Skyrim " Can't launch game "

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
Kasutaja avatar
Mr.Clown
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 228
Liitunud: 23 Dets 2012, 21:11

Skyrim " Can't launch game "

Postitus Postitas Mr.Clown » 21 Jaan 2013, 20:52

Pm ossin skyrimi tõmbasin mälukale. Lähen MYGAMES'i alla ja vajutan skyrimi peale. Tuleb kiri ette ,et Can't launch game ! Keegi oskab aidata? On kellegil sama jama olnud?
Pilt

Kasutaja avatar
Skorpion1112
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 266
Liitunud: 02 Okt 2012, 23:12
Asukoht: Tallinn

Re: Skyrim " Can't launch game "

Postitus Postitas Skorpion1112 » 21 Jaan 2013, 23:38

Mr.Clown kirjutas:Pm ossin skyrimi tõmbasin mälukale. Lähen MYGAMES'i alla ja vajutan skyrimi peale. Tuleb kiri ette ,et Can't launch game ! Keegi oskab aidata? On kellegil sama jama olnud?
Oleksid võinud enne ikka asja uurida.
Nimelt kui sa esimest korda mängu konsooli tõmbad töötab ta seal kõikide kasutajatega,aga kui hiljem tahad teises konsoolis mängida peab olema sees selle kasutajaga millega sa selle tõmbasid.
Ühesõnaga sa saad seda mängida oma konsoolis vaid,siis kui oled sees selle kasutajaga kes selle esmakortselt tõmbas : )
Mina näiteks teen niimoodi,kuna mu vendadel on ka konsool ,siis lasen mängu kõigepealt oma kasutajaga nende konsoolile tõmmata (seal töötab ta kõikide kasutajatega) ja siis tõmban oma konsooli ning olen seal oma kasutajaga sees(see millega mäng esmakortselt tõmmati) siis saame mõlemad samal ajal mängida ilma ,et peaks kellegi teise kasutajaga sees olema : ) Minecraftiga tegin hiljuti nii.
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 90 külalist