Xbox.ee - Registreerimine

Registreerides nõustud sa nende tingimustega.

Sul ei ole lubatud postitada sündusetuid, solvavaid, viha õhutavaid, ähvardavaid, seksuaalseid või muu ebasobiva sisu ja/või materjaliga postitusi, mis võivad olla vastuolus kehtivate seadustega ja antud foorumi reeglitega. Seda eirates võid sa saada kohese ja alatise foorumi kasutamise keelu. Iga postituse IP aadress salvestatakse, et aidata neid tingimusi täide viia.

Sa nõustud, et webmasteritel, administraatoritel ja moderaatoritel on igal ajal õigus eemaldada, muuta, liigutada või sulgeda iga teemat, kui nad seda vajalikuks peavad.

Kasutajana nõustud sa, et sinu informatsioon talletatakse andmebaasis. See foorum kasutab küpsiseid. Need ei sisalda personaalset infot. E-maili aadressi kasutatakse ainult registreerimisel ja parooli muutmisel ning taastamisel. Ilma sinu nõusolekuta ei jagata seda informatsiooni kolmandatele osapooltele.

Foorumi meeskond ei vastuta potentsiaalsete häkkimiste eest, mille kaudu võib infot lekkida. Teeme omaltpoolt kõik, et seda ei juhtuks.

Selle foorumi administraatorid ja moderaatorid annavad endast parima, et eemaldada siit ebasobilik materjal. Siiski on võimatu kõiki postitusi läbi vaadata. Seepärast pead sa nõustuma, et administraatorid, moderaatorid ja webmasterid ei vastuta siinsete postituste sisu eest. Foorumi meeksond ei esinda kasutajate huve.