Probleem pultidega

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
aadress
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 20
Liitunud: 17 Apr 2014, 15:21

Probleem pultidega

Postitus Postitas aadress » 17 Apr 2014, 21:51

XBOX 360 ja puldid sai soetatud klassivennalt ca poolteist kuud tagasi, väidetavalt ostetud sügisel, nii et suhteliselt "värsked" asjad.
Üks pult läks kohe lolliks - nii kui patareid on järgi, on vibra pidevalt peal, ja jääb konsooli "otsima", kuid sellest hoolimata saab sellega konsooli kasutada.
Teine pult töötas minu käes siiamaani okeilt, kuni tänase õhtuni, kui ca 10min tagasi hakkas tõrkuma vasak joystick - vasakule saab sellega liikuda siis, kui pult heaks arvab, mingit kindlat mustrit pole tõrgetes täheldanud veel, aga tundub et kui vasakut joysticku on vaja teiste nuppudega samal ajal kasutada, läheb asi hullemaks.
Tegelikult on mul ka kolmas pult, mis millegipärast konsooli üles ei leia, ja mille 1 nupp pehme on.
Eelistatud oleks, et esialgselt töötanud pult saaks a la puhastamise vms teel korda, aga kui ei, võin ühe varuosadeks võtta. Karjast tahaks vähemalt 1, parem kui 2 töötavat lõppkokkuvõttes saada. Kruvikad olemas ja valmis lahti kiskuma, aga kust ja mida?

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Probleem pultidega

Postitus Postitas Hydra Tomix » 17 Apr 2014, 23:42

On originaalpuldid?

aadress
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 20
Liitunud: 17 Apr 2014, 15:21

Re: Probleem pultidega

Postitus Postitas aadress » 18 Apr 2014, 06:30

Kaks tükki, mis konsooliga kaasa sain, on kindlasti, kolmas, mis kuidagi ühenduda ei taha, peaks ka olema, aga selles ma kindel pole.

aadress
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 20
Liitunud: 17 Apr 2014, 15:21

Re: Probleem pultidega

Postitus Postitas aadress » 18 Apr 2014, 07:09

Forzat telemeetriaga mängides sain probleemile inffi juurde - vahel kaob keset kurvi näiteks pööramine ära - olgugi et joystick on vasakule põhjas, keeravad rattad ennast otseks tagasi. Tundub ka, nagu asjale ei meeldiks, kui sidurit vahele annan (LB klahv siis), aga see ei tundu 100% reegel olema.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist