NBA 2k14 ja FIFA 14 probleem

Küsimusi? Probleeme?
Kasutaja avatar
Sidrun³
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 28
Liitunud: 15 Juul 2013, 17:53
Asukoht: Tallinn

NBA 2k14 ja FIFA 14 probleem

Postitus Postitas Sidrun³ » 15 Dets 2013, 16:43

Sissejuhatuseks siis nii palju, et kuna mul tekkis natukene rohkem vaba aega, siis otsustasin oma tasuta 1 kuu goldi aktiveerida, mille olin Xboxiga kaasa saanud.

FIFA 14

Probleem seisneb selles, et ma ei saa connecteda EA serveritega.
Internetist leidsin nii palju, et seda on paljudel ette tulnud ja loomulikult on sellele lahendus olemas.
See on siin: LINK

Aga muidugi ma siia ei pöörduks, kui ma oleksin sealt abi saanud. Tegin kõik nii nagu sellel lingil kirjas, aga ei midagi. Vb sain valesti aru sellest viimasest lausest (save data tähendus jäi pisut arusaamatuks, kustutasin storagelt FIFA 14 kausta).

Mainin ka ära, et EA serveritega ei saanud ma connecteda ka ennem Live Goldi aktiveerimist, aga pidasin seda tingituks sellest, et mul Gold puudus.

NBA 2K14

Siin on probleem controlleriga (kuigi viga viimases tõenäoliselt pole). See lülitub mängu ajal välja.
Probleem juhtus esimset korda reedel, kui ma Goldi aktiveerisin (ennem Goldi seda probleemi ei esinenud). Kõige pealt juhtus ta ainult vabavisete ajal ja mitte iga kord, aga nüüd on asi nii, et ta juhtub vabavisete ajal IGA kord ja tavaliselt ei saa ma normaalset visetki teha, sest füüsiliselt ei ole võimalik X-i või joysticki nii kaua all hoida, et ta ära viskaks (ennem lülitub pult välja). Viimane kord pidin myTeami mängust peale esimest minutit quitima, sest pult lülitus ennem välja kui ma X-i jõudsin vajutada. Lisaks lülitus pult välja peale igat teist minu või vastase rünnakut, mis käis tõsiselt ajudele.

Selle probleemi kohta ei õnnestunud mul netist midagi leida, nii et olen täitsa nõutu. Asi ei tohiks puldis olla, sest proovisin kahe erineva puldiga (milledel olid suhteliselt uued patareid) ja nt FIFAs seda probleemi ei esine. NBAs esineb ta ka ainult gameplay ajal ehk menüüs ringi surfata võin ma kaua tahes ilma, et pult välja lülituks.

Mõtlesin, et äkki võis asi selles olla, et ma olin liiga kaua Xboxi sees hoidnud päeva jooksul, kuumenes üle kuskilt vms. Kuid täna hommikul proovisin uuesti NBAd ja ikka sama jama.


Sai jälle päris suur kobakas teksti ära kirjutatud. Tänud, kes võtsid vaevaks selle läbi lugeda. :)

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: NBA 2k14 ja FIFA 14 probleem

Postitus Postitas Hydra Tomix » 15 Dets 2013, 17:09

Tegemist on väga huvitavate juhtumitega. Kaua Fifa jama on kestnud? NBAl on see jama arvatavasti seepärast, et mäng on vigane. Proovi ka re-sync teha
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Sidrun³
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 28
Liitunud: 15 Juul 2013, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: NBA 2k14 ja FIFA 14 probleem

Postitus Postitas Sidrun³ » 15 Dets 2013, 18:16

Tänud vastuse eest, proovin kohe järgi kas aitab.

Fifast: Kui Xboxi sain, siis ennast Goldiks kohe ei teinud ja nii olengi koguaeg seni ilma Goldita mänginud. Ehk Fifa pole EA serveritega connectinud sellest ajast kui ma ta sain (oktoobri lõpus).

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: NBA 2k14 ja FIFA 14 probleem

Postitus Postitas Hydra Tomix » 15 Dets 2013, 18:24

Alguses ma arvasin, et äkki EA serverid on maas, ning hetkel lihtsalt ei saa sisse. Kas see siis tähendab, et ei saa MIDAGI internetiga seoses teha?

Kasutaja avatar
Sidrun³
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 28
Liitunud: 15 Juul 2013, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: NBA 2k14 ja FIFA 14 probleem

Postitus Postitas Sidrun³ » 15 Dets 2013, 19:03

FIFAs ei saa jah internetiga seoses midagi teha.
NBA puhul kahjuks see re-sync ei aidanud. Tundus natukene nagu seda puldi väljalülitamist jäi vähemaks, kuid ei oska öelda, kas see oli re-synci abil või mitte. Igastahes see probleem ära ei kadunud. Tänud siiski abi eest.

Kas peaks nüüd rääkima poega, kust selle mängu ostsin, sest viga on vägagi tõenäoliselt mängus?

FIFA puhul mõtlesin seda ka, et äkki aitab uue gamer profiili tegemine? Üldse ei viitsiks teha, aga kui muud võimalust pole, siis ei jää väga midagi üle.

Kasutaja avatar
Sidrun³
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 28
Liitunud: 15 Juul 2013, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: NBA 2k14 ja FIFA 14 probleem

Postitus Postitas Sidrun³ » 15 Dets 2013, 21:53

Väikene update minu olukorrale.
Proovisin huvi pärast Black Ops II-e multiplayerit ja selgus, et mu controllerid lülituvad igas online mängus välja. Mängisin ka WSOP pokkerit ja sealgi lülitus korra välja.
Arvatavasti lülituks ta FIFA-s ka välja, aga seal ma pole nii kaugele veel jõudnud, et saaks onlines mängida.

Nii et ma ei saagi nüüd aru, milles probleem seisneb. Mängudes probleem pole ja puldis ka ei tohiks ju olla. Kas on võimalik, et see tasuta Xboxi ostes kaasa saadud kood on kuidagi "rikkis" või on miski asi masina endaga, et ta onlines puldiga connectioni kaotab?


EDIT: Juhtus nüüd nii, et paar korda lülitus pult välja ka FIFAs (tavalises mitte-online mängus) ning ka Wticher 2-es, mida samuti huvi pärast proovisin. Ehk siis probleem tundub olevat kõikide mängudega (ja mitte ainult onlines) ja just siis kui nö "actioniks" läheb, niisama kuskil menüüs ringi liikudes seda jama pole.

Muidu arvaks, et jama on Xboxis või puldis, aga imelik on see, et see puldijama hakkas alles peale Goldi aktiveerimist pihta. Olen nõutu.

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: NBA 2k14 ja FIFA 14 probleem

Postitus Postitas Hydra Tomix » 15 Dets 2013, 23:01

Aga proovi teise kasutajaga. Võib-olla on Xboxiga midagi lahti, niiet viimane varjant on garantiisse viia

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: NBA 2k14 ja FIFA 14 probleem

Postitus Postitas taku » 15 Dets 2013, 23:08

Uusi patareisi või akusi ikka oled proovind? Kas klemmid ilusad puhtad seal batterypacki sees?

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: NBA 2k14 ja FIFA 14 probleem

Postitus Postitas Tom-D » 16 Dets 2013, 08:00

Ka minul puldi väljalülitust ette tulnud aeg-ajalt, see annab märku, et vaja akusid/patareisid vahetada. Või siis jah nagu taku soovitas, vaata klemmid ka üle, vajadusel puhasta ja pinguta. Mängudes nüüd küll asi olla ei saa, seda ma ei usu.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
Sidrun³
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 28
Liitunud: 15 Juul 2013, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: NBA 2k14 ja FIFA 14 probleem

Postitus Postitas Sidrun³ » 16 Dets 2013, 10:44

Patareisi ma ei osanud kahtlustada, sest vahetasin need just enne probleemi algust ära. Kuna see puldi jama hakkas peale seda kui Goldi olin aktiveerinud, siis oskasin veel vähem seda jama patareidega seostada.
Ka mul on varem patareid tühjaks saanud ja ma tean, et päris seda moodi ei hakka pult jamama nagu mul. See tõttu ei mõelnudki sellele, et jama võib patareides olla.

Loomulikult olid kõik AA patareid kodus otsa saanud, aga õnneks leidsin kapi pealt vanad patareid, mis olid varem puldis olnud. Panin need siis huvi pärast sisse ja pult ei jamanud enam, unconnectis ainult selle pärast, et patareid olid tühjaks saamas (kuid vabaviskeid sai täiesti normaalselt visata jne).

Nüüd ei saa ma aru, mis patareidel viga oli. Mingid Philipsi omad, peale vaadates ei märka väga suurt erinevust. Kuid see pole nii oluline, pea asi, et mängida saab. :)
Suured tänud, et tähelepanu patareidele juhtisite!

Ja nüüd on ainuke mure FIFAga. Tõenäoliselt teen õhtu poole uue gamer profiili ja proovin sellega, kui kellelgi muud nõu pole.

raimzz
Vaatleja
Postitusi: 2
Liitunud: 16 Dets 2013, 14:37

Re: NBA 2k14 ja FIFA 14 probleem

Postitus Postitas raimzz » 16 Dets 2013, 14:44

Mul on ka FIFA 14 onlines mängimise proobleem, eile ostsin ja ütleb, et ei saa ühendust EA serveritega.
Kui mul on põhjamaade versioon mängust (Soome, Rootsi, Norra, Taani), kas siis ei saagi üldse Eestis onlines mängida?

Holy.
Algaja
Algaja
Postitusi: 75
Liitunud: 02 Nov 2012, 20:29

Re: NBA 2k14 ja FIFA 14 probleem

Postitus Postitas Holy. » 16 Dets 2013, 17:54

Patakate tühjenemisest annab märku puldi peal oleva suure X ümber vilkuma hakkavad rohelised tuled. Ndalgi on praegu tutikad patakad sees ja kui vahest Mafia 2-te mängides pult lülitus välja. Pigem on asi selles, et pult ei saa hästi ühendust patakatega.

Kasutaja avatar
Sidrun³
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 28
Liitunud: 15 Juul 2013, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: NBA 2k14 ja FIFA 14 probleem

Postitus Postitas Sidrun³ » 16 Dets 2013, 18:23

Holy. kirjutas:Patakate tühjenemisest annab märku puldi peal oleva suure X ümber vilkuma hakkavad rohelised tuled. Ndalgi on praegu tutikad patakad sees ja kui vahest Mafia 2-te mängides pult lülitus välja. Pigem on asi selles, et pult ei saa hästi ühendust patakatega.
Nõustun. Nende Philipsi patakatega seda vilkumist polnud, järelikult ei saanud ühendust. Olen nüüd targem. :)

Aga FIFAga on nii, et tegin uue gamer profiili ja siis tuli muidugi meelde, et see uus pole enam Live Gold. Nii et online ei saa nii ehk naa proovida uuega.

Kuid siiski sai proovida kas ta connectib EA serveritega - ei connectinud (ma nüüd ei teagi, et kas lihtsalt connectimiseks peab olema Gold või mitte).

Holy.
Algaja
Algaja
Postitusi: 75
Liitunud: 02 Nov 2012, 20:29

Re: NBA 2k14 ja FIFA 14 probleem

Postitus Postitas Holy. » 16 Dets 2013, 18:36

Kui ostsin Xboxi endale siin kolm aastat tagasi siis sai kolm kuud LIVE kaasa, iga kuu jaoks pidi muidugi eraldi kasutaja tegema. Nüüd antakse ainult 1 kuu siis?

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: NBA 2k14 ja FIFA 14 probleem

Postitus Postitas taku » 16 Dets 2013, 18:53

Holy. kirjutas:Kui ostsin Xboxi endale siin kolm aastat tagasi siis sai kolm kuud LIVE kaasa, iga kuu jaoks pidi muidugi eraldi kasutaja tegema. Nüüd antakse ainult 1 kuu siis?
Neid pakette on erinevaid. Enamusel jah 1 kuu ainult kaasas.

Portide avamist oled proovinud?
Port 88 (UDP)
Port 3074 (UDP and TCP)
Port 53 (UDP and TCP)
Port 80 (TCP)
UPnP ka aktiveerida + tee restart seadmetele.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist