APPLE

Kõik arvutiga seonduv
Kasutaja avatar
VPL-Merc
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 31
Liitunud: 23 Aug 2012, 10:32

APPLE

Postitus Postitas VPL-Merc » 11 Veebr 2014, 00:05

Steve Jobsi film käib praegu tv3'st :D
Sellepärast küsingi, mis teie Apple'test arvate, sealhulgas siis Iphoned ja muud vidinad..

Mina üleüldiselt arvan et see on selline (no offense aga) hipsterite teema.. Ülehinnatud vidinad, miks maksta millegi eest kahe kolme kordset hinda, kui ta pole isegi parem... Teatud asjades kindlasti, aga overall asjades ma küll ei ütleks, arvutite, monitoride ja ka telefonide puhul..
Pilt

EvoX
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 642
Liitunud: 27 Nov 2011, 01:41
Asukoht: Põlva

Re: APPLE

Postitus Postitas EvoX » 11 Veebr 2014, 07:33

Olen kord omanud iPhonet. Olin tegelikult väga rahul telefoniga mille sain.
Hetkel on mul kohe Android telefon saamas 2 aastat ja suvel vahetan kindlasti välja taas õuna vastu. Ei ületa siiski ükski android minujaoks Õuna :P

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: APPLE

Postitus Postitas Hydra Tomix » 11 Veebr 2014, 11:15

Topeltpostitus, kustutasin teise ära.

Apple asjad on natuke ülehinnatud. Nendel on palju vähem võimalusi ning maksavad waaaaaaay too much.

http://www.youtube.com/watch?v=R5JqD08yThQ" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: APPLE

Postitus Postitas taku » 11 Veebr 2014, 12:40

Mõne toote disain meeldib.
OS üldiselt mitte.
Hind ja hilisem uuendamine on ulmeline.
Kokkuvõtteks: ei meeldi.

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: APPLE

Postitus Postitas DasMonx » 11 Veebr 2014, 12:57

apple on minu tempel.

kõriauguni tooteid - ruuter, meediakeskus, telefone rohkem kui käe peal näppe, läpakaid - lauakaid veel rohkem, ipade 2-3 tk, ipode jms

ei ole kindlasti arvutikauge inimene, olen olnud rahvusvahelise korproratsiooni IT juht, hallanud ~60 masinast koosnevat serveriparki. igapäevased tööriistad on nii win kui osx kui linux.

olen laisk inimene - teen ühe korra asja ära ja ei taha selle pärast enam muretseda. Selle meelerahu eest ma olen nõus rohkem raha välja käima
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: APPLE

Postitus Postitas Tom-D » 11 Veebr 2014, 17:33

Ei arva midagi, olen kasutanud iPhone-i, oman hetkel iPod-i, kogemused olemas MacBook Air-iga ja iPad ka vedelenud kapinurgal. Apple ei ole paha, aga väga ülehinnatud. Toodete kvaliteet on hea, see mulle meeldib, aga see ei õigusta nii kõrget hinda. Olen hetkel Google Nexus 5 kasutaja, kuid kui valida Windows Phone 8, iOS ja Androidi vahel, siis minu silmis võidab kindlasti Windows Phone 8, kasutajamugavus ja lihtsus teeb ka iPhonele ära, kuid kui oled väga nõudlik kasutaja siis jääb Windowsi võimalustest väheks, seega sai kuniks järgmise korraliku Windows Phone tulekuni Android võetud. Kodus paar iPodi, enda ja naise oma, väga meeldib, olengi nende peale pidama jäänud kuna ei ole näinud põhjust välja vahetada. iPad oli ka ok, kuid Galaxy Tab meeldib rohkem, vabam ja võimalusterohkem, sama ka Macbook kohta, mugav kasutada kui oled võhik arvutialal või ei nõua palju, muul juhul aga jääb võimalustest väheseks, lisad on kallid jne...

Põhimõtteliselt kasutaksin teda ehk, kui nad laseks teda natuke vabamaks, nagu android on ja loomulikult hinna alla, sest hinnad on ikka täiesti lampi pandud. Aga eks ta rohkem nišši toode ole ka, et pigem staatust näidata või enesest mingit rahulolu otsida, minu jaoks vähemalt, ei ürita siin kuidagi maha teha Apple tooteid, räägin oma kogemustest. Tegemist on kvaliteetse ja hea asjaga, kuid hind kahjuks liiga kõrge ja kasutus minu jaoks liiga piiratud.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
iChriss
Liige
Liige
Postitusi: 156
Liitunud: 24 Okt 2013, 15:58

Re: APPLE

Postitus Postitas iChriss » 17 Mär 2014, 21:02

Kõige esimese iPhonega sain pisiku külge ja enam ei suuda lahti õelda.
Hetkel juba kolmas iPhone ja iPadi oman ka. (iPhone 5s ja iPad 4)
Ma olen pidevalt mõelnud Macbook Pro peale, aga point on see, et ma pole arvuti inimene üldse. iPad 4 ajab absoluutselt kõik arvuti vajadused ära, pole iPadi ostmisest saadik (päris pikk aeg) ühtegi arvutit kasutanud (va. mingit laulu Youtubest lasknud kusagil peol jne...)
Kõige rohkem ikkagi meeldib Apple suhtes see, et kõik on nii kvaliteetne. Käes tundub nii... Teistsugune...

Kindlasti pakub omaette "rahuldust" iga ost.
Raske on kirjeldada, miks eelistan Apple tooteid teistele, lihtsalt nii on.
Kõik on seal kus peab olema, kus sa ootad et see on. Toode on seest ilus, on ka väljast suurepärane.

Lihtsalt on nii... Minu arvamus...
GTA or rally only! Vihkajad võivad vihata.

Kasutaja avatar
Siuzzly
Liige
Liige
Postitusi: 141
Liitunud: 16 Juun 2014, 22:21

Re: APPLE

Postitus Postitas Siuzzly » 17 Juun 2014, 15:06

Oman IPadi ja olen väga rahul. Androidi tahvlid ei ületaks iial Applet. Toode kvaliteetne , ilusa välimusega jne..... Mulle igatahes pole iial Android meeldinud.. Aga Apple toodete hinnad on ulmed. Muidu soovitaksin Applet

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: APPLE

Postitus Postitas Shade » 18 Juun 2014, 09:01

mina ka apple usku. Hetkel ipad, macBook Pro, iphone, Time Capsule.
Asja teeb heakse see et opsüsteemid on loogilised ja lihtsad. Ma laisk inimene ja ma ei viitsi programmi uninstalli teha läbi miljoni erineva urka, et ikkagi lõplikult see maha saada masinast.

Hind on neil soolane, kuid disaini kohapealt ei saa sülekatele keegi vastu.
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
Siuzzly
Liige
Liige
Postitusi: 141
Liitunud: 16 Juun 2014, 22:21

Re: APPLE

Postitus Postitas Siuzzly » 18 Juun 2014, 09:41

Eriti mulle meeldib Apple juures selline asi: http://www.upload.ee/image/4112645/image.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; . Saab muuta ekraani heledust nt. Väga mugav ja loogiline.

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: APPLE

Postitus Postitas CtV15 » 18 Juun 2014, 10:16

Kas Androidis siis ei saa või?
Endal on üks Samsungi tahvel ja seal stock Androidis saab sarnase ääremenüü ette võtta, kus kõik sellised valikud ja sätete muutmised olemas. Ning eks Androide on väga-väga erinevaid. Saab ükstapuha millise meelepärase endale peale panna.

See küll ei tohiks mingi argument olla. Näib, et tegelikult pole sul just kõige rohkem kokkupuuteid Androidiga?
Mitte, et ma nüüd Applet maha teeksin. Meeldivad Apple tooted, kuid on kallid, aga siiski endale on meelepärasem just Android, kuna on lahtisem ja saab enda nägemuse ja meele järgi kõike seal sättida nii kuidas soovi on.
Pilt

Kasutaja avatar
Siuzzly
Liige
Liige
Postitusi: 141
Liitunud: 16 Juun 2014, 22:21

Re: APPLE

Postitus Postitas Siuzzly » 18 Juun 2014, 10:22

.. Mul olnud Android aastaid ja pole kordagi midagi nii loogilist näinud.. Android nii kinnine telefon. See eest teeb Apple kahjuks või õnneks Androidile ära. Androidil pole seal nö ääremenüüs mingit heleduse muutmist vms. Ainult heal juhul sätetest saab seda muuta

Kasutaja avatar
RR9
Liige
Liige
Postitusi: 150
Liitunud: 02 Sept 2012, 20:35
Asukoht: Pärnu

Re: APPLE

Postitus Postitas RR9 » 18 Juun 2014, 10:44

Olen omanud 3 tahvelarvutit: Blackberry Playbook, Asus Google Nexus 7 ja iPad mini. Kõige rohkem meeldib kindlalt iPad, sest see on minu arvates kõige mugavama ja kiirema OS'ga, disainilt parim ja minu kolmest tahvlist ka kõige töökindlam. Telefon on mul Android OS'il (Samsung), probleeme on tihedamini kui iPadil, kuid üleüldiselt ka sellega rahul. Kasutanud ka iMac'i ja Macbook'e, endal on Dell (Win8). Jällegi, Apple'iga palju rohkem rahul.
Kokkuvõtteks: Soovitan Apple'it, kui raha on piisavalt ja ei taha töökindluses kahelda :)

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: APPLE

Postitus Postitas CtV15 » 18 Juun 2014, 10:46

Siuzzly kirjutas:.. Mul olnud Android aastaid ja pole kordagi midagi nii loogilist näinud.. Android nii kinnine telefon. See eest teeb Apple kahjuks või õnneks Androidile ära. Androidil pole seal nö ääremenüüs mingit heleduse muutmist vms. Ainult heal juhul sätetest saab seda muuta
Android ja kinnine Apple iOS kõrval? Hea nali.
Ning jah, väga palju sõltub tootjast. Tootja saab Androidi OS-i üsna palju muuta. Nt minu Samsung Galaxy Tab 2-s on Samsung lisanud sellise sarnase ribamenüü juurde, mida saab avada vajutades all kella peale ning saab seal samas nii heledust, volüümi ja kõike neid muid sätteid muuta, mis sinu toodud pildil nähagi.
Samuti, nagu ütlesin, on olemas väga palju erinevaid ROM-e, mida saab enda Androidi seadmele peale lükata. Vali vaid netist välja, milline on sulle rohkem meelepärasem (ja nende seas leidub ikka tohutult erinevaid variante, kuidas need ülesehitatud) ja pane see enda seadmele peale. Ei pea jääma stock ROM peale.

Ilmselgelt sa pole lihtsalt viitsinud kohe üldse Androidi teemal midagi uurida, vaid istunud ainult siis selle tootja stock ROM otsas, mida ilmselt tootja on sitasti "kujundanud", kui sul nii ebaloogiline kõik oli võrreldes iOS-ga.
RR9 kirjutas:Olen omanud 3 tahvelarvutit: Blackberry Playbook, Asus Google Nexus 7 ja iPad mini. Kõige rohkem meeldib kindlalt iPad, sest see on minu arvates kõige mugavama ja kiirema OS'ga, disainilt parim ja minu kolmest tahvlist ka kõige töökindlam. Telefon on mul Android OS'il (Samsung), probleeme on tihedamini kui iPadil, kuid üleüldiselt ka sellega rahul. Kasutanud ka iMac'i ja Macbook'e, endal on Dell (Win8). Jällegi, Apple'iga palju rohkem rahul.
Kokkuvõtteks: Soovitan Apple'it, kui raha on piisavalt ja ei taha töökindluses kahelda :)
Ütleme nii, et kui nt mängimiseks ei lähe arvutil, siis jah iMac või/ja Macbook on sobilik ja kui rahaliselt võimalus ka soetada.
Probleemid on lai mõiste. Mis täpsemalt seal probleeme tekitas?
Pilt

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: APPLE

Postitus Postitas Shade » 18 Juun 2014, 11:40

CtV15 kirjutas:Ütleme nii, et kui nt mängimiseks ei lähe arvutil, siis jah iMac või/ja Macbook on sobilik
Oleneb siiski mis mänge mängida. Diablo 3, starcraft 2, mõned head strateegia mängud veel ja probleeme macbookiga pole
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist