HALO 4

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Kasutaja avatar
AivarP
Liige
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 20 Sept 2011, 05:36
Asukoht: Harju mk

Re: HALO 4

Postitus Postitas AivarP » 04 Mär 2013, 16:37

tamur kirjutas:Co-op split screeniga 8 tunniga läbi :D
mainiks, et väga hea oli, ainult et lõpp oli kuidagi kerge, lootsin midagi raskemat.
Millise raskusastmega mängisid?
Kui liiga kerge, pane kolbad peale ja proovi siis. :D
Pilt

tamur
Vaatleja
Postitusi: 6
Liitunud: 18 Jaan 2013, 19:26

Re: HALO 4

Postitus Postitas tamur » 05 Mär 2013, 13:01

alguses panin kõik kolbad pääle.. mitte muffigi ei saanud aru.. ei tea kuhu sihtidagi :)
keskmise raskusastmega muidu ma arvan :)

StenK
Algaja
Algaja
Postitusi: 88
Liitunud: 16 Juul 2012, 01:48

Re: HALO 4

Postitus Postitas StenK » 11 Mär 2013, 09:33

:)

Seal on neli raskusastet, st keskmist kui sellist ei ole. Eelviimane (Heroic) paras üksi mängimiseks ja viimane (Legendary) paras kambaga möllamiseks.

Kui Legendaryga üksi liiga lihtne on, siis pead ennast kiitma või oled lihtsalt masohhist :)
Pilt

Kasutaja avatar
AivarP
Liige
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 20 Sept 2011, 05:36
Asukoht: Harju mk

Re: HALO 4

Postitus Postitas AivarP » 11 Mär 2013, 13:18

StenK kirjutas::)

Seal on neli raskusastet, st keskmist kui sellist ei ole. Eelviimane (Heroic) paras üksi mängimiseks ja viimane (Legendary) paras kambaga möllamiseks.

Kui Legendaryga üksi liiga lihtne on, siis pead ennast kiitma või oled lihtsalt masohhist :)
Mina ei pea ennast ei heaks mängijaks ega masohhistiks, aga Legendary-ga kampaania üksinda läbimine pole eriti raske. Pähe tulistades saavad kõik vastased (va. Hunter) kiirelt surma. Minu lemmikrelvad kampaanias on DMR ja Lightrifle.
Pilt

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: HALO 4

Postitus Postitas Tom-D » 11 Mär 2013, 14:20

Halo 4 campaign oli legendariga tõesti lihtne üksi mängides, võrdluseks võtan Halo 2 kampaania, mille mina suutsin üksi läbi mängida vaid Heroic-u peal, sedagi peale tõsist plasma pistol + muu relv combo harjutamist, muidu oli võimatu eliitide kilpe maha saada, võisid kõik oma relvad tühjaks lasta. Halo 3 ja sealt edasi on juba lihtsad olnud. Halo Wars ka veel legendariga tegemata.

Aga nõustun AivarP postitusega, kui headshot, reload ja relvade vahetus juba loomulikult käe sees on siis ei ole absoluutselt midagi rasket üksi legendary peal teha. Enda lemmikuteks samuti DMR ja Lightrifle. Viimane töötab eriti tõhusalt eliitide vastu.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
j2mm
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 209
Liitunud: 28 Dets 2009, 11:38

Re: HALO 4

Postitus Postitas j2mm » 11 Jaan 2014, 01:46

On üle mõned Halo 4 Corbulo embleemi koodid.

Kel huvi, PS.
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 32 külalist