Petturid, Meelis Sootalu, Ott Speek aka Egon Härm

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Petturid

Postitus Postitas taku » 22 Mai 2013, 16:18

Jack kirjutas:Ott speek tahab siit foorumist minema lennata :D

Kiri admekaitse inspektsioonilt
http://cl.ly/image/1u0Q0A1q2e0y" onclick="window.open(this.href);return false;
Avaldatud andmed:
http://xbox.ee/viewtopic.php?f=22&t=651" onclick="window.open(this.href);return false;
Aga tehke foorumi kasutamistingimused.Mida siis uus kasutaja saab lugeda ja kui soovib liituda siis peab nendega nõustuma.Seal oleks siis punkt ,et kasutaja on nõus oma isikuandmete (Eesnimi,perek nimi, tegutsemispiirkond, võimalikud telefoninumbrid ja kontaktid) avaldamisega teiste hoiatamise eesmärgil, kui tegu on sellise petturiga.
Olemasolevad kasutajad saavad siis ka nõustuda tingimustega või kustutada oma kasutaja foorumist vms.

PS. minuarust Sa ei tohiks isegi seda dokumenti siia postidata. "Asutusesiseseks kasutamiseks".

Ja esitasid ikka vastuväited ja oma seisukoha? :D

Kasutaja avatar
Juss90
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1436
Liitunud: 24 Apr 2009, 00:10
Asukoht: Tallinn

Re: Petturid

Postitus Postitas Juss90 » 22 Mai 2013, 22:47

Igatahes, palun öelge keegi mulle et see pole Oti uus konto mis selle postituse tegi. :))

viewtopic.php?f=63&t=9378
Pilt

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: Petturid

Postitus Postitas Censored » 22 Mai 2013, 23:24

Igatahes siin teemas http://xbox.ee/viewtopic.php?f=63&t=6635" onclick="window.open(this.href);return false; on ta sama laualina peal pildid teinud ja postituse vormistus on tal teemades sarnane :D
Pilt

AlarmedElephant
Liige
Liige
Postitusi: 181
Liitunud: 05 Mär 2010, 17:20

Re: Petturid

Postitus Postitas AlarmedElephant » 30 Mai 2013, 16:17

Väike artikkel, kus käib läbi ka Speek ning HV foorum.

Täispikalt pole lugenud, kuid pealkiri juba seletab sisu lahti.
Pilt

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Petturid

Postitus Postitas CtV15 » 30 Mai 2013, 16:58

AlarmedElephant kirjutas:Väike artikkel, kus käib läbi ka Speek ning HV foorum.

Täispikalt pole lugenud, kuid pealkiri juba seletab sisu lahti.
Olen selle teemaga veidike kursis. See AKI on ikka täielik idioot, ausõna. Ma ei viitsi siin lahkama hakata, kuid HV foorumis seal samas teemas ka selle üle arutletud.
Pilt

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Petturid

Postitus Postitas Jack » 31 Mai 2013, 14:34

AKI ei jäta jonni
http://pastebin.com/XJp2GZ5Z" onclick="window.open(this.href);return false;
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Petturid

Postitus Postitas CtV15 » 31 Mai 2013, 19:05

Jehhuu, kaitseme kaabakaid ja pätte. Oleme Eesti üle uhked!

Isegi tarbijakaitse lehel on petmise ohvriks langemise ennetamises kirjas, et enne kontrolli internetifoorumites, ega ole müüja kohta mingit negatiivset vastukaja. Eesti seadused vajavad kiiremas korras läbivaatamist ja muudatusi. Jääb tõesti selline tunne, et isegi riik kaitseb pätte.
Pilt

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Petturid

Postitus Postitas Jack » 31 Mai 2013, 19:13

Seadused vajaksid tõesti uuendamist.
Samas tekib tunne, et AKI'l On tööd vähe ja nüüd kui lõpuks keegi tööd pakkus teevad seda ikka täie raha eest. :pop:
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Petturid

Postitus Postitas DasMonx » 31 Mai 2013, 22:18

haha, naljakas on see et nad lugesid teema läbi kuid ikka kaitsevad Otti =))
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Petturid

Postitus Postitas dreysebud » 02 Juun 2013, 10:11

Väga haige tõesti. Kuidas siis pettureid esile tuua, et teised ei langeks nende ohvriks
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
Archetype
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 19
Liitunud: 12 Mär 2013, 22:38
Asukoht: Tallinn

Re: Petturid

Postitus Postitas Archetype » 13 Juun 2013, 12:33

.
Viimati muutis Archetype, 23 Sept 2013, 07:10, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
AivarO
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 744
Liitunud: 07 Sept 2011, 15:28
Asukoht: Tallinn

Re: Petturid

Postitus Postitas AivarO » 13 Juun 2013, 13:13

Archetype kirjutas:
Jack kirjutas: 6. Tanel Dolin alias Tanel Virkmaa (ametlikult ikka Dolin).
Petnud väga palju isikuid erinevates foorumites. Ei soovita kaupa teha.
* Kasutaja: vaid_hetkeks; tegelik kasutaja siin ja ka mujal: Skorpion1112
* Regamise email: mmmm12@hot.ee; tegelik e-mail: bitbull15@hotmail.com
* Tel nr: 56745784,56781367; neid vahetab ta nagu sokke.

Väga hea. Leidsin siit listist ta ka üles. Ehkki naljakas on see, et siin oli ta oma kasutajanimega üsna palju kuulsust juba kogunud tehingutega nagu ma aru saan ja keegi ei kahtlustanud, et tema kasutajanime taga on hoopis üks siinsetest nimekirjas olijatest! Igatahes, lugu on siis järgmine:

Antud isik tegeleb siiani konsoolidega jms juurdekäivatega (vähemalt selle aasta kevade viimastel andmetel.), MIS EI KUULU TALLE ja mida ta POLE VÄLJA OSTNUD (k.a. mõned mängud).

Nimelt siis pidi ostma mult ära xbox mängukonsooli, mõned mängud ja kinecti (mille võtsin enda nime peale järelmaksuga), aga mida pole, on raha. Lubas ja aina lubas maksta ning lõppude lõpuks peale pikemat pinnimist blokeeris mind igal pool ära, kus vähegi võimalik. Ainuke kuu, mil maksis oli maikuu ja seda ka siis ühe kuu järelmaksu suuruses. Ülejäänud kuud veebruarist kuni maini (ja siiani) olen plekkinud seda jama kinni, mida mul ei ole! Maikuus sain mingisuguse raha ja seda ka sellepärast, et aprillikuus ähvardasin juba politsei avaldusega (sest peale pikemat uurimist sain teada, milline inimene ta on - petis - ning raha mul selliselt palumisega oodata ei ole) ja saavutasingi maikuu järelmakse summa saamise. Olen kirjutanud juba politseisse, aga soovitati otse kohtusse pöörduda ja seal on ka selline asi, et jumal seda teab palju ühele juristile veel välja köhima peab peale nende kahe eseme, mida ma siiani järelmaksudega maksan (ja mida mul ka pole) ja kuna Eesti õigusruumi on teada siis ei saavuta tegelikult ma sellega midagi.
Mainin ka siinkohal ära, et sai koos elatud peaaegu aasta ja inimest usaldatud ning need asjad järelmaksuga võetud enda nimele (mida ma maksan siiani). Ta maksis neid ilusti 4 kuud, peale laialikolimist lõpetas maksmise ja ainult lubas maksta. Lahkudes võttis aga julgelt xboxi kaasa, kinecti kohta rääkis, et laenutas sõbrale. Kui suuremat otsingut tegin peale esimese makse ülelaskmist siis avastasin, et kinect on müüdud maha (tehtud ka screenshotid sellest kuulutusest ja postitusest) ja xbox on olnud samuti müügis, aga kirjet, et müüdud on, ei leidnud. Neid müüs ta siis selles samas foorumis ja konsool.eu-s.
Kuna ta on veel kahele inimesele järelmaksudega nii teinud siis kirjutan igaks juhuks siia, et see kirje siia üles jääks. Kui ta järgmisi inimesi otsib, keda ta sarnaselt mulle oma "järelmaksudega aidata soovib" ja elu peesse keerata tahab siis vähemalt annab tema "varjunime" ka siin ära, kui keegi googlesse selle toksib, et tausta uurida.
Hetkese seisuga on võlg mulle 241€ + kinecti ja mängude eest täissumma 166€. Üks põhjus veel, miks seda kirjutan siia on see, et siin oli tema põhiline pärusmaa, kus tegeleda konsoolide, mängude, kinectiga jms.-e asjadega ja väga hea on, kui inimesed teavad, kellega tegu ja mis asju nad ostavad. Eriti lahe on see, et ta on siin "vanem liige" EHKKI nimi on täiesti olemas petiste nimekirjas!! Kus on LOOGIKA?

Kasutab nime Tanel Dolin asemel nime Tanel Virkmaa (ametlikult on ta ikka Dolin). Esineb foorumites nime all: Skorpion1112.

Nii, et Tanel, kui Sa seda siin iial loed siis maksa oma võlg ära ja võtan selle maha siit või pead omale uue "varjunime" välja mõtlema, millega keegi Sinu tegusid ei avasta! (kuigi kõik tuleb anyways millalgi välja ;) ).
Olen ise terve elu olnud aus inimene, mitte kellelegi iial võlgu jäänud, teinud rasket tööd, et teenida kõik välja, mis vaja ja sellised vennikesed, kes pole tööd näinudki ja teiste seljas liugu lasevad.. ajavad mind lihtsalt marru (k.a. Eesti Politsei) !


Eelnevad pettused siis, mis veel leidsin:
http://xbox.ee/viewtopic.php?f=64&t=1915" onclick="window.open(this.href);return false;
http://xbox.ee/viewtopic.php?f=22&t=651&start=195" onclick="window.open(this.href);return false; < Pani sõbra Damari tanki.
http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=483535" onclick="window.open(this.href);return false; < Lasi enda ema kontole raha kanda ja asju teele ei pannud. Ema nimi mustatud.
http://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.p ... le&u=39544" onclick="window.open(this.href);return false; < Profiil täis "edukaid tehinguid" vanasti

Kui kellelgi on vaja veel tõestust või on küsimusi või sarnaseid kogemusi siis palun, kirjutage. Vastan vabalt!
.. ja kui juuliks ka miskit pole laekunud siis lasen pildi ka siia üles temast, sest neid mul jagub!
Sellele teemale võiks nüüd aluspõhja saada kas ka kellegil teisel jamasid kuna isiklikult 2 korda vist teinud tehingut Skorpion1112-ga ja kõik sujunud väga kenasti. Samuti teema postitaja uus kasutaja seega suhtun skeptiliselt sellesse süüdistusse. Kellegil veel probleeme temaga olnud siis?

Kasutaja avatar
Archetype
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 19
Liitunud: 12 Mär 2013, 22:38
Asukoht: Tallinn

Re: Petturid

Postitus Postitas Archetype » 13 Juun 2013, 13:28

.
Viimati muutis Archetype, 23 Sept 2013, 07:11, muudetud 3 korda kokku.

Kasutaja avatar
AivarO
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 744
Liitunud: 07 Sept 2011, 15:28
Asukoht: Tallinn

Re: Petturid

Postitus Postitas AivarO » 13 Juun 2013, 14:24

Vaatasin kõik dokumendid üle mis saatsid ja tundub, et tõesti on tegemist inimesega kellest räägid. Samuti on tõesti olemas ka krimi menetlus selle inimese nimel. Siinkohal siis igaühe oma valik kas teha temega tehingut või mitte kuna tehingud teeb ta korralikult kuid nagu siit lugeda ei kuulu need asjad talle.

Kasutaja avatar
Archetype
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 19
Liitunud: 12 Mär 2013, 22:38
Asukoht: Tallinn

Re: Petturid

Postitus Postitas Archetype » 13 Juun 2013, 14:26

.
Viimati muutis Archetype, 23 Sept 2013, 07:11, muudetud 3 korda kokku.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist