RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Küsimusi? Probleeme?
Kasutaja avatar
Krissu
Algaja
Algaja
Postitusi: 85
Liitunud: 19 Veebr 2011, 12:18

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas Krissu » 05 Mär 2012, 19:13

Need ahjuvideod normaalsed kuid miinuseks on see,et peale ahju on sul j2lle 2-kuu p2rast RROD.Uuesti parandades on sul siis kuu,-pool aega ja iga kord kui uuesti parandad muutub kestmisaeg v2hemaks.

stiven9
Algaja
Algaja
Postitusi: 69
Liitunud: 23 Aug 2011, 21:14

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas stiven9 » 21 Mär 2012, 21:12

pange 15 minutiks xbox teki sisse tööle ja siis saab korda ma ise tegin töötas
:D

Kasutaja avatar
Krissu
Algaja
Algaja
Postitusi: 85
Liitunud: 19 Veebr 2011, 12:18

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas Krissu » 10 Apr 2012, 20:37

Kaua kestis?P2eva?Tunni?Minuti?

Kasutaja avatar
EpicGuy
Liige
Liige
Postitusi: 142
Liitunud: 13 Juul 2011, 20:17
Asukoht: Tallinn

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas EpicGuy » 20 Apr 2012, 13:11

Aga mingit normaalset parandusmeetodit ei ole?=)

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas Tom-D » 20 Apr 2012, 19:04

Jack kirjutas:
tomtom kirjutas:
Jackinthexbox kirjutas:Vähekene parandan. Slim xbox 360 konsoolidele on UK's ja muudes maades kus seadus rohkemat ei nõua MS ametlik garantii 1a.
Jap ja see kehtib ka eestis vähemalt onoffis kuna ostsin sealt slimmi endale ja sain ühe aasta garantiid aga nad pakkuvad ka lisa tasu eest lisa garantiid :D
Poh mis ütlevad. Läheb su konsool peale esimest aastat katki ning tatsad ikka on/offi. Pretensioonide esitamise aeg 2a.
Jah, kuid ekspertiisi, mis vea kindlaks teeb pead organiseerima sina või maksma selle eest onoff-ile. See ongi ju garantii ja pretensioonide esitamise aja vahe - garantii ajal tehakse viga kindlaks müüja kuludega, sealt edasi aga ostja kuludega. Kohustuslik garantii on Eestis 6 kuud.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas Jack » 21 Apr 2012, 14:58

RROD ekspertiis? Huvitav huvitav :D
Garantii andmine ei ole üldse kohustuslik ju. See kui ettevõte annab sulle tootele garantii kuudeks või aastateks on nende oma vaba voli.
Kaupade ostmisel ja müümisel on väga oluline teha vahet pretensiooni esitamise õiguse ja müügigarantii vahel. Tootele või teenusele garantii andmine on ettevõtjatele vabatahtlik, kohustuslik on järgimiseks aga tarbijatele seadusega määratud pretensiooni esitamise õigus, mis ei sõltu müüjast. Nimelt ei saa müüjad omapoolse garantiiga vähendada ega muuta enda seadusest tulenevat kohustust vastutada asja lepingutingimustele vastavuse eest kahe aasta jooksul.
See on igale tarbijale kohustuslik lugemine.
http://www.tka.riik.ee/kkk-2/
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas Tom-D » 21 Apr 2012, 18:22

Pidasin oma viimase lause all pigem silmas seda, mida ka sinu antud lingilt lugeda saab:
Puuduse tekkimise põhjuste tõendamise kohustus esimesel kuuel kuul pärast ostu sooritamist on müüjal ning pärast kuue kuu möödumist lepitakse tõendamisega seonduv müüja ja tarbija vahel kokku.


Müüja kohustus ekspertiisi teha on esimesed kuus kuud ehk sisuliselt sama mis garantii, kuigi jah, tiba teise nimega. :)
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas Jack » 21 Apr 2012, 19:05

See kui müüja soovib eskpertiisi teha on see tema oma lõbu. Kui viga on tootes siis maksab ekspertiisid niivõinaa müüja mitte ostja. Ostjale ei teki mingeid lisakulusi. Kui sult hakatakse ekpertiisi tasusi nõudma siis pöördu TKA poole.
Oluline on teada, et esimese kuue kuu jooksul peab tõendamisega seonduv olema korraldatud müüja poolt ning tarbijale tasuta. Hiljem tasub tõendamisega seotud kulud tavalistelt süüdi jääv pool.
Garantiil ja espertiisil nüüd küll seoseid ei ole :P

Ning teema lõpetuseks. See kes hakkab RROD'iga xboxile ekspertiisi tegema lootuses, et tarbija süüdi jääb on ikka väga vigane müüja. Kui üritad väita, et OnOff sellega tegeleb siis ma vaidlen kohe oma kogemusest vastu.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
winx007
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 253
Liitunud: 06 Juul 2010, 10:19

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas winx007 » 25 Juun 2012, 11:59

Ma tegin mingi aeg konsooli tolmust puhtaks ja ma panin konsooli kokku ja panin ta karpi, et oli vaja transportida.
Kohale jõudes vilkusid kolm punast tuld :D Mõtlesin et konsooliga nüüd kõik ühelpool, aga kuna ma ei olnud peale puhastamist mänginud, siis olin kindel, et RROD ei saa olla. Tegin konsooli lahti ja vaatasin et olin ühe led juhtme kokku surunud :D

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas dreysebud » 28 Juun 2012, 19:15

Palju sa seda puhastad? http://www.xbox.ee/viewtopic.php?f=22&t=7071
Mõttetud postitused teil ja ei puutu nagu otseselt RROD-i
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

ostrrod
Vaatleja
Postitusi: 8
Liitunud: 25 Okt 2012, 08:28

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas ostrrod » 26 Okt 2012, 11:18

Lugesin terve postituse läbi ning polnud siiski ühtegi tarka kasulikku postitust seoses parandusega!

Aitan teid siis natuke, kuid ei oska täpselt öelda kui kauaks see parandus paika peab. Nimelt ostsin hiljuti RROD XBOX'i ning otsisin internetist igast lahenduse võimalusi. Kõige huvitavam ning minu jaoks tehtavam oli X klemmide vahetus lahendus! Just need odavad microsofti poolt xbox'i emaplaadi külge pantud X-klemmid pididki tihtipeale põhjustama RROD'i (vähemalt inimeste väitel).

Tegin siis esimest korda elus Xbox konsooli lahti (jällegi detailsete õpetuste abil) ning eemaldasin need X-klemmid (mis hoiavad prose ja vga jahuteid kinni), puhastasin vana termopasta, kruvisin jahutite küljest need klemmi kinnitus elemendid lahti ning läksin ehituspoodi et täpselt samade vintmõõtudega pisikesed mutrid osta (osta tuleb ka seibe), kodus lisasin prosele ja vga kiibile uue termopasta ning nende uute mutrite abil fikseerisin jahutid tagasi külge (mitte liiga tugevalt ning mitte liiga nõrgalt).
Leidsin netis ka õpetuse kuidas e74 veast lahti saada (ei tea tegelt kas aitab) ning otsustasin, et kui xbox juba avatud siis teen igaks juhuks ka selle asja ära. Tegemist siis münditrikiga, kus tuleb kasutada suure vase sisaldusega münte (vask on hea soojusjuht). Otsige õpetusi netist muidu see postitus muutub liiga pikaks.

Viimane samm on kuumutamine! Nii palju kui mina aru saan siis kuumutamise põhjuseks on külmjoote pragude taasjootmine kasutades sama tina mis seal juba küles on (võib olla eksin, pole spetsialist). Igal pool on erinevad õpetused... küll kasutatakse ahju, küll ehitus fööni (või kuidas iganes seda nim.), kuid need on kõik riskiga kuumutamised! Nüüd küsimus: "Miks ma pean kuumutama mingi abi materjaliga kui vga ning prose lähevad nii või naa kuumaks käivitamisel?" Seda ma tegingi... võtsin ventika juhtme emaplaadi küljest ära, panin xbox tööle (RROD tuli ette) ning lasin xbox'il ülekuumeneda (hoidsin sees nii umbes 5-10 min. Seni kuni hakkab põlema ülekuumenemis teade e. kaks punast tulukest ning 1-2 min veel peale selle!), siis lülitasin välja (kui ei lase nupust siis tõmmake lihtsalt pistikust välja), ühendasin ventika juhtme emaplaadi külge tagasi ning lasin jahtuda 20-30 min.

25 min hiljem panin tööle ning VUOLA!! TÖÖTAB! ;) (Kindlasti testige ennem kokku panemist, kuna võib juhtuda, et on vaja mitu korda lasta ülekuumeneda või siis pingutada või lõdvestada jahuteid hoidvaid mutreid!)

NB! KUSAGIL OLI KA KIRJAS, ET KÄIVITAMISEL (ÜLEKUUMUTAMISEL JNE.) PEAB DVD ROM OLEMA KA EMAPLAADIGA ÜHENDATUD. PÕHJUST EI TEA, KUID PAREM KARTA KUI KAHETSEDA.

Loodan, et sellest oli teil kasu. Põhimõtteliselt ei tea kui kauaks see parandus toimib, kuid õpetuses oli kirjas, et lõplik parandus!

Kui te ise ei viitsi sellega tegeleda siis olen nõus teid abistama! ;) Muidugi mitte tasuta! Asun Tallinnas!

Parimat!

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas Jack » 26 Okt 2012, 12:40

Kuumutamise kohta.
Xboxi vga läheb max 90c ja siis lülitab enda välja. Tina sulab alates temperatuurist 220c+
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

ostrrod
Vaatleja
Postitusi: 8
Liitunud: 25 Okt 2012, 08:28

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas ostrrod » 26 Okt 2012, 13:12

Jack kirjutas:Kuumutamise kohta.
Xboxi vga läheb max 90c ja siis lülitab enda välja. Tina sulab alates temperatuurist 220c+
Selge! :) Sain targemaks! Nagu ütlesin pole spets, eks ma annan teada kui kaua see parandus vastu peab!

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas Jack » 26 Okt 2012, 18:16

Uuri ja õpi edasi. Entusiasm on positiivne (Y)
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

ostrrod
Vaatleja
Postitusi: 8
Liitunud: 25 Okt 2012, 08:28

Re: RROD - Red Ring Of Death e. Kolm punast

Postitus Postitas ostrrod » 26 Okt 2012, 20:53

Mul on üks küsimus. Nimelt see xbox millel ma katsetasin seda parandust käitub natuke imelikult (samas ma ei tea ka, võibolla ta peabki sedasi käituma). Esialgu ma arvasin, et parandus ei mõjunud, kuna ühendasin voolu ning põles kõik neli tulukest punaselt (täpsemini vilkus mitte põles), kuid siis avastasin, et see ilmneb ainult siis kui av kaabel pole xbox'iga ühendatud! Kas see peabki sedasi käituma, et kui av kaabel pole ühendatud siis xbox annab teada punase ringina või on see millestki muust. Tegemist siis Xenon tüübiga! Samas kui av kaabel taga siis kõik töötab laitmatult!

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist