Paypali ühendamine xboxiga

Kõik Xbox Livega seonduv!
Ehanurm
Vaatleja
Postitusi: 7
Liitunud: 03 Jaan 2014, 21:57

Paypali ühendamine xboxiga

Postitus Postitas Ehanurm » 30 Dets 2014, 17:46

Tere!

Olen uurinud ja proovinud, aga ei saa kuidagi hakkama, et kuidas saaksin lisada oma paypali konto xboxi konto alla? Kas see oleks üldse võimalik? Kuna paypal on seotud eesti kaardiga ja xbox UK-ga. Kas tõesti ei ole suutnud microsoft eesti riiki sinna sisse võtta?

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Paypali ühendamine xboxiga

Postitus Postitas taku » 30 Dets 2014, 21:16

Eesti ei ole ametlikult toetatud xbox live regioon. Miul küll lasi paypali ilusti usa kontoga siduda.
Seb virtuaal kaart on ka alati töötand.

Kasutaja avatar
Navitrolla
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 37
Liitunud: 10 Veebr 2015, 01:25
Asukoht: Tartu

Re: Paypali ühendamine xboxiga

Postitus Postitas Navitrolla » 17 Veebr 2015, 23:14

Ma just tegin seda eile. Paypalil pole vahet, mis regioonis oled ja mis panga teenuseid kasutad, kuid paypalil on list, millistes regioonides ta toetatud on maksevahendina ja see list oli üpriski lühike. Nt US, UK on seal listis küll olemas. Ehk kontrolli, mis regioonis sa oma xbox live-ga oled registreerinud ning kui see riik on ka seal paypali listis, siis pole probleemi. Billing address peab olema selle regiooni oma, kus on support olemas (minu puhul UK eesti saatkonna aadress :D )
NB! Regiooni saab muuta vaid korra 4 kuu jooksul. Kui sa oled seda hiljuti muutnud, siis lihtsam on uus konto teha.
Viimati muutis Navitrolla, 17 Veebr 2015, 23:27, muudetud 1 kord kokku.
...Ühepoolne visuaalne vahekord...
Xbox live gametag: P2rdutseja

Kasutaja avatar
Navitrolla
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 37
Liitunud: 10 Veebr 2015, 01:25
Asukoht: Tartu

Re: Paypali ühendamine xboxiga

Postitus Postitas Navitrolla » 17 Veebr 2015, 23:26

...Ühepoolne visuaalne vahekord...
Xbox live gametag: P2rdutseja

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: Paypali ühendamine xboxiga

Postitus Postitas trimpa » 18 Veebr 2015, 19:58

Tegelikult on see paras õnneloos. Oman samuti PayPal kontot ja billing aadress on UK oma. Ennem toimis, kuid ūhel hetkel enam mitte. Ei viitsi enam jurada, ostan vahest Gift-kaarte ja laen siis seda moodi raha oma gameriprofiili kontole.
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Paypali ühendamine xboxiga

Postitus Postitas Tom-D » 19 Veebr 2015, 12:23

trimpa kirjutas:Tegelikult on see paras õnneloos. Oman samuti PayPal kontot ja billing aadress on UK oma. Ennem toimis, kuid ūhel hetkel enam mitte. Ei viitsi enam jurada, ostan vahest Gift-kaarte ja laen siis seda moodi raha oma gameriprofiili kontole.
Mul töötas ka paypal väga pikka aega aga enam ei toimi. Nüüd ostan kas kaarte, mida kohati saab megasoodsalt või maksan krediitkaardiga. Windows Phone ja Windows 8 äppide poes laseb ilusasti paypaliga maksta (sama microsofti konto mis xboxis) seega asi ainult konsoolidepõhine ja ei puuduta teisi xboxi platvorme.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

arturrs
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 36
Liitunud: 10 Jaan 2012, 16:15

Re: Paypali ühendamine xboxiga

Postitus Postitas arturrs » 12 Mär 2015, 11:36

Sama siin, et lakkas mingi aeg töötamast ja ütleb, et vaata üle oma konto nr või lisa uus makseviis. Kas keegi oskab öelda, et mis selle põhjus võib olla. Ilmselt paljudel tundub see probleem hetkel olema.

marx8
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 37
Liitunud: 24 Dets 2011, 11:59

Re: Paypali ühendamine xboxiga

Postitus Postitas marx8 » 02 Apr 2015, 07:50

Mul sama mure ei lase enam paypal kontoga osta.

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Paypali ühendamine xboxiga

Postitus Postitas Shade » 02 Apr 2015, 08:15

Kui on tegemist XBOX One konsooliga, siis seal paypal ei tööta, mina pole seda one ostmise algusest peale tööle saanud. Samas XBOX360 peal funkab ilusti. XBOX One konsoolil saab tavalise eesti krediitkaardiga osta probleemi vabalt
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

marx8
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 37
Liitunud: 24 Dets 2011, 11:59

Re: Paypali ühendamine xboxiga

Postitus Postitas marx8 » 02 Apr 2015, 10:47

Mina kurdan just 360 pärast, olen ostnud korduvalt, kuid täna enam ei lasknud osta. Andis errori

Leidsin sellise teema ka mida võib proovida

http://forums.xbox.com/xbox_forums/xbox ... 15550.aspx

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Paypali ühendamine xboxiga

Postitus Postitas Tom-D » 02 Apr 2015, 12:48

Töötas ka One peal probleemideta kuniks mingi hetkeni kui lakkas lampi töötamast. Kui ma ei eksi siis võis olla seotud sellega, et mulle laekusid järjekordsed Reward punktid kontole, peale seda enam paypali maksevahendina kasutada ei saanud. Ei pruugi olla sellega seotud, võib lihtsalt olla ajaline kokkusattumus aga samal ajal need kaks asja mul toimusid.

Soovitan osta rahakaarte, nendega säästad ka reaalselt. Krediitkaardiga makstes maksad hinna mis küsitakse, rahakaarte seevastu saab enamasti nimiväärtusest odavamalt soetada. Ise olen UK regioonis ja tean selle kohta rääkida ainult, teiste regioonide kaartide hindasid ei tea aga eeldan, et sääst on ka nendega. Kuigi maksan ka ise vahest krediitkaardiga eeldan siiski rahakaarte.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: Paypali ühendamine xboxiga

Postitus Postitas trimpa » 20 Juul 2015, 00:47

Otsustasin igavusest/uudishimust xbox.com lehel oma Billing infot kohendada.
Valikutes oli ainult Visa või MasterCard (PayPal'i valikut polnudki, seda saab eraldi teha). Kuna oman Swedb Pluss kaarti (krediitkaardi omadustega deebetkaart), siis valisingi MasterCardi. Panin pangakaardi numbri jmt info. Ja toimib, ostsin Xbox One SmartGlass'i (xboxi mobiiliäpp) poest ühe xOne mängu. Niisiis saab ka Eesti pangakaardiga ja ilma PayPal'ita.

Aga segane on see värk endiselt ...

Tegelikult olen Tom-D'ga nõus. Rahakaart (Gift Card) on hetkel tõesti mõtekam (loe: odavam), ja mõtekam oleks hoopis sedapidi tegutseda.
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Paypali ühendamine xboxiga

Postitus Postitas taku » 20 Juul 2015, 05:24

Paljud kaardid töötavad, mõned mitte. Ise arvan ,et need ei tööta millel see nö turvakontroll, kui aadress ei kattu pangaale antud aadressiga siis makse ei lähe läbi.
SEB virtuaalkaart töötab samuti.

Kasutaja avatar
Trummar
Algaja
Algaja
Postitusi: 87
Liitunud: 30 Mai 2014, 10:34
Asukoht: Tallinn

Re: Paypali ühendamine xboxiga

Postitus Postitas Trummar » 20 Juul 2015, 11:05

Mul Sebi tavaline krediitkaart ja toimib ka ilusasti.
Pilt

Leader
Vaatleja
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Veebr 2016, 01:03

Re: Paypali ühendamine xboxiga

Postitus Postitas Leader » 01 Veebr 2016, 01:29

Mul ka hull jama selle krediitkaardiga. Oman ka swed kaarti ja xbox.com lehel xbox 360 mänge saab osta aga xbox one ei lase. One konsoolis ei saa billing infot lisada sest pakub ainult regiooniks inglismaa riike. Loen siin, et saate osta eesti krediitkaartidega. Kui one konsooli seadistasin siis regiooniks sai valida ainult mõned riigid.
Palun natuke infot ja abi selles. Konsool ostetud OnOff-ist.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist