Idee.

Siia saavad postitada ka mitte registreerunud kasutajad.
Soovi korral võite ka anonüümseid postitusi teha.
Kasutaja avatar
rix123
Algaja
Algaja
Postitusi: 58
Liitunud: 02 Jaan 2011, 15:06

Idee.

Postitus Postitas rix123 » 20 Veebr 2011, 12:04

tuli selline mõte :p , et kui teeks mingisuguse rahakorjanduse, foorumi vahel(korjandus kellegi ustava kätte siin foorumis).
ja pole oluline palju saadetakse ja kui tihti, aga teatud summade eest võiks osta näiteks uusi mänge ja siis kordamööda laenata, ja kes pole maksnud saab teha mingi rendinduse. Ja korjaks rahasi igasuguste ürituste jaoks. :D
ei tea kas on sellel mõtet, mis te arvate?

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Idee.

Postitus Postitas tomtom » 20 Veebr 2011, 12:22

Sellest laenamisest ei tule vast suht midagi välja arvan mina just aga mingi donation võiks nagu olla küll mis oleks siis põhiliselt võistluste auhindade jaosk
HatchedNeptune

Kasutaja avatar
rix123
Algaja
Algaja
Postitusi: 58
Liitunud: 02 Jaan 2011, 15:06

Re: Idee.

Postitus Postitas rix123 » 20 Veebr 2011, 12:29

tomtom kirjutas:Sellest laenamisest ei tule vast suht midagi välja arvan mina just aga mingi donation võiks nagu olla küll mis oleks siis põhiliselt võistluste auhindade jaosk
aga mingi rendi teema. kes ei saa mänge osta või ei taha,aga mängida tahaks. või suveks koguda raha ja teha üks korralik üritus kuskil. aga se auhindade mõte on ka päris hea.

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Idee.

Postitus Postitas EdragonXX » 20 Veebr 2011, 12:55

Iseenesest hea idee ju. :) Nii auhindade ja tournamentide korraldamise koha pealt kui ka see mängude rentimise idee. Ise pakuks välja et Tartus võiks selleks olla usaldusisikuks Jack (kuna Jacki osas ma arvan on kõik nõus et ta on usalkdusväärne isik? :) ) ja siis Tallinnas keegi välja pakkuda. Dasmonx näiteks? Või keegi teine aktiivsem tegelane?

Ja aegajalt ma saan teid hunniku odavate mängudega varustada. Naine hakkab käima paar korda aastas eestis nüüd. :)

Ja rendi puhul tuleb siis muidugi koostada mingi avalik tabel kus siis selle grupi kasutajad saavad oma rendi tellimuse kirja panna (kes ees see mees) ja siis kõik näevad mis kuupäevast mis kuupäevani asi kellegi käes on.. Muidugi tuleb kirja panna ka reeglid et kui kaua jne ja et kui läheb kauem mis siis jne..
Viimati muutis EdragonXX, 20 Veebr 2011, 13:02, muudetud 2 korda kokku.

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Idee.

Postitus Postitas tomtom » 20 Veebr 2011, 12:57

Jacki koha pealt olen nõus ja ka Dasmonx ja Tallinnas saab ka olla siis UnoSiin kuna ta käib ka Tallinnas koolis
HatchedNeptune

Kasutaja avatar
rix123
Algaja
Algaja
Postitusi: 58
Liitunud: 02 Jaan 2011, 15:06

Re: Idee.

Postitus Postitas rix123 » 20 Veebr 2011, 12:59

EdragonXX kirjutas:Iseenesest hea idee ju. :) Nii auhindade ja tournamentide korraldamise koha pealt kui ka see mängude rentimise idee. Ise pakuks välja et Tartus võiks selleks olla usaldusisikuks Jack (kuna Jacki ma arvan et kõik on nõus et Jack on usalkdusväärne isik? :) ) ja siis Tallinnas keegi välja pakkuda. Dasmonx näiteks? Või keegi teine mõni aktiivsem tegelane?
+1 :D

Kasutaja avatar
rix123
Algaja
Algaja
Postitusi: 58
Liitunud: 02 Jaan 2011, 15:06

Re: Idee.

Postitus Postitas rix123 » 20 Veebr 2011, 13:06

Ja rendi puhul tuleb siis muidugi koostada mingi avalik tabel kus siis selle grupi kasutajad saavad oma rendi tellimuse kirja panna (kes ees see mees) ja siis kõik näevad mis kuupäevast mis kuupäevani asi kellegi käes on.. Muidugi tuleb kirja panna ka reeglid et kui kaua jne ja et kui läheb kauem mis siis jne..[/quote]

kui kauemaks lääb saab aega pikendada.

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Idee.

Postitus Postitas UnoSiin » 20 Veebr 2011, 15:03

Nu renti ühis rahade eest on nata raske pigem tuleks käiku lasta selline idee, et koostada leht mängude rentimiseks, inimesed saavad anda mänge rentimiseks, oletame et nädala mängu rent on 5€ siis mängu omanik saab selles 4€ ja veebi haldaja 1€. vms.

Turniiride kohapealt on suuremaks probleemiks xboxi softwear kus on raske turnamente luua. Auhinna kohapealt paneks alguses ise auhinna välja hiljem mingi osalusmaksuga.(ja sponsorid).

Nu eilmine üritus läks maksma 200 krooni/inimese koht vms. mis polnud palju. Ürituste korraldamine kui promomine kuskil kaubandus keskuses läheks raskeks.

Muidugi annetuse mõte hea...foorumi ülalpidamine neelab raha, ning lisaraha eest saaks alusta mõne laheda hakkatusega(nu ülevaated on unarusse jäänud jne.).

Kasutaja avatar
rix123
Algaja
Algaja
Postitusi: 58
Liitunud: 02 Jaan 2011, 15:06

Re: Idee.

Postitus Postitas rix123 » 20 Veebr 2011, 15:21

näiteks võikski olla mängude rentimine eraldi kategoorija all, ja mingi foorumi fond võiks olla kuhu korjataks raha(foorumi jaoks,üritused või muud laadset) ja üritus ei pea toimuma kaubanduskeskustes,suvel näiteks võib toimuda kus iganes, kui on korralikum summa olemas leidub kindlasti kohtasi ja ideid.

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Idee.

Postitus Postitas DasMonx » 20 Veebr 2011, 15:37

See laenutamise mõte on iseenesest hea.

kuid kambapeale mängu ostmine ja siis selle ringi saatmine läheb liiga keeruliseks. kui 5-6 inimest raha alla panevad ja plaat on nädal aega ühe inimese käes, siis mina küll see viimane ei tahaks olla :D

pigem just miskit sellist, et hoida jooksvalt mingit tabelit, kes mis mängu saab antud hetkel laenata ja mis mäng kelle käes on ja kui kaua. paneks äkki 0.5€ päevas ja 20% läheks foorumi ühiskassasse vms...

Me oleme jackiga siin mingit plaani mõelnud, sest uus kodulehekülg ja domeen on ka kallimad ikka. ülejäänud raha võiks suvepäevadesse panna vms?
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Idee.

Postitus Postitas tomtom » 20 Veebr 2011, 15:41

DasMonx kirjutas:See laenutamise mõte on iseenesest hea.

kuid kambapeale mängu ostmine ja siis selle ringi saatmine läheb liiga keeruliseks. kui 5-6 inimest raha alla panevad, siis mina küll see viimane ei tahaks olla :D

pigem just miskit sellist, et hoida jooksvalt mingit tabelit, kes mis mängu saab antud hetkel laenata ja mis mäng kelle käes on ja kui kaua. paneks äkki 0.5€ päevas ja 20% läheks foorumi ühiskassasse vms...

Me oleme jackiga siin mingit plaani mõelnud, sest uus kodulehekülg ja domeen on ka kallimad ikka. ülejäänud raha võiks suvepäevadesse panna vms?


Suvepäevad :D Need võiksid tõesti olla!!
HatchedNeptune

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Idee.

Postitus Postitas tomtom » 20 Veebr 2011, 15:48

ja foorumi sponsoreerimisel oleks ma igati käsi kuna selliseid kohati nagu see oleks rohkem vaja
HatchedNeptune

Kasutaja avatar
rix123
Algaja
Algaja
Postitusi: 58
Liitunud: 02 Jaan 2011, 15:06

Re: Idee.

Postitus Postitas rix123 » 20 Veebr 2011, 15:49

selle laenutuse all ma mõtlesin kuidagi nõnda,et kuskilt välismaalt odavalt ja rohkem tellida ja siis algul vahetama ja pärast renti(et foorum ise rendib ka mänge ja se raha läheks 100 prossa foorumile ja suvepäevadeks mis iganes).

Kasutaja avatar
rix123
Algaja
Algaja
Postitusi: 58
Liitunud: 02 Jaan 2011, 15:06

Re: Idee.

Postitus Postitas rix123 » 20 Veebr 2011, 15:49

tomtom kirjutas:ja foorumi sponsoreerimisel oleks ma igati käsi kuna selliseid kohati nagu see oleks rohkem vaja
sama siin :D (Y)

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Idee.

Postitus Postitas DasMonx » 20 Veebr 2011, 15:50

tomtom kirjutas:Suvepäevad :D Need võiksid tõesti olla!!
neid on meil lausa 2 olnud juba, kindlasti teeme see suvi ka midagi!
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist