Idee.

Siia saavad postitada ka mitte registreerunud kasutajad.
Soovi korral võite ka anonüümseid postitusi teha.
Kasutaja avatar
Rene
Liige
Liige
Postitusi: 111
Liitunud: 25 Apr 2009, 16:52
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Idee.

Postitus Postitas Rene » 20 Veebr 2011, 15:51

Lugege kokku, kui palju on aktiivseid inimesi, kes oleks valmis teostama ka ideid ja te avastate, et neid on vähe.
Pilt

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Idee.

Postitus Postitas tomtom » 20 Veebr 2011, 16:10

Rene kirjutas:Lugege kokku, kui palju on aktiivseid inimesi, kes oleks valmis teostama ka ideid ja te avastate, et neid on vähe.
Aga vähe on parem kui 0 ja kui alustada vähesega siis küll neid inimesi aja jooksul juurde tuleb. :)
HatchedNeptune

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: Idee.

Postitus Postitas Kkiks » 20 Veebr 2011, 16:26

Mtea, igasugune laenamine ja korjandused on minuarvates valed. Props inimestele kes teevad aga mina sellega tegelema ei hakka. Raha teeb halba ja nyyd ma peaks andma enda raha inimesele keda ma ple elus n2inudki ? No thank you. Mitte et kedagi ei usaldaks, aga natuke vara on hakata raha andma :) Kui mingi kindel m6te on ( nt foorumi arendamine, turniiridele sisseastumised jne ) saan aru veel.
Football , a way of life

Kasutaja avatar
rix123
Algaja
Algaja
Postitusi: 58
Liitunud: 02 Jaan 2011, 15:06

Re: Idee.

Postitus Postitas rix123 » 20 Veebr 2011, 16:32

Kkiks kirjutas:Mtea, igasugune laenamine ja korjandused on minuarvates valed. Props inimestele kes teevad aga mina sellega tegelema ei hakka. Raha teeb halba ja nyyd ma peaks andma enda raha inimesele keda ma ple elus n2inudki ? No thank you. Mitte et kedagi ei usaldaks, aga natuke vara on hakata raha andma :) Kui mingi kindel m6te on ( nt foorumi arendamine, turniiridele sisseastumised jne ) saan aru veel.
ma usun et siin foorumis on ustavaid inimei küll, eespool juba mainiti mõnda, ja pisike annetus teeb alati head eriti kui oled foorumi külastaja minu arvates. aga se ei tähenda et kõik peaksid midad andma või tegema sest alati pole selleks ju võimalust.

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Idee.

Postitus Postitas tomtom » 20 Veebr 2011, 17:05

eks ta nii olegi et paljud inimesed ei usalda alguses ja eriti ei usu sellese aga kui saaks juba asja toimima siis tuleb kindlasti ka inimesi juurde :D
HatchedNeptune

Kasutaja avatar
rix123
Algaja
Algaja
Postitusi: 58
Liitunud: 02 Jaan 2011, 15:06

Re: Idee.

Postitus Postitas rix123 » 20 Veebr 2011, 17:11

tomtom kirjutas:eks ta nii olegi et paljud inimesed ei usalda alguses ja eriti ei usu sellese aga kui saaks juba asja toimima siis tuleb kindlasti ka inimesi juurde :D
täpselt :)

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Idee.

Postitus Postitas EdragonXX » 20 Veebr 2011, 17:21

UnoSiin kirjutas: Turniiride kohapealt on suuremaks probleemiks xboxi softwear kus on raske turnamente luua. Auhinna kohapealt paneks alguses ise auhinna välja hiljem mingi osalusmaksuga.(ja sponsorid).
Jep siin UnoSiin'l 100% õigus. Ühtegi universaalset softi pole. Tegelt paar on aga nende käsitlemine on üsna ebamugav ja tülikas ning keeruline. Ja kui seal peaks veel rohkem kui üks inimene (üks inimene ei jõua ja paha tihti ei viitsi kah, sest kõik seisaks temaga taga kinni alati), siis asi läheb täiega käest.

Seega mis turniiridesse puutub, siis kõige lihtsam on neid ikkagi korralda "pastakas ja paber" meetodil käsitsi. Võid lihtsalt vastava webi teha kus siis turniirile registreerimine toimub automaatselt, ülejäänu siiski käsitsi..

Mis korjamisesse puutub, siis teeme Jackile ettepaneku et Jack lisab foorumile paypal doantioni nupu kuhu igaüks saab teha annetusi foorumi üleval pidamiseks ja ürituste korraldamiseks. Jack paneb esialgu oma konto ja hiljem miks mitte võib teha xboxfooum.ee nimelise MTÜ (sellise asja regamine äriregistris ja muud kulud selle tegemiseks maksab umbes 30 euri) kuhu siis pappi kanda.. Siis on asi kohe ametlik. Ei karga keegi hiljem ka Jackile turja kinni et mis imelikke tulusid ta varjab ja miks makse ei maksa. :)

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Idee.

Postitus Postitas DasMonx » 20 Veebr 2011, 18:33

EdragonXX kirjutas:
Mis korjamisesse puutub, siis teeme Jackile ettepaneku et Jack lisab foorumile paypal doantioni nupu kuhu igaüks saab teha annetusi foorumi üleval pidamiseks ja ürituste korraldamiseks.
Annetus süsteemi lisamine on juba natukene aega plaanis olnud. Lisaks on mõte annetajatele lisada isikupärane tiitel vms.
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist