FAQ

Siia saavad postitada ka mitte registreerunud kasutajad.
Soovi korral võite ka anonüümseid postitusi teha.
EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

FAQ

Postitus Postitas EdragonXX » 08 Jaan 2011, 13:12

Ettepanek tekitada kohe üks selline topic kus on kirjas korduma kippuvad küsimused kõik kuus, Küsimus ja siis sinna taha kas vastus kui on lühike vastus. Või link vastusele kui on pikem selgitustega..

Hetkel nimelt probleemiks et paljud kasutajad eriti uued küsivad samu asju. Nii mõnigi neist küsimustest eelnevalt juba kusagil foorumis vastatud.

Stig
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 36
Liitunud: 08 Jaan 2011, 11:09

Re: FAQ

Postitus Postitas Stig » 08 Jaan 2011, 16:25

Hea mõte. (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y)

hoihoi
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 359
Liitunud: 29 Juun 2009, 22:18
Asukoht: Tartu, Tartumaa

Re: FAQ

Postitus Postitas hoihoi » 08 Jaan 2011, 16:33

see on siin tegelikult olemas

http://www.xbox.pri.ee/viewtopic.php?f= ... &hilit=kkk

aga äkki vajaks uuendust?
või siis peaksid inimesed õppima otsingut kasutama
sest vahet ei ole ju kas KKK on olemas või ei kui esimese asjana tormatakse uut teemat tegema
eelnevalt uurimata kas kellelegi veel selline mure on esinenud.

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: FAQ

Postitus Postitas Riddim » 08 Jaan 2011, 17:04

EdragonXX kirjutas:Hetkel nimelt probleemiks et paljud kasutajad eriti uued küsivad samu asju. Nii mõnigi neist küsimustest eelnevalt juba kusagil foorumis vastatud.
Selle nimi on laiskus. Miks otsida KKK-d kui on võimalik teha teema ja lasta vastus kellegi teise poolt üles otsida. Kahjuks on selliseid inimesi palju, kelle jaoks isegi google kasutamine ülejõu käib.

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: FAQ

Postitus Postitas dreysebud » 08 Jaan 2011, 21:29

Täpselt. Õnneks suht meelde alati jäänud kus taolise teema arutus oli ja selle link panna teemasse ja lukku :P Kuna tõesti tüütab ära mõnede laiskus kes ei viitsi googelit kasutada nagu hinna päring jne jne. Pole ju raske ometigi. Kuid sinna pole miskit parata kuigi foorumis kõik olemas ju tegelt, KKK, otsing ja väljaspool seda googel ja muud.
Samas, kui endal ka aega on ja miskit nagunii teha pole siis ikka aitan välja ja teen ise selle lihtsa googeltamise ära, kui mõnel laiskus :P Kuid vahel endalgi tegemist ja näed mingit totrat teemat siis ei viitsi isegi vastata vaid ainult mõelda, kuda ei viitsita foorumis ringi vaadata ja uurida siis ometigi või googelit kasutada :P
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: FAQ

Postitus Postitas EdragonXX » 09 Jaan 2011, 11:59

Sina, mina ja Riddim oskame kasutada googlet. Saame inglise keelest ka aru. Aga vaadake nüüd seal topicu all neid domineerivaid vanuseid foorumis ja saategi vastuse ning põhjuse.. :)

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: FAQ

Postitus Postitas Kkiks » 09 Jaan 2011, 12:56

EdragonXX kirjutas:Sina, mina ja Riddim oskame kasutada googlet. Saame inglise keelest ka aru. Aga vaadake nüüd seal topicu all neid domineerivaid vanuseid foorumis ja saategi vastuse ning põhjuse.. :)

Ma millegi p2rast arvan et inglise keele oskamatus j22b v2hestele raskuseks . Rohkem ikka laiskus .
Football , a way of life

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: FAQ

Postitus Postitas Jack » 09 Jaan 2011, 14:36

Vastav teema olemas. nagu juba öeldud
hoihoi kirjutas:see on siin tegelikult olemas

http://www.xbox.pri.ee/viewtopic.php?f= ... &hilit=kkk

Kui vaja täisutab toda.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: FAQ

Postitus Postitas Riddim » 09 Jaan 2011, 15:35

Kkiks kirjutas:Ma millegi p2rast arvan et inglise keele oskamatus j22b v2hestele raskuseks.
Ma usun ka, sest vastasel juhul jääksid nii mõnedki juba mängimisegagi jänni ju.

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: FAQ

Postitus Postitas EdragonXX » 10 Jaan 2011, 09:40

Riddim kirjutas:
Kkiks kirjutas:Ma millegi p2rast arvan et inglise keele oskamatus j22b v2hestele raskuseks.
Ma usun ka, sest vastasel juhul jääksid nii mõnedki juba mängimisegagi jänni ju.
Nu mu 3 aastane ei oska veel lugeda. :) Aga mängib xboxi peal ilma selletagi väga agaralt. RDR'i mängib ka :) Nii et keeleoskuse taha mängimine kinni ei jää. :)

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: FAQ

Postitus Postitas Kkiks » 10 Jaan 2011, 15:44

Nu edragon jutt k2is meie foorumi inimestest , vga kahtlen et siin keegi 3me aastane aga never know :D
Football , a way of life

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: FAQ

Postitus Postitas EdragonXX » 10 Jaan 2011, 16:47

Kkiks kirjutas:Nu edragon jutt k2is meie foorumi inimestest , vga kahtlen et siin keegi 3me aastane aga never know :D
Tsekka seda topicut kus vanused.. Seal päris paljud 12-15 kirjas :) ei ole neilgi seda inglise keelt vaja ju :) Ja kui esimesed arvutid käeulatusesse sattusid ei teadnud ma ka inglise keelest mõhhigi, ega sellepärast siis mängud mängimata jäänud ning hiljem M.U.D. (kus kõik inglise keeles). :) Lapsed on leidlikud.. :)

Aga enivei KKK olemas nagu mainiti juba, see tuleks vaid kuhugi nähtavamale kohale kõigile tõsta ja teema lukku seega..

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: FAQ

Postitus Postitas Kkiks » 10 Jaan 2011, 16:51

EdragonXX kirjutas:
Kkiks kirjutas:Nu edragon jutt k2is meie foorumi inimestest , vga kahtlen et siin keegi 3me aastane aga never know :D
Tsekka seda topicut kus vanused.. Seal päris paljud 12-15 kirjas :) ei ole neilgi seda inglise keelt vaja ju :) Ja kui esimesed arvutid käeulatusesse sattusid ei teadnud ma ka inglise keelest mõhhigi, ega sellepärast siis mängud mängimata jäänud ning hiljem M.U.D. (kus kõik inglise keeles). :) Lapsed on leidlikud.. :)

Aga enivei KKK olemas nagu mainiti juba, see tuleks vaid kuhugi nähtavamale kohale kõigile tõsta ja teema lukku seega..
Jhm , sul 6igus , nad t6esti on , aga 12 kuni 15 aastastel juba keel mingil m22ral arusaadav , V6in enda kohta vhmalt seda yelda kindlasti (14 ) aga minul ka siis see lugu et 6ppisin ingliskeelt juba 5e aastaselt :P

Muidu aga , teema lukku , KKK olemas :)
Football , a way of life

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: FAQ

Postitus Postitas Jack » 10 Jaan 2011, 18:37

No aga hakake siia samma postitama mis KKK'sse juurde lisada. Ega ta ise enneast ei täiusta.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: FAQ

Postitus Postitas dreysebud » 10 Jaan 2011, 18:58

Lisade suhtes võiks panna ka Kinecti? Ja olen märganud, et aegajalt ikka küsitakse kuidas filmida enda mängu pilti või nii ehk siis easycap või muuga teema võiks samuti teha? Ja ka õpetus kuda seda kasutada.
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 43 külalist