Xbox.ee ülemine bänner ja veidi nostalgitsemist

Siia saavad postitada ka mitte registreerunud kasutajad.
Soovi korral võite ka anonüümseid postitusi teha.
Vasta
Kasutaja avatar
Juss90
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1436
Liitunud: 24 Apr 2009, 00:10
Asukoht: Tallinn

Xbox.ee ülemine bänner ja veidi nostalgitsemist

Postitus Postitas Juss90 » 05 Apr 2015, 02:24

Pean tõdema, et natuke häirivaks hakkab muutuma see jõulusümbolikaga bänner - millega kindlasti meenub mõnelegi teisele see ''üks aken kus elanikud mai kuus pole veel jõulukaunistusi maha võtnud". Sellega seoses ei saa tõdemata jätta, et mulle isiklikult tundub see foorum hääbumas olevat - pole pikka aega leidnud ega lugenud mõnda õpetliku tegumoega teemat ja pean tõdema et olen viimasel ajal hakanud foorumit suures osas jälgima ainult Müü\Osta\Vaheta sektsioonis. Kus te kõik vanad kasutajad kadunud olete?
Pilt

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Xbox.ee ülemine bänner ja veidi nostalgitsemist

Postitus Postitas taku » 05 Apr 2015, 12:50

Eks muutuvad päevakavad , müüakse konsool maha või minnakse teise platformi peale üle.Jõulukaunistusi maha võtta on tegelikult väga lihtne. iseasi kas nende asemele on midagi panna. Minuarust võiks isegi panna tagasi vana kujunduse , kui midagi paremat pole.Ma võin paar rida PHP-d kirjutada aga fototötlus on minust suure kaarega mööda käinud, seega uue kujundusega aidata ei saa.Eks see foorum ole selline vanakooli asi. Teema on suht spetsiifiline ja enamusele meeldib ikka vabas vormis kuskil lõustaraamatu grupis pläkutada ja laikida :D Hakka veel siia eraldi kontot tegema ja reegleid järgima.

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Xbox.ee ülemine bänner ja veidi nostalgitsemist

Postitus Postitas Hydra Tomix » 07 Apr 2015, 16:14

See on aja küsimus kõigest. Seda mul aga pole. Banneri idee on nagu olemas, aga selle tegemine võtaks aega, mida mul praegu napib. Võin tagasi vana banneri panna õhtupoole.

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: Xbox.ee ülemine bänner ja veidi nostalgitsemist

Postitus Postitas Censored » 07 Apr 2015, 20:10

Samas võib ju alles jätta, järgmiste jõulude ajal ei pea uuesti peale panema. Kaugel need jõulud ikka on.
Pilt

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Xbox.ee ülemine bänner ja veidi nostalgitsemist

Postitus Postitas Hydra Tomix » 07 Apr 2015, 21:05

Vajutades F5 nuppu pealehel, värskendab foorum tagasi vana banneri ja uue tausta. Täna õhtul nokitsen uue kallal ning toon rohkem muudatusi korraga.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist