Petturid, Meelis Sootalu, Ott Speek aka Egon Härm

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Petturid

Postitus Postitas Jack » 07 Dets 2011, 19:24

oi jah... mai teagi millele ma vastasin :D:D peidan oma posti ära :P
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
thcsabinad
Liige
Liige
Postitusi: 184
Liitunud: 06 Nov 2011, 12:50
Asukoht: Tallinn

Re: Petturid

Postitus Postitas thcsabinad » 07 Dets 2011, 19:39

osta.ee on täitsa asjalik kuna kasutaja pead registreerima pangalingi või id kaarid kaudu. tagasisidet tasub muidugi ALATI vaadata.
Pilt

Kasutaja avatar
AivarP
Liige
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 20 Sept 2011, 05:36
Asukoht: Harju mk

Re: Petturid

Postitus Postitas AivarP » 23 Dets 2011, 08:39

Mingi aeg tegasi saatis mulle PSi kasutaja Aviotti ja pakkus müüa mängu! Palusin tal saata pildi plaadi ümbrisest kus oleks peal ka lipik tema kasutajanimega. Peale seda kodanik kadus. Saatsin talle küsimuse, kuhu ta kadus, mille peale sain vastuseks, et tal pole võimalust fotot teha. Asi tundus kahtlane ja jätsin tehingu sinnapaika! Hinnavaatluse foorumis on kasutaja Aviotti tuvastatud kui Mart Speek!
Pilt

margus0000
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 27
Liitunud: 26 Dets 2011, 22:11

Re: Petturid

Postitus Postitas margus0000 » 05 Jaan 2012, 19:16

Kasutaja on tal Me Nolifer .
Õige nimi pidi olema Kaido Jõeleht ja telefon 58788002
Tahtis forza4 vahetada CODMF3 vastu . Väitis et asub Lihulas ja mina Tartus .Vahetama pidime mänge smartposti kaudu. Peale andmete vahetust tundus mulle telefoni nr tuttav ja hakksin oma telefoni kõneregistrit uurima ja leidsingi ,et sama kasutaja oli mulle 27 jaanuaril helistand ja pakkus wrc - mängu ja asukohaks ütles seekord tartu???? , aga käest kätte tehingut teha ei tahtnud???
See tegi mu valvsaks ja ma omaltpoolt eile õhtul pakki teele ei pannud.Õhtul saatis mulle sõnumi , et pani paki teele .Helistasin smartposti ,aga mingit pakki mulle ei olnud saadetud.Helistasin kaks korda ja lasin kontrollida.
Kes smartpostiga pakki on saatnud teavad et , telefoni nr kuhu pakk saadetakse sisestatakse kohe automaati ja seda on võimalik kontrollida .
Helistasin Me Nolifer ja rääkisin talle kõik selle eelnevalt kirjutatud jutu ära , eitas kõike , et tema oli mulle paki ära saatnud .Ja seda eitasta kah , et oli mulle 27 jaanuaril helistanud , aga mul on tema telefoni nr kõneregistris olemas.
Minuga võttis ta ühendust esimest korda 3jaanuaril , aga 2 jaanuaril tahtis ta ise forza 4 vahetada codmf3 vastu .viewtopic.php?f=63&t=5534&p=52862#p52862 . Ütlesin talle ka seda , väitis ,et forza 4 pidi minu käest saama .
Mul ei olnud veel forza 4 müügis kui tema slle postituse tegi.
Ootaks ka temapoolseid kommentaare .Mul on põhjus olemas miks ma ümber mõtlesin ja mängu posti ei pannud nii nagu kokku leppisime , tahaks teada mis on tema vabandus
Ootasin tänaseni ära kuna tema jutu järgi pidi mäng smartpostiga tartusse jõudma , nagu oodata oli ei midagi.

xb0x
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 576
Liitunud: 30 Mär 2009, 13:30
Asukoht: Tallinn

Re: Petturid

Postitus Postitas xb0x » 05 Jaan 2012, 20:32

Lihulas pole Smartposti pakiautomaatigi.

puulabidas
Vaatleja
Postitusi: 8
Liitunud: 19 Juun 2009, 12:11
Asukoht: Aruküla, Harjumaa

Re: Petturid

Postitus Postitas puulabidas » 13 Jaan 2012, 12:48

Niih, minukordki omaenda vitsaga üle tahi saada...
Eelmise aasta lõpus ajasin bad company 2'te taga, tegin ühes müügiteemas pakkumise. Sellele reageeris kasutaja Jacks, kes tahtis seda mulle müüa. Saime hinnas kokkuleppele, ajasime msn'is juttu, et kuidas postitame. Sai tehtud ettemaks koos postitasuga, kuid mängu pole siiani. Sellal ei vaadanud ma google'ist järgi ka, kas antud kasutaja nimi kuidagi mustas nimekirjas pole või miskit. Siis ei olnud. Nüüdseks tal tagasisides muudki kirjas. Tundub, et aastalõpus ta nihverdaski.
Raha sai kantud üldse teise inimese kontole (millest ma hiljem ise aru sain)
Nimi: [NIMI EEMALDATUD JUHTKONNA POOLT], Elab Rakveres
Konto: [NIMI EEMALDATUD JUHTKONNA POOLT] Swedbank AS

Tundub, et vend tegeleb jõutrenniga, mai saa aru, milleks on vaja nime rikkuda mingi tühise summa pärast? :-\
Ja peategelane: Rain Trunberg (tuleb välja, et juba kriminaalselt karistatud)
Favebookist saate selle lõusta kõik järgi vaadatud, kel soovi. Helistas mulle numbrilt 58788002. See on nüüdseks pikemat aega välja lülitatud. Kasutab meiliaadresse karuj6mm@live.com ja [E-MAIL EEMALDATUD JUHTKONNA POOLT]
Nende aadressidega on muudki huvitavat lugeda google'ist.

Ühesõnaga tuleb ikka koguaeg valvel olla, kui netis tehinguid teha. Olen püüdnud olla küll hoolas, kuid seekord libises läbi sõrmede. See oli mu esimene reaalne ostusoov siit foorumist, jääb ka viimaseks.
Viimati muutis DasMonx, 17 Sept 2012, 08:43, muudetud 2 korda kokku.
Põhjus: Eemaldatud teatud andmed, probleem on lahenenud

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Petturid

Postitus Postitas Jack » 13 Jaan 2012, 15:03

Loodame, et siiski ei jää see sinu viimaseks tehinguks siin foorumis.
Foorum on teinud kõik, et pettureid välistada.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

margus0000
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 27
Liitunud: 26 Dets 2011, 22:11

Re: Petturid

Postitus Postitas margus0000 » 13 Jaan 2012, 15:37

Jackinthexbox kirjutas:Loodame, et siiski ei jää see sinu viimaseks tehinguks siin foorumis.
Foorum on teinud kõik, et pettureid välistada.
Kas oled ikka teinud , see on see sama kutt kelle kohta ma sulle ps saatsin , ja teema tema kohta on paar postitust ülespool. Kasutaja nimi teine, aga telefon sama .

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Petturid

Postitus Postitas Jack » 13 Jaan 2012, 16:00

Vähe sellest, et kasutajanimi teine. Nimi kah lausa teine ju.
Äkki oskad jagada näppuniteid mis me veel tegema peaks, et pettureid foorumist eemale hoida? Senikaua on väga alusetu foorumit või selle juhtkonda süüdistada.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
AivarO
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 744
Liitunud: 07 Sept 2011, 15:28
Asukoht: Tallinn

Re: Petturid

Postitus Postitas AivarO » 13 Jaan 2012, 22:50

On küll alusetu tõesti. Siin foorumis tõesti kontrollitakse ja teatatakse koheselt petturitest ja nende arv siin on vähene. Ise olen siin isegi postiga vahetust teinud ja petta pole saanud siiamaani mitte kordagi. Tuleb ikka lugeda ka tagasisidet müüja kohta.

Genius15
Vaatleja
Postitusi: 1
Liitunud: 16 Dets 2011, 17:36

Re: Petturid

Postitus Postitas Genius15 » 14 Jaan 2012, 19:02

Raha on ilusti tagasi makstud petta saanud kasutajale puulabidas :)
Viimati muutis Genius15, 13 Sept 2012, 09:09, muudetud 2 korda kokku.

parasitegod
Liige
Liige
Postitusi: 108
Liitunud: 24 Aug 2009, 15:20

Re: Petturid

Postitus Postitas parasitegod » 16 Jaan 2012, 13:22

Jackinthexbox kirjutas:Vähe sellest, et kasutajanimi teine. Nimi kah lausa teine ju.
Äkki oskad jagada näppuniteid mis me veel tegema peaks, et pettureid foorumist eemale hoida? Senikaua on väga alusetu foorumit või selle juhtkonda süüdistada.
Mingisuguse kahtluse/jama/põhjendatud pretensiooni ilmnemisel võiks selle "paha" kasutaja õigusi ajutiselt kuni asjade lahenemiseni piirata (näiteks nagu teistes foorumites on: keelata ostu/müügi/vahetuse teemades postitamine).

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Petturid

Postitus Postitas Jack » 16 Jaan 2012, 13:47

Päris mitu kasutajat on petturi staatuses.
Kuid kui aru saada sellest, et tema õiguste kinni keeramine ei saavuta mitte midagi muud kui, et inimene teeb lihtsalt uue kasutaja ei ole sellel ju pointi?
Pettur petab niikaua kui on inimest keda petta.

Kui iga pretensiooni peale hakkaks kasutajatel õiguseid kinni keerama oleks neid koguaeg päris palju. Ja siis tuleb olukord kus üks räägib üht ja teine teist. Keda uskuda? Idee hea. Kuid praktikas ei tööta.
Lõpuks jääb nii, et kui sul südametunnistus puhas mine politseisse. Mina olen oma rahad nii kätte saanud.

Ning te ei kujuta ette kui palju ma saan kõnesi stiilis: "minu nimi on petturite all kirjas aga see ei ole üldse mina!" Mul ei jää muud üle kui inimese nimi kustutada. Kasvõi praegu on postitatud mitu nime mis ei kattu omavahel aga väidetavalt sama tel nr ja sama isik. Kui inimene ise ei tea kes teda petab siis kuidas mina pean teadma?
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

parasitegod
Liige
Liige
Postitusi: 108
Liitunud: 24 Aug 2009, 15:20

Re: Petturid

Postitus Postitas parasitegod » 16 Jaan 2012, 16:19

Jackinthexbox kirjutas:Päris mitu kasutajat on petturi staatuses.
Kuid kui aru saada sellest, et tema õiguste kinni keeramine ei saavuta mitte midagi muud kui, et inimene teeb lihtsalt uue kasutaja ei ole sellel ju pointi?
Pettur petab niikaua kui on inimest keda petta.
Sellega saavutab seda, et hetkel päti valduses oleva kasutajanime alt enam ta oma vägitegusid korda saata ei saa. Uee kasutaja tegemist saab raskendada IP aadressi kontrollimisega (või lisada ID-aardi põhine kasutaja autoriseerimise võimalus). See ei ole muidugi mingi ületamatu takistus, kuid kui kasvõi üks petis sellega eemale peletada, siis see on ju ikkagi võit. Mu jutu point on selles, et võimalikult palju kaikaid kodaratesse pilduda, mille tulemusena mõni käib ikka üle pea.
Jackinthexbox kirjutas: Kui iga pretensiooni peale hakkaks kasutajatel õiguseid kinni keerama oleks neid koguaeg päris palju. Ja siis tuleb olukord kus üks räägib üht ja teine teist. Keda uskuda? Idee hea. Kuid praktikas ei tööta.
Lõpuks jääb nii, et kui sul südametunnistus puhas mine politseisse. Mina olen oma rahad nii kätte saanud.
Selle jaoks tuleks paika panna kindlad reeglid/kriteeriumid, mille alusel üldse asja vaatama hakata. Elimineeriks paljud niisama plõksijad. Lisaks võiks miski hoiatav tekst äriteemade alafoorumis olla, mis hoiatab kasutajaid (annab võibolla ka mõne näpunäite) ning kogu asi toimub kasutaja endal vastutusel. Mõni lihtsalt ei saa veel aru kahjuks - kindasti tuleneb see ka vanusest, mis siin on päris noortest kuni enam-mitte-nii-väga-noorteni.
Jackinthexbox kirjutas: Ning te ei kujuta ette kui palju ma saan kõnesi stiilis: "minu nimi on petturite all kirjas aga see ei ole üldse mina!" Mul ei jää muud üle kui inimese nimi kustutada. Kasvõi praegu on postitatud mitu nime mis ei kattu omavahel aga väidetavalt sama tel nr ja sama isik. Kui inimene ise ei tea kes teda petab siis kuidas mina pean teadma?
Uue kasutaja loomisel rohkem reegleid! Seda enam peab pettur oma mõistust kasutama oma plaanide korda saatmiseks. Minule on jäänud küll selline mulje, et enamik pettureid ei ole just erilised taibud (ning need, keda üle lastakse, nõnda samuti... vabandust, aga nii see kahjuks on). Äkki elimineeriks taoline meede jällegi mõne mittesoovitud isiku.

Mind lihtsalt häiris väide:
Jackinthexbox kirjutas: Foorum on teinud kõik, et pettureid välistada.
Sellepärast üldse vaevusin midagi siia kirjutama, kuna niisama lahmimist ma ei salli. Ei ole vaja kohe võtta kaitsepositsiooni ja ennast õigustama hakata. Pigem võimalusel inimest aidata/suunata. Olgugi et, tema tuleb näpuga kohe foorumi tegelaste peale näitama.

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Petturid

Postitus Postitas Jack » 16 Jaan 2012, 17:20

Vastus sinu soovitusele oligi, et seda juba tehakse kuid see on tulutu. Näed kedagi petturi staatuses ringi kabistamas foorumis? Ei... Sest tehakse uus kasutaja.

Id kaardi soovitust on ammu välja käidud. Kuid kes nõus seda ellu viima? Oleks keegi heatahtlik progeja ja asjatundja kes selle soodsa hinnaga ära teeks läheks see kindlasti käiku. Kuid siiski. Kas hakkame keelama uusi kasutajaid kui neil ei ole id kaarti, lugejat vms? Ei me ei hakka neid keelama. Võta kasvõi hinnavaatlus foorum lahti. Id kaardiga audentitud kasutajatega on lihtsalt turvalisem tehingut teha... Petturid tegutsevad seal samamoodi ja veelgi enam.

Ip aadressiga sa ei kontrolli mitte midagi. Enamustel eestlastel on dynaamilised ip'd. Mingil määral saad kokku viia kuid lõpuks oled ikka vaid oletaval seisukohal. Kui ma ip bännin olen sunnitud selle kuu aja pärast maha võtma, sest se tekitab rohkem probleeme kui väldib. Ning mul pole isegi õrna aimugi kuidas registreerimisel peaks välja nägema ip aadresside kotrollimine?

Hoiatavad teksti mõte mulle isegi meeldib. Võibolla mõni uus ja noorem kasutaja isegi saaks sellest abi (Y)
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist