Petturid, Meelis Sootalu, Ott Speek aka Egon Härm

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Petturid

Postitus Postitas Jack » 31 Mär 2013, 15:39

Järelikult on õiglus jalule seatud :D Supper kuulda (Y)
Spoiler! :
Meelis Sootalu kirjutas:Maksin sulle 100€ ja tegid asjad ülejala ja sellepärast polnud ma nõus maksma ülejäänut 25€ teenuse eest mida ma täielikult ei saanud.
Endal ei olnud raha maksta lihtsalt. Saatis sõbraga 100€ ja anus, et üle annaksin konsooli ja andis 100 lubadust ära maksta. Iga järgmine maksetähtpäev oli uus vabandus miks ei ole makstud.
MITTE KORDAGI ei toodud põhjuseks, et ei olda tehtud tööga rahul. Küll oli naine süüdi ja küll lihtsalt halb päev. Ilmselgelt oli aru saada, et tegelane on pankrotis ja raha polnud kuskilt võtta.
Meelis Sootalu kirjutas:sellepärast polnud ma nõus maksma ülejäänut 25€ teenuse eest mida ma täielikult ei saanud.
Kuulen sinu "muredest" esimest korda. Varem ei julgenud midagi mainida kui oli plaan lihtsalt rahadega üle lasta? Nüüd siis otsid põhjusi: "selle pärast ei maksnud, et"
Good luck with that
Meelis Sootalu kirjutas:Lubatud oli, et boot aeg on 30sec, aga tavaliselt ma jaman 10 minti et asajd tööle saada.
Mitte keegi, mitte kordagi ei ole sulle 30sec nootimise aegu lubanud. :)) Loodame, et oled sattunud juhuse otsa kus mõne aja pärast konsool lihtsalt enam ei käivitu. Edu sulle siis oma mure kurtmisega B-)
Meelis Sootalu kirjutas:profiilid polnud kopeeritud
Sellest sa olid ammu enne maksmist teadlik ja pakkusin sulle, et teen selle ära. Mille peale tuli vastus, et see ei ole vajalik. Nüüd siis järsku on mainimist väärt kui sinu nimi vajab puhastamist?
Meelis Sootalu kirjutas:Update asjad polnud kõik tehtud
Mis asjad need updated asjad on? Peal oli kõige viimane dash täiesti virgin konsoolil. Kui oli probleeme oleks tulnud seda mainida. Aga ju siis ei julgenud, sest raha oli ju maksmata ja said väga hästi aru, et oleks iga probleemi peale sind pikalt saatnud seniks kuni kokkulepitud summad makstud.
Meelis Sootalu kirjutas:mõned asjad on veel mis ei meenu koheselt.
Tuleta meelede ole tubli. Mind nii väga huvitab mille üle sul veel kurta on =)) Teeb mul vaid tuju paremaks ja garanteerib rahulikuma une. Karma is a Bitch
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Petturid

Postitus Postitas Jack » 16 Apr 2013, 08:45

Ilus kiri. :P
Mainin ära et kasutaja Smets näol ongi tegemist Ott Speegiga.
gtafan kirjutas:Tere

Te panite need üles. Aga see on seadusevastane. Palun need eemaldada kohe ja kõik. Kaasa arvatud need isikukood, elukoha aadress ja osta.ee kasutaja. Telefoni numbrid pole olulised, kuna need on aegunud ammu. Teil on aega vaid täna. Kui te ei eemalda, siis teen andmekaitseinspektsiooni kaebuse homme hommikul!
Andmeid ei tohi avaldada keegi teine kui see sama isik(Andmekaitse seadus paragrahv 11 lg 1). Piltide panek ei ole lubatud autorikaitseseaduse alusel!
Ja see puudutab tervet seda seda teemat kus nimi Speek kirjas on igal pool.

See teema => http://xbox.ee/viewtopic.php?f=22&t=651" onclick="window.open(this.href);return false;
NB! Teile võib kaasneda karistus kui te neid ei eemalda, sest ma otsisin netist ja leidsin juba analgoose juhtumi, kus isiku andmeid ja fotot oli kasutatud tema loata.
Ja kohus oli karistanud seda, kes seda tegi!

Ott Speek
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
henz22
Admin
Admin
Postitusi: 530
Liitunud: 16 Mär 2010, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: Petturid

Postitus Postitas henz22 » 16 Apr 2013, 09:06

Tüübi kirja- ja keeleoskused on märkimisväärsed. =))

Kasutaja avatar
Juss90
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1436
Liitunud: 24 Apr 2009, 00:10
Asukoht: Tallinn

Re: Petturid

Postitus Postitas Juss90 » 16 Apr 2013, 20:58

Soovitan lugeda järgnevat postitust, samuti ka sõna võtta. Antud teemas toimuv on minu jaoks ausalt öeldes naeruväärne.

http://konsool.eu/index.php/topic,29514.0.html
Pilt

Kasutaja avatar
henz22
Admin
Admin
Postitusi: 530
Liitunud: 16 Mär 2010, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: Petturid

Postitus Postitas henz22 » 16 Apr 2013, 21:41

Iseenesest positiivne, et teadlikkus siukeste puukide suhtes üha rohkem kasvab internetis. :-BD

Kasutaja avatar
Karlhendrik
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 318
Liitunud: 30 Jaan 2012, 22:11
Asukoht: Tallinn Nõmme

Re: Petturid

Postitus Postitas Karlhendrik » 16 Apr 2013, 22:03

:D See teema oli ka mõni aeg tagasi üleval ,juba siis tuli välja et tegemist tuntud pahalasega .

Kasutaja avatar
Juss90
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1436
Liitunud: 24 Apr 2009, 00:10
Asukoht: Tallinn

Re: Petturid

Postitus Postitas Juss90 » 16 Apr 2013, 22:09

Mind isiklikult ajas selle konsool.eu postituse juures põlema see, et Speekpoiss leiab ennast väga puhas olevat. Olukorda ei tee veel paremaks ka see, et osad kasutajad ei mõista millise vennikesega on tegu.
Pilt

smets
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 229
Liitunud: 05 Apr 2012, 13:39
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Petturid

Postitus Postitas smets » 16 Apr 2013, 23:09

Jack kirjutas:Ilus kiri. :P
Mainin ära et kasutaja Smets näol ongi tegemist Ott Speegiga.
gtafan kirjutas:Tere

Te panite need üles. Aga see on seadusevastane. Palun need eemaldada kohe ja kõik. Kaasa arvatud need isikukood, elukoha aadress ja osta.ee kasutaja. Telefoni numbrid pole olulised, kuna need on aegunud ammu. Teil on aega vaid täna. Kui te ei eemalda, siis teen andmekaitseinspektsiooni kaebuse homme hommikul!
Andmeid ei tohi avaldada keegi teine kui see sama isik(Andmekaitse seadus paragrahv 11 lg 1). Piltide panek ei ole lubatud autorikaitseseaduse alusel!
Ja see puudutab tervet seda seda teemat kus nimi Speek kirjas on igal pool.

See teema => http://xbox.ee/viewtopic.php?f=22&t=651" onclick="window.open(this.href);return false;
NB! Teile võib kaasneda karistus kui te neid ei eemalda, sest ma otsisin netist ja leidsin juba analgoose juhtumi, kus isiku andmeid ja fotot oli kasutatud tema loata.
Ja kohus oli karistanud seda, kes seda tegi!

Ott Speek
Ei ole, mina olen Mart Speek!
Eks tõestage vastupidist kui te seda suudate!
Too oli üldse teine xbox.ee kasutaja mille alt see kiri tuli!

Kasutaja avatar
henz22
Admin
Admin
Postitusi: 530
Liitunud: 16 Mär 2010, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: Petturid

Postitus Postitas henz22 » 17 Apr 2013, 12:30

Vahet pole kumb Speek sa oled, sulid olete nagunii mõlemad ning tõestama ei pea midagi, sest siin foorumis lootust diili teha nagunii enam pole. :)

Kasutaja avatar
AivarO
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 744
Liitunud: 07 Sept 2011, 15:28
Asukoht: Tallinn

Re: Petturid

Postitus Postitas AivarO » 17 Apr 2013, 13:04

Mitte, et kaitseksin, tean mis petturitega tegu on kuid hetke seisuga kasutajaga SMETS on paljud tehinguid teinud ja siiamaani kõik ok olnud..

Kasutaja avatar
Juss90
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1436
Liitunud: 24 Apr 2009, 00:10
Asukoht: Tallinn

Re: Petturid

Postitus Postitas Juss90 » 17 Apr 2013, 13:09

AivarO kirjutas:Mitte, et kaitseksin, tean mis petturitega tegu on kuid hetke seisuga kasutajaga SMETS on paljud tehinguid teinud ja siiamaani kõik ok olnud..
Aastaid tagasi alustas ta Hv foorumis ka ausalt, probleem selles et ehk läheb jälle hammas verele.
Pilt

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Petturid

Postitus Postitas Jack » 17 Apr 2013, 15:08

See, et smets speek on, on ammu teada. Parem olgu kõigile teada kellega tegu ja eks igaüks oskab ise otsustada kas tahab temaga tehingut teha või ei. Kui ta bännida on ta kui suguhaigus jälle uue kaustajaga platsis :p
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
AivarO
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 744
Liitunud: 07 Sept 2011, 15:28
Asukoht: Tallinn

Re: Petturid

Postitus Postitas AivarO » 17 Apr 2013, 16:44

Juss90 kirjutas:
AivarO kirjutas:Mitte, et kaitseksin, tean mis petturitega tegu on kuid hetke seisuga kasutajaga SMETS on paljud tehinguid teinud ja siiamaani kõik ok olnud..
Aastaid tagasi alustas ta Hv foorumis ka ausalt, probleem selles et ehk läheb jälle hammas verele.
See tõsi tõesti, et võib minna verele jälle. Eks see ongi nii, et kes julgeb teeb tehingut ja kes ei julge ei tee..Eks siis ole kuulda kui ta peaks jälle hakkama vanu kombeid harrastama.

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: Petturid

Postitus Postitas Censored » 19 Apr 2013, 22:43

Ott, Mari või Mart, perekonnanimi on ikkagi maha tehtud ja Speek on juba tuntud nimi. Hea viis küll endale "kuulsust" tuua.
Igatahes mina nendega tehinguid ei tee ega hakka tegema, turg on lai :)
Pilt

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Petturid

Postitus Postitas Jack » 22 Mai 2013, 14:20

Ott speek tahab siit foorumist minema lennata :D

Kiri admekaitse inspektsioonilt
http://cl.ly/image/1u0Q0A1q2e0y" onclick="window.open(this.href);return false;
Avaldatud andmed:
http://xbox.ee/viewtopic.php?f=22&t=651" onclick="window.open(this.href);return false;
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 46 külalist