Petturid, Meelis Sootalu, Ott Speek aka Egon Härm

krolts
Vaatleja
Postitusi: 1
Liitunud: 10 Jaan 2011, 14:14

Re: Petturid

Postitus Postitas krolts » 10 Jaan 2011, 14:50

Jackinthexbox kirjutas:Ajan taga kasutajat Vaid_hetkeks
Regamise email: mmmm12@hot.ee
Väidetav nimi: Damar Djukov
Tel nr: 56745784,56781367
Isikukood: 394022727?9
Konto Nr: 10010687094011
Kasutatud IP aadressid: 90.190.223.132 - 84.50.105.46

Sai kantud 1100.- tema kontole. Pole kaupa kätte saanud. nüüd tel välja lülitatud.
Miskipärast kahtlustan, et Ott Speek on tegelikult selle taga.
Siin Damar Djukov-i kohta veel veidi infot kellel huvi.... Tartumaa, Rõngu Tel 5674-5784, e-post: damar123456@hot.ee Rate.ee kasutaja... -romu07 ( http://www.rate.ee/users/-romu07?xref=8_189" onclick="window.open(this.href);return false; )

l6vi66
Vaatleja
Postitusi: 1
Liitunud: 11 Jaan 2011, 16:44

Re: Petturid

Postitus Postitas l6vi66 » 11 Jaan 2011, 16:55

Minul ka probleem selle Tanel Lindmetsaga kes nüüd ilmselt ajab äri uuel lehel gamez24.com.Tellisin veel eelmiselt lehelt konsoolimangud@hotmail.com PS3 move starteri ja ühe mänu.Move starteri sain kätte aga mängu ootan siiamaani,.Kuigi väidab et saatis ärra lihtpostiga kuigi mina tahtsin tähitult saada ja ka maksin tähitud kirja eest talle.Nüüd poja raha läinud 599 krooni,ei mängu ega raha.Kõige enam ajab vihale see et laps oma rahast ka ilma,saadaks siis raha tagasi kui mängu pole.Olen kuu aega oodanud meilile vastust,lubas tegeleda asendusmängu otsimisega aga siiani ei midagi.Kurat kui oled mees ja ajad äri siis tee seda ausalt ja tagasta summa mu arvele mille leiad meililt gamez24@hotmail.com.

wwepoiss
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 20 Jaan 2010, 20:15

Re: Petturid

Postitus Postitas wwepoiss » 16 Jaan 2011, 01:55

l6vi66 kirjutas:Minul ka probleem selle Tanel Lindmetsaga kes nüüd ilmselt ajab äri uuel lehel gamez24.com.Tellisin veel eelmiselt lehelt konsoolimangud@hotmail.com PS3 move starteri ja ühe mänu.Move starteri sain kätte aga mängu ootan siiamaani,.Kuigi väidab et saatis ärra lihtpostiga kuigi mina tahtsin tähitult saada ja ka maksin tähitud kirja eest talle.Nüüd poja raha läinud 599 krooni,ei mängu ega raha.Kõige enam ajab vihale see et laps oma rahast ka ilma,saadaks siis raha tagasi kui mängu pole.Olen kuu aega oodanud meilile vastust,lubas tegeleda asendusmängu otsimisega aga siiani ei midagi.Kurat kui oled mees ja ajad äri siis tee seda ausalt ja tagasta summa mu arvele mille leiad meililt gamez24@hotmail.com.
Ise olen talt pidevalt tellind ja täna rääkisin temaga msnis sellel mängu oli vist mingi move sports vms teemal.
Ta ütles et saatis mängu ära ja ma suht usaldan teda.
Asi võib olla eesti psotis. Ma saatsin 4 nädalat tagasi postiga DJ Hero + Turntable + GTA IV EFLC. Oli suht suur pakk. Panin siis teele ja ootasin vastust. Postkontoris õeldi et järgmine päev saab kätte.(peab lihtsalt õigel ajal saatma siis liigub post ka tähitult) Tähitud pakki saab ka jälgida. Siis oli nädal pärnu kandekeskuses. Asi hakkas jube kahtlasena tunduma ja läksin asja uurima. Pakk oli saadetud valkesse postkontorisse. Nende viga. Siis läks isik kellele paki saatma postkontorisse küsima et kus kohas pakk on. Talle õeldi et kuskil lao tänaval. Siis see tüüp ei teadnud kus lao tänav asub ja pakk saadeti mulle tagasi. Nüüd pean sinna minema. Seletuskirja kirjutama ja paki ära võtma. Olen juba 2 korda käind aga pole kätte saand. :(

ossu
Algaja
Algaja
Postitusi: 51
Liitunud: 27 Mai 2009, 22:41

Re: Petturid

Postitus Postitas ossu » 17 Jaan 2011, 13:17

wwepoiss kirjutas:
l6vi66 kirjutas:Minul ka probleem selle Tanel Lindmetsaga kes nüüd ilmselt ajab äri uuel lehel gamez24.com.Tellisin veel eelmiselt lehelt konsoolimangud@hotmail.com PS3 move starteri ja ühe mänu.Move starteri sain kätte aga mängu ootan siiamaani,.Kuigi väidab et saatis ärra lihtpostiga kuigi mina tahtsin tähitult saada ja ka maksin tähitud kirja eest talle.Nüüd poja raha läinud 599 krooni,ei mängu ega raha.Kõige enam ajab vihale see et laps oma rahast ka ilma,saadaks siis raha tagasi kui mängu pole.Olen kuu aega oodanud meilile vastust,lubas tegeleda asendusmängu otsimisega aga siiani ei midagi.Kurat kui oled mees ja ajad äri siis tee seda ausalt ja tagasta summa mu arvele mille leiad meililt gamez24@hotmail.com.
Ise olen talt pidevalt tellind ja täna rääkisin temaga msnis sellel mängu oli vist mingi move sports vms teemal.
Ta ütles et saatis mängu ära ja ma suht usaldan teda.
Asi võib olla eesti psotis. Ma saatsin 4 nädalat tagasi postiga DJ Hero + Turntable + GTA IV EFLC. Oli suht suur pakk. Panin siis teele ja ootasin vastust. Postkontoris õeldi et järgmine päev saab kätte.(peab lihtsalt õigel ajal saatma siis liigub post ka tähitult) Tähitud pakki saab ka jälgida. Siis oli nädal pärnu kandekeskuses. Asi hakkas jube kahtlasena tunduma ja läksin asja uurima. Pakk oli saadetud valkesse postkontorisse. Nende viga. Siis läks isik kellele paki saatma postkontorisse küsima et kus kohas pakk on. Talle õeldi et kuskil lao tänaval. Siis see tüüp ei teadnud kus lao tänav asub ja pakk saadeti mulle tagasi. Nüüd pean sinna minema. Seletuskirja kirjutama ja paki ära võtma. Olen juba 2 korda käind aga pole kätte saand. :(

Ära hakka siin teda nüüd kaitsma. See juba näitab, et tegu on väga mitte usaldusväärse äriinimesega kui ta võtab juba posti pealt endale ka raha. Kui ikka tahad, et tähitult saadaks ja maksad ka tähitult eest siis mille kuradima perse pärast sa saadad tavaliselt? Olen juba pea 9 aastat vist tegelenud Eesti Postiga ning tõesti vahest on probleeme tekkinud just selle viivitamisega aga mitte kunagi õle 2-3 päeva. Nii, et poisike ära tule siia selliseid jobukakke kaitsma kes tahavad iga senti kokku ajada isegi postikulu pealt. Kui oled piisavalt palju välismaa foorumites ringi liikunud siis tead, et neid kasutajaid vihatakse väga palju kes üritavad posti pealt teenida ning samuti ka eBays.

L6vi66 sinule ütleks seda, et kuna oled täiskasvanud ning arvatavasti omad ka juhilube siis vast ei ole raske minna tem uksetaha ning kas siis mäng või raha välja nõuda. Kuna ei tea kus elad ei sina ega ka Tanel siis võid ehk isegi miinustesse jääda aga siiski asi põhimõttes. Loomulikult soovitan sul ka politseisse pöörduda aga arvan, et kui neile pole ennem Taneli nimele kaebusi tulnud siis ei hakata seda ajama aga samas võid ka minna tarbijakaitsesse ning uurida mis sa üldse teha saad.

Tarmo123
Vaatleja
Postitusi: 1
Liitunud: 17 Jaan 2011, 13:29

Re: Petturid

Postitus Postitas Tarmo123 » 17 Jaan 2011, 13:34

Tere.

Kas keegi oskaks anda TANEL LINDMETS´a telefoni numbri või siis aadressi. Läheks teeks talle natukene profulaktikat, mis tähendab inimeste tüssamine.

Pettureid ja tüssajaid tuleb kasistada
T.

madagaskar
Vaatleja
Postitusi: 1
Liitunud: 30 Jaan 2011, 18:09

Re: Petturid

Postitus Postitas madagaskar » 30 Jaan 2011, 18:12

olen ka tellinud tanelist uhe mangu, ootan juba neli nadalat .(((( tema telefon +372 53758112, aga uksk6ik ta ei v6ta vastu

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Petturid

Postitus Postitas Jack » 03 Veebr 2011, 18:17

Hakkab vist petturite nimekirja minema?
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
jon
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 29
Liitunud: 02 Veebr 2011, 21:41
Asukoht: Tartu

Re: Petturid

Postitus Postitas jon » 04 Veebr 2011, 01:08

Jackinthexbox kirjutas:Viimasel ajal on paljudes foorumites olnud teemaks petturid ja kuidas neid ära tunda, seetõttu otsustasin ka siia lisada mõned teada-tuntud petturite kohta leiduva info.

1. Ott Speek:
Üks tuntumaid pettureid, kelle kohta on kaebuseid peaaegu igas foorumis mis seotud arvutite, tarkvara ja konsoolidega. Antud isik pakub erinevaid teenuseid, alustades arvuti tarkvara ja mängude müügist, lõpetades konsoolide modifitseerimisega. Nendest suurem osa lõppeb siiski kauba mitte kättesaamise või rikutud kauba omandamisega ostja poolt.
Kasutab järgmisi kontaktandmeid:
* Telefoni number: 56340152, 56165186
* Elab: Kuuse 20a-13, Laagri, Nõmmel
* Isikukood: 37911172711
* Osta.ee: frain99
* E-mailid: robertocarlos_546@hotmail.com, wi.si@mail.ee, softngames@hot.ee, modchips@hot.ee, mati.kalamees.001@mail.ee, fifty.cent@mail.ee, ben.parker@mail.ee, robertocarlos_546@hotmail.com, ala.valga@mail.ee, asaprin@hotmail.com , macleodfz@hotmail.com
Pilt
Ka mina olen " Rober Carlose" ohver, aastaid tagasi ostsin temalt hinnavaatluse vahendusel PS2. Sain konsooli kätte, kaasas olnud mängudest töötas vaid 1 (kokku oli 4 mängu), pult oli kõvasti "sisse mängitud", mälukaart ei töötanud, konsoolil ventilaator ja plaadisahtel logises ja undas rämedalt. Nädal hiljem, andis konsool otsad, ning müüsin juppideks ühele tuttavale huvilisele. Ühesõnaga, kaup ei vastanud kuulutuses kirjeldatule. Ning hilisemad kontaktisaamised olid välistatud. Tel. väljas, mail saatmine oli kui hüüdja hääl kõrbes, msn offline. Eelmne aasta (2010 !), tuli msn'is on-line ja küsisis, et ega mul osta.ee's kontot pole =))
Pilt

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Petturid

Postitus Postitas Jack » 18 Veebr 2011, 14:39

Sain oma raha Damar Djukovi käest lõpuks tagasi. Terje Djukov kandis üle.
Tänud eesti politseile (Y) Esmaspäeval lähen tühistan oma avalduse.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

RANNAR
Liige
Liige
Postitusi: 109
Liitunud: 07 Mai 2009, 14:22
Asukoht: Tõrva

Re: Petturid

Postitus Postitas RANNAR » 18 Veebr 2011, 21:51

Tanel Lindmetsal võib olla küll imelikult pikad kohaletoimetamise ajad, aga kahest mängust kaks jõudsid mul kohale.
Pilt

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Petturid

Postitus Postitas Jack » 02 Mär 2011, 18:18

Sain mendist paberid kätte lõpuks ja Damar Djukov oli lihtsalt nn tank. Tegelik pettur oli Tanel Dolin ning ta ka konsool.eu foorumis rahvast petnud.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Petturid

Postitus Postitas EdragonXX » 02 Mär 2011, 21:32

Ma saan aru et see on äri uut moodi. Kuid ikkagi taas ja taas ma imestan MIKS? MIKS selliseid asju tehakse? Nu vaevalt küll Sa niimoodi äri tehes rikkaks saad. Veidi petad siin ja seal ja saad omale paar lõunat ning kommiraha ning suure tõenäosusega varem või hiljem kuhjaga probleeme. Nii et mis kuramuse point neil tüüpidel on? Lihtsalt lõbu pärast?

UltimateGamer
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1641
Liitunud: 23 Veebr 2010, 17:40
Asukoht: Põlva

Re: Petturid

Postitus Postitas UltimateGamer » 31 Mär 2011, 09:10

Siim Hallimäe - Lasi üle 50€
Number: 56785825
Elukoht: Paide.

Pole jõudnud veel asjaga tegutseda, lihtsalt mainin ära.

Kasutaja avatar
Juss90
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1436
Liitunud: 24 Apr 2009, 00:10
Asukoht: Tallinn

Re: Petturid

Postitus Postitas Juss90 » 01 Apr 2011, 13:44

Enne inimesega tehingu tegemist oleks tark kontrollida ka inimese tausta. Viimase postitaja poolt mainitud inimese nime sisestamisel google'sse tuli küll päris mitu kahtlust tekitavat lehte ette.
Pilt

UltimateGamer
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1641
Liitunud: 23 Veebr 2010, 17:40
Asukoht: Põlva

Re: Petturid

Postitus Postitas UltimateGamer » 01 Apr 2011, 14:18

Juss90 kirjutas:Enne inimesega tehingu tegemist oleks tark kontrollida ka inimese tausta. Viimase postitaja poolt mainitud inimese nime sisestamisel google'sse tuli küll päris mitu kahtlust tekitavat lehte ette.
Raha kandsin üldse teisele kontole.

Lihtsalt suutsin ta nime sebida IP järgi.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 33 külalist