Hoiatus - kasutaja BuFu

jeanette
Vaatleja
Postitusi: 1
Liitunud: 11 Mär 2017, 19:41

Hoiatus - kasutaja BuFu

Postitus Postitas jeanette » 11 Mär 2017, 19:47

Tere, tahtsin lihtsalt siinset foorumiperet, mille liige ka tema võrdlemisi aktiivselt on, teavitada kellega tegelikult tegu on.
Nimelt saatis minu tuttav mulle paki sõbranna juurde, kuna ma ise hetkel olen Eestist ära. Kahjuks tegi ta SmartPosti automaati numbrit sisestades vea ja pani ühe numbri vähem kui oleks pidanud ja number tuli BuFu oma Tartust. Hakkasime eile sõbrannaga uurima, et kas pakk on teel, kuna teadet ei ole tulnud ja nii see viga välja tuligi. Saatja helistas kohe BuFu'le, sest pakki jälgides oli näha, et see oli juba kolmapäeval välja võetud. Tema aga oli väga ülbe ja üleolev telefonis, et oma viga ja pole tema probleem, tema ei hakka oma aega raiskama. Pakiteadet Tallinnas elavale sõbrale edastama oli küll kiire, et too läheks võtaks selle välja, sest pakk saabust Tallinnas asuvasse pakiautomaati. Saatja andis aega eilse õhtuni pakk saajani toimetada, mida aga ei juhtunud. Õhtul sai veel BuFu'ga ühendust, kus ta siis väitis, et oli lasknud sõbral teha pakiga, mida too soovib ja too olevat läinud kaubanduskeskusse ja sealsesse prügikasti visanud selle. Ma ei kujuta ette ühtegi täie mõistuse juures olevat inimest, kes esiteks usuks sellist jama ja teiseks, kes viskaks uued kasutamata asjad minema ja näeks selleks veel nii palju vaeva, et minna spetsiaalselt kuhugile kaubanduskeskusse. Ainult häma ja jama ajas ta eileõhtuse telefonikõne ajal.
SmartPosti on informeeritud ja nemad on fikseerinud olukorra ja valmis kohe, kui avaldus Politseisse tehtud, edastama pakiautomaadi videosalvestise neile. Peale asjale ametliku käigu andmist paneb SmartPost samuti selle suure kella külge, sest väidetavalt on see neil esimene kord, kui ekslikult valele inimesele sattunud pakki ei tagastata, vaid varastatakse ära. Ka Politseiga on suheldud ja nende sõnul järgneb karistus igal juhul juba ainuüksi selle pärast, et ta ise elab Tartus, aga lasi Tallinnasse saadetud paki kasu saamise eesmärgil välja võtta ja nagu hiljem selgus, siis lasi ka võõra vara hävitada väidetavalt. Saatjal on kavas homme-ülehomme teha avaldus varguse kohta Politseis, sest sai antud aega täna õhtuni pakk õigele saajale toimetada, aga seda pole tehtud.
Palju õnne ka sellele sõbrale, kelle ta nüüd tanki pani ja kelle nägu on videosalvestistel kui varas.
Igatahes nüüd teab ka siinne rahvas, millise inimesega on tegu. Loodetavasti ei leia tema kunagi kellegi kaotatud rahakotti või telefoni, sest ausat tagastamist poleks temast loota, vaid suhtumist, et mis ripakil, see ära. Tee teisele seda, mida tahad, et sullegi tehtaks.

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist