Uus mängude ülevaate foorum

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Uus mängude ülevaate foorum

Postitus Postitas Hydra Tomix » 15 Veebr 2014, 13:18

Nüüd saab mängude ülevaateid postitada Mängude foorumi Ülevaadete alafoorumisse: http://xbox.ee/viewforum.php?f=83" onclick="window.open(this.href);return false;

Need teemad, mis muidu on seni olnud, on peamiselt arutelu olnud. Ülevaadete foorumisse hakkame postitama täpsemaid ülevaateid, kus ülevaataja hindab kõiki osi mängust: graafika, story, gameplay jne. Võib-olla tulevikus tekib ülevaatajate grupp, kellel on ainukesena õigus sinna postitada.

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Uus mängude ülevaate foorum

Postitus Postitas taku » 15 Veebr 2014, 13:26

Asjal võiks olla kindlad struktuurinõuded(pealkiri ja sisu), et ei tekiks sinna postitusi ala see mäng on lihtsalt jama jne.

Thomslin
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 290
Liitunud: 03 Nov 2010, 19:06
Asukoht: Harjumaa

Re: Uus mängude ülevaate foorum

Postitus Postitas Thomslin » 15 Veebr 2014, 13:30

Eks ülevaade peaks koosnema objektiivsetest ja subjektiivsetest seisukohtadest - graafika, FPS, jne. on üldiselt objektiivsed ja võrreldavad asjad. Story, mugavus jne. on subjektiivsed - ühele meeldib - teisele mitte.

Eks igaüks ise teab, kuidas kirjutab, kuid keegi võiks enne pilgu peale visata küll teemale, kui reaalselt ülesse läheb (a'la müügi foorumid). See tagab kvaliteedi.

Kindlat kava ma paika ei paneks, et millest ja kuidas rääkima peab. Mõni kirjutab ainult graafikast juba väga huvitavalt, mõnda see ei huvita üldsegi ja ütlebki lühidalt, ning nii kõikide mängu läbivate valdkondadega.
Pilt

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Uus mängude ülevaate foorum

Postitus Postitas Jack » 15 Veebr 2014, 17:26

Põhimõtteliselt saab ülevaate kirjutada ka olemasolevasse mängu teemasse ja siis mode saaks selle lihtsalt esimesse posti tõsta märkides ära autori. Hetkel tekib olukord kus tekib kaks mängu teemat.

Lisaks on meil eesimaiseid mängude ülevaadete kirjutajaid juba täiesti olemas. Peaks vaid luba küsima, et copy paste teha ja link nende kodulehele. Või siis mainida, et nad ka ülevaate antud foorumisse teeksid ja siis lingiksid ka oma kodulehte. Saaksid võibolla uut lugejaskonda ka enda blogile.
Ei oleks ka palju kui korralikud ülevaadete kirjutajad mängude alafoorumi modeks teha, et nad saaksid ise vastava mängu teemat muuta ja oma nimed ja lingid juurde lisada.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist