Assassin's Creed IV: Black Flag

Xbox One mängud

Moderaator: tanel3699

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Assassin's Creed IV: Black Flag

Postitus Postitas Hydra Tomix » 19 Nov 2013, 01:03

AivarO kirjutas:No, kes mänginud, kuidas on?
Natuke olen sõbra juures mänginud, free roamis ringi jooksnud, siis oli tore. Ise planeerin osta Buccaneer Editioni detsembris

Kasutaja avatar
tanel3699
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 864
Liitunud: 21 Okt 2011, 23:03
Asukoht: Tartu

Re: Assassin's Creed IV: Black Flag

Postitus Postitas tanel3699 » 23 Nov 2013, 23:43

Pilt

Kasutaja avatar
AivarO
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 744
Liitunud: 07 Sept 2011, 15:28
Asukoht: Tallinn

Re: Assassin's Creed IV: Black Flag

Postitus Postitas AivarO » 24 Nov 2013, 00:17

Ise olen nüüd paar päeva selle omanik olnud ja mänginud. Ütleme otse...Olen vähe jõudnud pea missioone teha :D..Mängul on niipalju kõrvalist tegevust, et jube..Igatahes väga suur kiitus mängule minu poolt..AC seeriast minu arvamusel parim hetkel! :)

Kasutaja avatar
Sidrun³
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 28
Liitunud: 15 Juul 2013, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: Assassin's Creed IV: Black Flag

Postitus Postitas Sidrun³ » 26 Nov 2013, 19:20

Oleks ainult rohkem aega, et seda mängida. :D
Tõsiselt väärt mäng ning Kariibi merel free roaming on ulmemõnus minu arust. Storyl, nii vähe kui ma seda teha jõudnud olen, ei paista samuti midagi väga viga olevat.


Ja muidu, kes nutitelefonite/tahvelarvutite omanikest pole kursis, siis on Ubisoft Google Plays ja Apple Stores välja lasknud companion äppi.

Tutvustav treiler on siin: http://www.youtube.com/watch?v=SKU5U1PaMm8

Traileri lõpus on küll kirjas, et ta on tabletitel, aga nüüd hiljuti tuli ka nutitelefonidele välja. Nutiseade tuleb siis Uplayga ja konsooliga ära syncida ning peaks toimima nagu videos näidatud. Ma ise pole veel kordagi jõudnud teda enda boxiga ära syncida, nii et ma ei tea, kas rakendus 100% töötab. Pole lihtsalt aega olnud see nädal.

See eest nutiseadmes olemiseks ikka aega leiab ja nii olen ma endale 3-4 päevaga teinud 30000R, mis peaks mind nüüd kapteni kajutis ootama. :P

Kasutaja avatar
AivarO
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 744
Liitunud: 07 Sept 2011, 15:28
Asukoht: Tallinn

Re: Assassin's Creed IV: Black Flag

Postitus Postitas AivarO » 26 Nov 2013, 21:01

Ohnoo..Selle asja peab siis ära proovima. Mul nüüd 2 vaba päeva töölt siis vaatan ja uurin. Aga jah sellega nõustun, et oleks vaid rohkem aega :D..Olen seda aega unearvelt varastanud ja täna oli tööl no niii laip kui laip :D..Peale lõunat hakkas veelrohkem ära kakkuma :D..

Kasutaja avatar
Karlhendrik
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 318
Liitunud: 30 Jaan 2012, 22:11
Asukoht: Tallinn Nõmme

Re: Assassin's Creed IV: Black Flag

Postitus Postitas Karlhendrik » 26 Nov 2013, 23:08

Asi töötab korralikult ,saad tahvlil waypointi paikka panna ja ei pea boxis mappi minema ,samas on super hea kui mere lahingud näed millised vaenlase laevad sinupoole liiguvad .Kindlasti 2013 a pari mäng (Y)

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Assassin's Creed IV: Black Flag

Postitus Postitas Tom-D » 06 Jaan 2014, 13:03

Väga addictive mäng, kui juba pihta hakkad siis ei saa seda pulti kuidagi käest. Kindlasti kohe seeria tugevaim ja parim mäng. Mobiilne äpp on ka ++, mugav ja vinge. Graafika oli Xbox One peal oodatust kehvem, ütleks, et täpselt sama mis Xbox 360 peal, samas kuna mäng ei jookse ka next-gen mootoril siis ei ole siin midagi imestada. Tõelisi Next-Gen mänge hakkamegi nägema alles aasta-paari pärast kui uusi mängumootoreid tõsiselt ära kasutatakse.

Aga nii suures maailmas piraadina maid avastada ja vaenlase laevu põhja lasta on priceless kogemus. Ei teagi kas mingeid teisi free roam piraadimänge ka turul on üldse? Teab keegi? Pole muidu seeria suur austaja olnud, kuigi mänginud kõiki mänge, kuid AC4 on ikka klass omaette. Seeria tüüpvead muidugi olemas, see veidralt valesti jooksmine ja ronimine/hüppamine, graafilised anomaaliad ning muu selline, kuid sellega on kõik juba harjunud. :D
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Assassin's Creed IV: Black Flag

Postitus Postitas Hydra Tomix » 08 Jaan 2014, 00:39

Esimene päev selle mänguga nii, et istun maha ja hakkan mängima otsast lõpuni. Muidu olin vaid teiste savegame'si mänginud. Mulle kindlasti meeldib, kuidas mind visati kohe mängu, Pea kõigil ACdel on selline aeglane algus olnud, ei saa kohe nii suurt vabadust (Revelationsis sai natuke). Tavaliselt olen kohe esimese hoobiga teistel mängudel teinud 2-3 sequence ära, seekord olen kinni jäänud esimese sequence juurde. Nii palju on lihtsalt kõrval teha ja see ei tüüta ära. Stoori seni on väga huvitav, tahaks juba näha, kuidas Ubisoft selle kokku pannud. Paljud on kurtnud, et jubedalt glitchib, et hüppab sinna, kuhu ise ei taha. Ma olen juba vana AC veteran, mul on selline oskus, et tunnetan ära, kuna ta tahab mujale hüpata, ehk siis mul seda probleemi ei ole. Graafika on ka väga muhe. Multiplayerit pole veel jõudnud näppida

EDIT: Unustasin lisada, et Abstergo challenges on minu jaoks väga toredad, tuletavad muhedat Brotherhoodi meelde

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Assassin's Creed IV: Black Flag

Postitus Postitas Hydra Tomix » 12 Jaan 2014, 21:07

Ostsin eile Season Passi ning tõmbasin Freedom Cry. Praegu on umbes tund aega mängitud (lubatud kolmest tunnist) ning pean ütlema, et väga lahe on. Teema on väga sünge ja dialoogid hästi ehitatud. Kindlasti parem, kui AC3 DLC. Multiplayerit tegin ka, sama vana AC3 multiplayer, mõned lisandid on. Suure tõenäosusega rohkem single-player DLCsi ei tule, aga loodan, et tuleb.

Kasutaja avatar
tanel3699
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 864
Liitunud: 21 Okt 2011, 23:03
Asukoht: Tartu

Re: Assassin's Creed IV: Black Flag

Postitus Postitas tanel3699 » 12 Jaan 2014, 23:41

tahaks ka endale seda osa kintlasti xbox one peale
Pilt

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Assassin's Creed IV: Black Flag

Postitus Postitas Hydra Tomix » 13 Jaan 2014, 15:54

Sai nüüd see DLC läbi. Lubatud 3st tunnist sain mina 5 tundi. Tegemist on keskmisest parema DLCga. Erilist autasu selle eest, et kuskile kaugele saarele seilasid ei saa, väikeste chestide jm. kogumine ei ole vajalik, sest nad annavad ainult raha ning umbes 2 tunni jooksul avastasin, et mul on raha veits rohkem kui vaja. Stoori on aga võimas, palju teistsugusem kui AC4 originaallugu. Soovitan.

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Assassin's Creed IV: Black Flag

Postitus Postitas Hydra Tomix » 15 Jaan 2014, 22:40

Mängus on social eventid ehk siis Royal Convoy, Great White Whale ja Social Chest. Nad ilmuvad siniselt mapilt. Kui keegi leiab neid, siis mäng automaatselt saadab selle koha sõpradele. Kui kellelgi on huvi, siis lisagu mind (GT: Hydra Tomix). Ma aegajalt leian neid, ma hakkan koordinaate siia lisama ka

Royal Convoy: 625,627 (lõpeb umbes kell 3 öösel 16.01)
Royal Convoy: 558,867 (lõpeb umbes kell 3 öösel 16.01)
Whale: 638,901 (lõpeb umbes kell 3 öösel 16.01)
Whale: 314,815 (lõpeb umbes kell 3 öösel 16.01)

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist