Project Cars

Xbox One mängud

Moderaator: tanel3699

Vasta
Rouch R
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 43
Liitunud: 21 Jaan 2012, 13:26

Project Cars

Postitus Postitas Rouch R » 27 Juun 2015, 18:50

Esitlen -
Project C.A.R.S.
Muu info - http://www.projectcarsgame.com/

Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=zDgAojJEVhA

Mina, kui ainult sim racer võin suhteliselt rahul olla, toon välja mõned plussid ja miinused ja rõhutan, et tegu on puhtalt minu arvamusega.

Head -
Autode hääled on parimad, mis seni olen virtuaalselt kogenud.

Puldiga sõites tundub kontroll auto üle ja üldine tunnetus parem, kui Forza 5's.

Lõpuks ometi on üks korralik sim, kus on rehvidele kirjad peale suudetud printida.

Ilmastik, öö ja päev. Muideks öösel sõitmine on ääretult huvitav tegevus, kuigi seda ainult siis, kui rada tunned, minul tulid kiiremad ajad, kui valges, põhjus ilmselt sama, mis "in real life" ehk siis, hoogu maha sundivad hirmud, ei ole lihtsalt näha.

Kontroll tulede ja kojameeste üle.

Pidurite krigin(brake squeal)

Ja veel ...


Halb - [edit - Uute updade´dega on osa vigu paradatud]
Multiplayer vigane, kuid sellegi poolest kordades parem, kui Forza 5 oma. Serverisse saamiseks pean tavaliselt 3-5 korda üritama sisse logida, põhjuseks see, et kas jääbki serverit otsima,
leiab aga ei saa ühendust
või siis saan sisse, aga sõitma ei lase.(põhjus võib olla ka minu neti kiiruses/aegluses(Elioni 12mb))


Kohutavalt palju väikseid vigasid. Toon mõne näite - Spa'l boksist välja sõites, sõidab automaatne driver kiiremate autodega alati seina. [paistab korras olevat]

Ennem viimast update jäi autol vahest keeramine peale.(viimasel ajal pole juhtunud, usun, et saadi korda)[paistab korras olevat]

Täna just sõitsin public lobby's koos 9 teise sõitjaga, autodeks olid GT3, rada Silverstone. Juhtisin kogu sõidu ja 2 kurvi ennem finishit pidurdasin liiga vara ja teine koht sai mööda, õnneks sattusin vähe paremale trajektoorile ja sain viimases kurvis varem gaasi põhja lükata ja sain ennem finishit jälle ette(teine koht oli täpselt taga ja nühkis mu pamprit), järgmisena saabuski finish, minu üllatuseks olin lõpetajate nimekirjas neljas?? , närvi ei ajanud aga WTF emotsioon tekkis küll :)

Korduvalt ka seda juhtunud, et saan 2 rada onlines ära sõita ja siis avastan ennast xbox menüüst, mäng suletuna.
Teine võimalus on see, et satun mängu menüüsse, sõidust välja visatuna.
Kolmas õnneks ainult korra juhtunud, ehk siis box jookseb lootusetult kinni, ainult juhe tagant aitas.[paistab korras olevat]

Nordschleife karusell tundub olevat "õigesti" ehk siis kallakul sõites läbimatu. Pean ennast sellel rajal küllaltki kogenuks(Forza 5 olin mingis klassis top 300 sees) seega oskamatuse alla seda ei paneks, tundub olevat järjekordne mängu viga.[paistab korras olevat]


Kokkuvõtteks, kui võrrelda teiste simulaatoritega boxi peal, siis minu (Y) läheb Project Carsile.
Muideks, varsti ka Project Cars 2 tulemas!
Viimati muutis Rouch R, 19 Juul 2015, 14:34, muudetud 1 kord kokku.

Rouch R
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 43
Liitunud: 21 Jaan 2012, 13:26

Re: Project Cars

Postitus Postitas Rouch R » 27 Juun 2015, 18:55

Vabandan lohakalt koostatud tutvustuse eest :)
Kõik, kes seda mängu või Forza 5 mängivad, võivad Rouch R endale boxi sõbraks lisada ja nööbist kinni võtta, kui sõidus nähakse. Tulen kindlasti ennast tõestama ;)

evoandroidest
Algaja
Algaja
Postitusi: 63
Liitunud: 02 Aug 2014, 16:05
Asukoht: Tartu

Re: Project Cars

Postitus Postitas evoandroidest » 28 Juun 2015, 11:55

Kas need vead esinevad ainult onlines või tuleb ette ka sp-s?
GT: HooDiniX

Hopeless - is when the soil falls on the lid of coffin. Everything else you can change.
Lootusetu on siis, kui kirstukaanele langeb mulda. Kõike muud annab muuta.

Rouch R
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 43
Liitunud: 21 Jaan 2012, 13:26

Re: Project Cars

Postitus Postitas Rouch R » 28 Juun 2015, 15:19

evoandroidest kirjutas:Kas need vead esinevad ainult onlines või tuleb ette ka sp-s?
Sp's sõidust välja pole visatud, seda on minul juhtunud ainult online. Samas väga palju pole sp mänginud ka, seega pead ei anna.
Eks neid vigu ole sp's ka suhteliselt palju, paar nädalat tagasi sõitsin niisama solos 3 tundi Le Man'si ja peale 1,5h läksin boxi, et xboxile juhtimine tunniks üle anda, boxi jõudes kadus autost vaade ära ja nägin ainult maa alt rada. Muud üle ei jäänud, kui mängule jälle restart :)
Üldiselt ei esine need vead väga tihti, nädalas viiel päeval saab korralikult mängida ja keskmiselt kahel päeval esineb mingi viga.
Olen kindel, et iga update'iga läheb asi ainult paremaks, seni vähemalt on nii olnud.

Pulti veel katki pole visanud, nii et soovitan mängu osta ja mängima hakata!

xSullx
Liige
Liige
Postitusi: 174
Liitunud: 16 Nov 2011, 22:13

Re: Project Cars

Postitus Postitas xSullx » 09 Juul 2015, 10:02

Pärast 1.4 update'i on pCARS ikka mitu sammu edasi teinud, kui võrrelda karbist tulnud versiooniga.
2.0 patch on juba PC'l ja PS4'l väljas ning ootab hetkel Microsofti kinnitust, et LIVE'i üles läheks.

Project CARS'il on ilmselgelt omad vead siin-seal olemas. Kuid tore on näha, et härrad Slightly Mad Studios poolt näevad korralikult vaeva, et asi paremaks teha. Kindlasti peab mainima ka seda, et korralik DLC ja ka tehniliste uuenduste toetus on olemas vähemalt 1-1,5 aastat. Forza Motorsport 5'l on näiteks siiani päris korralikke vigu (heli glitch, netis mängides kokku jooksmine jne).
Siiani on Project CARS minu jaoks üks parimatest simulaatoritest, mis Xbox konsoolidel ilmunud. Samas leidub ka sõpru, kes on väga osavad Forza sõitjad, kuid kelle jaoks on pCARS natuke liiga frustreeriv ja keeruline. See näitab ka natuke mängu simulatsiooni taset. pCARS on kõige ehedam pühendumist vajav võidusõidumäng. Lihtsalt vaja harjutada, harjutada ja harjutada, et asja käppa saada. Kuid mina seda naudingi.
Xbox LIVE gamertag: xSullx
Pilt

Rouch R
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 43
Liitunud: 21 Jaan 2012, 13:26

Re: Project Cars

Postitus Postitas Rouch R » 19 Juul 2015, 14:51

xSullx kirjutas:pCARS on kõige ehedam pühendumist vajav võidusõidumäng. Lihtsalt vaja harjutada, harjutada ja harjutada, et asja käppa saada. Kuid mina seda naudingi.
Kuldsed sõnad!

Proovisin eile Forza 5 mängida ja ei teagi, kas naerda või nutta. P-Carsiga võrrelda ei anna, Forza oleks nagu lastele :) lihtsalt juhitav, auto ei lähe käest ära, autod käituvad üldse käes kuidagi väga rahulikult.
Mängu ajal tekkis ka kohene võrdlus ühe teise spordiga, milleks piljard. Kui keegi on kunagi 1-2h snookrit mänginud ja siis piljardit mängima läinud, see teab praegu täpselt, mida ma mõtlen selle võrdluse all. P-Cars nagu snooker ja Forza siis nagu piljard.
Proovin kirjeldada : snookris on väiksed kuulid, väiksed augud ja suured vahemaad - vajab väga täpset kätt, silma ja teravat mõistust, et järgmisele ja järgmisele ja järgmisele jne kuulile sobivasse kohta valge seisma jätta.

Piljardis suured kuulid, veel suuremad augud ja väiksed vahemaad - Suures pildis vaja sama, mis snookris aga eksimisruumi on kordades rohkem.

Peale snookri mängimist tundub piljard lihtsalt lapse mäng, kõik võimalikud meeled ja reaktsioonid on kohanenud tunduvalt raskema mänguga ja järsku piljardis kõik lihtne.
PCars ja Forza võrdlus siis umbes sama minu jaoks.

xSullx
Liige
Liige
Postitusi: 174
Liitunud: 16 Nov 2011, 22:13

Re: Project Cars

Postitus Postitas xSullx » 17 Dets 2015, 10:23

Täna tuleb jällegi uus patch pCARS'ile.
Viimasega lisatakse selline asi nagu UDP. Mis saadab sinu kohalikku internetti võrku signaali mängu andmete kohta. Tänu millele saab kasutada selliseid asju nagu nt. Hud dash, Crew Chief ja muid sarnaseid app'e. Need on siis nutiseadmetel (telefon ja tablet) töötavad appid, mis näitavad kõike vajaliku mängu kohta. Saab siis nt. mängu enda ekraanilt kõik HUD'i elemendid ära kaotada, sest telefonis kõik olemas.

Ennekõike on see muidugi mõeldud rooliga mängijatele. Kuid kuna see on PC'l juba pikalt saadaval olnud, on väga tore näha, et ka konsoolile suudeti see tuua.
Nüüd peab vaid korraliku rooli ostma, et seda ära kasutada :-*

Kiire demonstratsioon siin: https://youtu.be/eAkZQ2if230
Muidugi saab kõike sättida, mis infot peaks seade näitama.
Xbox LIVE gamertag: xSullx
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist