Achievementide kogumis võistlus( Mäng läbi )

Moderaator: tanel3699

Vasta
dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Achievementide kogumis võistlus

Postitus Postitas dreysebud » 01 Veebr 2011, 10:09

Jep. 2 võiks juurde tulla oleks super. 2-e liikmeline meeskond nats jama. Aga alustame siis 14,15 veebruar. Eks meeskonnad teen loosiga õhtul ära :D Lisan siis EdragonXX-i juba samuti õhtul juurde. Saaks vähemalt 3-e liikmelise meeskonna ehk kokku selleks ajaks siis.
Mul ka mõni uus mäng tulnud kogusse mida tahaks hakata mängima, kuid ootaks võistluse alguseni.

Ps. Kes ei taha liituda, kuna arvab, et pole mänge uusi mida teha võistluse aeg jne siis alati saab ju kellegiga vahetada(mitte päriseks) vaid laenata ja aidata üksteist välja sellega. Enda mängud saatsin hannesele näiteks mis mul läbitud olid, kuid tal mitte.
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Achievementide kogumis võistlus

Postitus Postitas UnoSiin » 01 Veebr 2011, 11:29

dreysebud kirjutas:Jep. 2 võiks juurde tulla oleks super. 2-e liikmeline meeskond nats jama. Aga alustame siis 14,15 veebruar. Eks meeskonnad teen loosiga õhtul ära :D Lisan siis EdragonXX-i juba samuti õhtul juurde. Saaks vähemalt 3-e liikmelise meeskonna ehk kokku selleks ajaks siis.
Mul ka mõni uus mäng tulnud kogusse mida tahaks hakata mängima, kuid ootaks võistluse alguseni.

Ps. Kes ei taha liituda, kuna arvab, et pole mänge uusi mida teha võistluse aeg jne siis alati saab ju kellegiga vahetada(mitte päriseks) vaid laenata ja aidata üksteist välja sellega. Enda mängud saatsin hannesele näiteks mis mul läbitud olid, kuid tal mitte.
Selleks mõtlesingi et paneme meeskonnad kokku siis saab strateegiat arutada ja mänge saata... ;)

mõte tuli selline et äkki paneks konsool.eu-sse postituse ülesse et nad paneks ka ühe meeskonna äkki kokku...saame teha xbox.pri.ee vs konsool.eu vms. ;) aga samas esimene võiks olla foorumi sisene :-\

võiks alustada 14, ehk siis 13 õhtul kõik kes osa võttavad tulevad live(nu enamustel meil vast mikrid olemas) ja saame koos alustada(vms.)

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: Achievementide kogumis võistlus

Postitus Postitas Kkiks » 01 Veebr 2011, 15:12

Ha , naq friigid , k6igil m2ngud olemas ja mingi ready to go ? :D:D:D

EI no ma ootan ise ka suht p6nevalt , mikrit mul kyll ei ole :S Aga 13/15 vn oleks hea kuup2ev kyll
Football , a way of life

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Achievementide kogumis võistlus

Postitus Postitas Shade » 01 Veebr 2011, 16:00

Kkiks - võistlus on ju, siis peabki valmistuma :)
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: Achievementide kogumis võistlus

Postitus Postitas Kkiks » 01 Veebr 2011, 16:45

Shade kirjutas:Kkiks - võistlus on ju, siis peabki valmistuma :)
Eks sul 6igus , mul prg 2 m2ngu niimoodi sihikul millega alustan . :D
Spoiler! :
Dead Space ning Nba :P
Football , a way of life

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Achievementide kogumis võistlus

Postitus Postitas UnoSiin » 01 Veebr 2011, 18:19

Kkiks kirjutas:
Shade kirjutas:Kkiks - võistlus on ju, siis peabki valmistuma :)
Eks sul 6igus , mul prg 2 m2ngu niimoodi sihikul millega alustan . :D
Spoiler! :
Dead Space ning Nba :P
ma alustan tugevast, avatari, tnmt, terminator...kõigil pidi 8-10h 100% ära tegema...30h 3000g+500x3=4500g ;)

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Achievementide kogumis võistlus

Postitus Postitas dreysebud » 01 Veebr 2011, 20:13

UnoSiin kirjutas:
dreysebud kirjutas:Jep. 2 võiks juurde tulla oleks super. 2-e liikmeline meeskond nats jama. Aga alustame siis 14,15 veebruar. Eks meeskonnad teen loosiga õhtul ära :D Lisan siis EdragonXX-i juba samuti õhtul juurde. Saaks vähemalt 3-e liikmelise meeskonna ehk kokku selleks ajaks siis.
Mul ka mõni uus mäng tulnud kogusse mida tahaks hakata mängima, kuid ootaks võistluse alguseni.

Ps. Kes ei taha liituda, kuna arvab, et pole mänge uusi mida teha võistluse aeg jne siis alati saab ju kellegiga vahetada(mitte päriseks) vaid laenata ja aidata üksteist välja sellega. Enda mängud saatsin hannesele näiteks mis mul läbitud olid, kuid tal mitte.
Selleks mõtlesingi et paneme meeskonnad kokku siis saab strateegiat arutada ja mänge saata... ;)

mõte tuli selline et äkki paneks konsool.eu-sse postituse ülesse et nad paneks ka ühe meeskonna äkki kokku...saame teha xbox.pri.ee vs konsool.eu vms. ;) aga samas esimene võiks olla foorumi sisene :-\

võiks alustada 14, ehk siis 13 õhtul kõik kes osa võttavad tulevad live(nu enamustel meil vast mikrid olemas) ja saame koos alustada(vms.)

Teeme siis 14dal. Ehk siis esmaspäeval õhtul kell 20.00 hakkab pihta võistlus. Enne seda siis loomulikult tahan saada kõigide osalejate gamertagi-i siia, et saan hakata esimeses postituses vajalikke muudatusi tegema iga nädala lõpp siis jne. Eks natuke teen vaikselt valmis ka juba.

Meeskonnad teen täna õhtu ära ja lisan siis edragonXX-i samuti. Siis 1 kasutaja puudu veel, et teha ikka 3-e liikmelised( aga kui õieti aru sain siis edragonXX ei viitsi eriti tiimi aidata või võistluse nimel suurt miskit teha) niiet kui keegi tahab veel tulla siis edragonXX ära saa valesti aru, kuid siis asendatakse kasutajaga kellel huvi selle võistluse vastu rohkem. Samas loodan, et tuleb just 1 meeskond veel juurde oleks lahedam :D Oleks ikka hea, kui aktiivsed kasutajad kõik osalevad

Ja arvan, et foorumi sisene oleks ikka parem esialgu. Järgmine võibolla jah vaataks miskit taolist, et foorum vs foorum. Või siis sama teema nagu hetkel ja samat teemat teeb ka näiteks konsool.eu oma vaheliste meeskondadega. Kuid lõpp tulemused loetakse kokku. Ütleme, et meil osalejaid on 3-es tiimis kokku 9 ja neil peab sama olema ja meil siis 9 kasutajat teenis 2-e kuuga 16 000G-d neil aga 14 000G-d. Kuid see lihtsalt väga kiire ja nats mitte läbimõeldud veel :P
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Achievementide kogumis võistlus

Postitus Postitas UnoSiin » 01 Veebr 2011, 20:31

LowLifePain
LowLifePain

jään meeskondi ootama :-SS

küll edragon ka pisiku sisse saab ja lõpuks teeb meile kõigile veel ära...

Chaosdog30
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 505
Liitunud: 08 Nov 2009, 15:41
Asukoht: Tallinn

Re: Achievementide kogumis võistlus

Postitus Postitas Chaosdog30 » 01 Veebr 2011, 20:41

Tahaks ka osa võtta, kuid pole lihtsalt mänge :D
lapadu kirjutas:kle annaksin FF vastu GTA4 või tomb raider underworld(tõmbasin netist võttis tunde aga töötab kenasti

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Achievementide kogumis võistlus

Postitus Postitas dreysebud » 01 Veebr 2011, 20:41

Meeskonnad üleval. Kirjutasin siis väikse paberi peale ja keerasin kõik 8 paberi tükki teistpidi ja naine segas ära ja ütles nimed mis järjest tulid. Niiet täiesti random. Tulid nagu tulid kahjuks/õnneks.
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Achievementide kogumis võistlus

Postitus Postitas dreysebud » 01 Veebr 2011, 20:43

Chaosdog30 kirjutas:Tahaks ka osa võtta, kuid pole lihtsalt mänge :D
Liitu rannu meeskonnaga. Oli vist 3as meeskond. Kui tal miskit on mida sul pole ja vastupidi saate ju laenata. Või saad mujalt laenata ehk
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: Achievementide kogumis võistlus

Postitus Postitas Kkiks » 01 Veebr 2011, 21:14

Oppa , Mode ja Shade :P .

Postitan oma algse summa ka hiljem , Panen siis lht gamertagi siia .
Football , a way of life

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Achievementide kogumis võistlus

Postitus Postitas EdragonXX » 01 Veebr 2011, 22:08

UnoSiin kirjutas:LowLifePain
küll edragon ka pisiku sisse saab ja lõpuks teeb meile kõigile veel ära...

Nah. 10 punkti päevas saate mu käest. Kui Dragon Age II ja Shift 2 välja tulevad siis esimese kahe nädala jooksul saate öösiti suurema koguse punkte. :) Või pls pls pls full house poker võiks nüüd välja tulla.. Ma mängin ainult puhta fun'i ja lõõgastumiseks mänge. Ehk siis nagu filme vaatan. Stoori läbi - poodi tagasi.. :)

Muidu soovitan tegelikult kasutada 4'seid või isegi 5'seid meeskondi. Näiteks 3 5 liikmelist oleks norm..

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Achievementide kogumis võistlus

Postitus Postitas dreysebud » 01 Veebr 2011, 22:12

Pole ju nii palju rahavst kahjuks. Muidu teeks 4-5 meeskonda 3 liikmelisi. Ja usun, et 14veebruar-14 aprill vahemikus tuleb ju häid mänge välja palju, niiet pelada ikka jätkub miskit :D
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: Achievementide kogumis võistlus

Postitus Postitas Kkiks » 01 Veebr 2011, 22:14

dreysebud kirjutas:Pole ju nii palju rahavst kahjuks. Muidu teeks 4-5 meeskonda 3 liikmelisi. Ja usun, et 14veebruar-14 aprill vahemikus tuleb ju häid mänge välja palju, niiet pelada ikka jätkub miskit :D
V6ib kysida huvi p2rast kuidas sa muidu tiimid tegid ? Naq mille j2rgi v6tsid ? :)
Football , a way of life

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist