Terraria

XBLA mängude arutelu ja ülevaated

Moderaatorid: tanel3699, Flacko

Vasta
Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Terraria

Postitus Postitas Hydra Tomix » 14 Apr 2013, 21:04

Pilt
Tootja=Engine Software BV
Turustaja=505 Games, Re-Logic
Platformid=PC, XBLA, PS3
Väljalaske aeg=27.03.2013
Žanr=Action/Adventure
Multiplayer=Xbox Live ja System Link 2-8
Split-Screen 2-4 (HD ainult)
Vanusepiirang=ESRB: T (Teen)
PEGI 12+
Metacritics=Critics: 81
User: 7.6
Hind=1200
Lühikirjeldus
Terraria – Xbox 360 Edition. Tere tulemast Terraria maailma! KAEVA, KAKLE, AVASTA, EHITA! Miski pole võimatu selle sandboxi eriväljaandes! Üle tosina keskkondi ja sadu asju, mida meisterdada ning vaenlasi tappa! Maailm on suur liivakast - tee see enda omaks!

Minu arvates on tegu väga hea mänguga, aga pole lihtsalt jõudnud XBLA versiooni osta. Demo proovisin, jäin enamvähem rahule, aga PC versioonile jääb siiski alla. PC peal ma mängisin seda mingi 500 tundi vähemalt ning ikka oli tunne, et jäi veel puudu midagi. Paljud võrdlevad seda Minecraftiga, mida ka mida alguses tegin, aga tuli välja, et Minecraft ja Terraria on siiski üpriski erinevad. Minecraft on Crafting natukese Actioniga, Terraria on Action natukese Craftinguga. See on isegi natuke RPG-lik. PC peal soovitan siiski mängida, kuna puldiga võib natuke kahtlane tunne olla, aga samas, XBLA peal on rohkem asju. Aga siiski, soovitan.

Trailer:
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=y35VEECRkxc[/BBvideo]

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Terraria

Postitus Postitas Hydra Tomix » 30 Mai 2013, 17:29

Olen nüüd kuskil 3 nädalat mänginud Xboxi peal ja 65 tunniga olen jõudnud umbes sama palju teha, kui arvuti peal 300 tunniga. Suureks eeliseks on see, et saan lebotada mugavalt teleka ees kui mängin, pluss Split-Screen. Mõnus on seda imelist mängu mängida sõpradega. Kindlalt selle aasta Arcade top 5

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist