Geometry Wars Evolved²

XBLA mängude arutelu ja ülevaated

Moderaatorid: tanel3699, Flacko

Vasta
Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Geometry Wars Evolved²

Postitus Postitas Sandor » 02 Juun 2011, 15:06

Pilt


Tootja=Bizarre Creations
Turustaja=Activision
Platformid=XBLA
Väljalaske aeg=Juuli 30, 2008
Žanr=Shoot-'Em-Up
Multiplayer=Jah, offline
Vanusepiirang=ESRB: Everyone
Metacritics=Critics: 90
User Score:84
Gamespot=Critics: 9.0 Editor's Choice
User Score: 8.8
Hind=800MP
mängutvustus

Mängus on kuus gamemode'i, mida saab kõiki mängida kuni nelja sõbraga, nii coop kui üksteise vastu.
Sammuti on XBL leaderboards, kus kõikide su XBL sõprade tulemused kirjas.

1.Deadline - Lõpmatu arv elusija kolm pommi(kui teatud arvu geomeid korjad, saad juurde), 3 minutit, et nottida võimalikult palju vastaseid.

2. King - üks elu, vastaseid saab lasta ainult suvaliselt tekkivates ringides, mis mõni hetk pärast sisenemist hääbub
3.Evolved - Sarnane Deadline'ga, aga erinevus on selles, et on piiratud arv elusi ja pomme(mida saab geomeid korjates juurde) ja ajalimiiti pole.

4.Pacifism - See ilmselt kõige erilisem gamemode(ja isiklikult mu lemmik, kuna ei suuda multitaskida - lasta ja liikuda samal ajal :) ). Ainuke gamemode milles relv, millega vastaseid kõmmutada, puudub. Üks elu, ja vastaseid saab hävitada, kui suvaliselt tekkivatest väravatest läbi minna. Kõlab lihtsalt, aga väravad ei ole väga suured, ja otstes on punased alad, millele vastuminnes saabub surm.

5.Waves - Üks elu, vastasteks on sinust kiiremad deltaplaani kujulised oponendid, kes spawnivad lainetena ja tulevad ainult vertikaalselt ja horisontaalselt.

6. Sequence - Gamemode, milles on 20 taset, iga järgnev on raskem kui eelmine. Taseme lõpetab surm või ajalimiit - 30 sekundit. Kõige selle läbimiseks on 3 elu ja 3 pommi.

Isiklik arvamus

Mulle isiklikut Geometry Wars Retro Evolved 2 väga meeldib. Ainuüksi Pacificm on seda 800MSP väärt.
Kõige ilusam mäng, mida ma näind olen(värvide poolest)
Ise väga ei hooli, et on piirdutud offline multiplayeriga.
Soovitan kindlasti.
Minu hinnang: 9.3/10

Muud lingid
Wikipeedia
XBLA
Gamespot
Metacritic

Trailer
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=AP6TK2xFWZs[/BBvideo]
Ign Videoülevaade
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=9NzdxdVrL3k[/BBvideo]

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist