Just Dance 3

Kinecti mängude arutelu ja ülevaated

Moderaator: tanel3699

Vasta
m66k
Vaatleja
Postitusi: 3
Liitunud: 14 Aug 2011, 15:25

Just Dance 3

Postitus Postitas m66k » 21 Nov 2011, 01:15

Pilt
  • Tootja: Ubisoft Paris
  • Turustaja: Ubisoft
  • Platvormid: Xbox, Wii, PS3
  • Žanr: Rütm, tants
  • Multiplayer: 4 mängijat

See on üks suurepärane tantsumäng Kinectile, mis nüüd sügisel välja tuli. Ta on lõbusam ja lihtsam kui Dance Central. Laulud on tuntumad, mitmekesisemad ja lõbusamad ning tantsuliigutused mõnusamad ja vähem ranged kui Dance Centralis, kus peab väga täpselt kõike järgi tegema. Just Dance 3 annab punkte üsna leebelt - võiks öelda, et isegi puhtalt üritamise eest. Kui olete tõsine tantsufänn ja tahate ennast proovile panna, siis tasub valida pigem Dance Central, kuid niisama seltskondlikuks lõbutsemiseks või pingevabaks liigutamiseks sobib justnimelt Just Dance 3.

Lisaks on eeliseks see, et tantsida saab kuni 4 mängijat korraga, Dance Central ühes ainult 1 ja kahes 2 mängijat. Uus mängija võib ühineda isegi poole laulu pealt. Pean küll tõdema, et alates kolmest mängijast võib esineda Kinectil tuvastusprobleeme, eriti kui tantsus on kohavahetused või kui üks mängija ajutiselt teise ära katab. Nelja mängija jaoks on vaja ka päris palju ruumi. Soovitan igatahes vältida kohavahetusi tantsu ajal, sest enamasti lõppeb see halvasti.

Menüüd on normaalsed ja laule on päris palju ning lisaks saab tantsides boonustähekesi, mille abil saab uusi tantse ja remixe avada. Vasakul servas on tantsu ajal näha kinecti vaade mängijatest, kust saab alati hästi kontrollida, kui hästi keegi näha on.
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=z87SDBf4iL0[/BBvideo]

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist