Airport Jam 2009
Postitatud: 06 Juul 2009, 02:34
Tahaks siis teada, kui paljud sinna plaanivad minna?
Neile, kes üritusest midagi kuulnud ei ole, lisasin alla kõik vajaliku info ja ka esinejate nimekirja. Rohkem infot ürituse kodulehel http://www.airportjam.ee
Festivali Info
Piletimüük:
Eelmüügis 2-päeva pilet
Esimesed 1000tk hinnaga 250.-, nende lõppemisel 300.-
Soodustusi ei ole.
Eelmüügi lõpp Piletilevis 23.07.09 kell 24:00.
Kahepäevapiletid müügil ka kohapeal: 400.-
Ühe päeva pilet koha peal maksab 250.-
Piletid on müügis Piletilevis ja Statoli jaamades üle Eesti.
Vanusepiirang:
Sissepääs üritusele alates 16 eluaastast, alla 18 aastased ilma saatjata külastajad peavad lahkuma kell 23:00
kiirendusvõistlustel vanusepiirangut ei ole, alla 12a. sissepääs tasuta.
Ratastoolid
Ratastoolis liikumispuudega külastaja pääseb festivalile tasuta.
Üritus toimub vabas õhus.
Sissepääs festivali alale 24.07 alates kell 17:00 ja 25.07 alates 16:00
Telklaager:
Telklaager avatakse reedel, 24. juulil, kell 15:00.
Telklaager suletakse pühapäeval, 26.juulil, kell 14:00.
Telklaagri pileti saab soetada ainult festivali külastaja ja selle maks ühele telgile on 100 krooni.
Maks tuleb tasuda telklaagri väravas ja telkija saab telklaagri kaardi.
NB! Telklaagrisse pääsevad vaid telkijad.
Programm
MAIN STAGE
24. Juuli
18:00 Dj Contest Winner (EST)
19:00 Marek Talivere (EST) Power Hit Radio
20:00 Samm (EST)
21:00 Lang & Yep (EST) Club Unlimited
22:00 Nenes (NL)
23:30 Richard Durand (NL)
01:00 Mark Sherry aka Public Domain (UK)
02.30 Dj Choose (DEN) F&W Records
04:00 END
25. Juuli
16:00 Dj Contest Winner (EST)
17:00 Tribal Hermanos (EST)
18:00 Ivo Ukris (EST)
19:00 Siim-K (EST)
20:00 Dj GoLdberg (LV)
21:00 DNS Project & Beat Service pres. Polymental (EST)
22:00 Kolzar (EST)
23:00 Scot Project (GER)
01:00 Daniele Mondello Vs. Express Viviana (IT)
03:00 [Ex] Da Bass
DNB ARENA
24. Juuli
19:00 Dj contest winner
20:00 Bladetone (Twister)
21:00 JM (Rush Hour, Twister)
22:00 Moral Fibre (Sublime / DnbRadio)
23:00 Definate (TBK)
00:00 inZtance (Vampire Rec. / Levitated Rec.)
01:00 Trisector (FIN) (Levitated / Lightless / Med School / Vampire)
02:00 Donny (UK)
03:00 Conflict (Kyte)
04:00 END
25. Juuli
18:00 Insight (TBK / RootDown)
19:00 Dj contest winner
20:00 Street J (TBK / Alterno)
21:00 Dnd & Mari (TBK, Alterno)
22:00 Marcus (UrbanNature)
23:00 VXN (Lift, Biocodes)
00:00 Mr. Kay (GER) movin.tunes/resident.at, Berlin
01:00 Mutated Forms (Grid, )
02:00 SpectraSoul (UK) Shogun Audio / Critical Recordings / Metalheadz / Subtitles
03:00 Slammin (Audiosport)
04:00 END
Dps Raadio Arena
24. Juuli
18:00 Keven K & Marc F ( EST )
19:00 Degree ( EST )
20:00 Sugar ( EST )
21:00 Paavo U ( EST )
22:00 Neil Bartley ( SCO )
23:00 Virx ( EST )
00:00 P-Project & Styler ( EST )
01:00 Mulder ( EST )
02:00 Sasha f ( FIN )
03:00 Mindcracker b2b Zentiments ( NL )
04:00 END
25. Juuli
17:00 Noismaster ( EST )
18:00 Madpac & Flow ( EST )
19:00 Tom Seq ( EST )
20:00 Peetu S ( FIN )
21:00 Tammela ( EST )
22:00 Keven K & Marc F ( EST )
23:00 Efialtes ( FIN )
00:00 Therapist ( FIN )
01:00 Zentiments ( NL )
02:00 Mindcracker ( NL )
03:00 Sasha f ( FIN )
04:00 END
Neile, kes üritusest midagi kuulnud ei ole, lisasin alla kõik vajaliku info ja ka esinejate nimekirja. Rohkem infot ürituse kodulehel http://www.airportjam.ee
Festivali Info
Piletimüük:
Eelmüügis 2-päeva pilet
Esimesed 1000tk hinnaga 250.-, nende lõppemisel 300.-
Soodustusi ei ole.
Eelmüügi lõpp Piletilevis 23.07.09 kell 24:00.
Kahepäevapiletid müügil ka kohapeal: 400.-
Ühe päeva pilet koha peal maksab 250.-
Piletid on müügis Piletilevis ja Statoli jaamades üle Eesti.
Vanusepiirang:
Sissepääs üritusele alates 16 eluaastast, alla 18 aastased ilma saatjata külastajad peavad lahkuma kell 23:00
kiirendusvõistlustel vanusepiirangut ei ole, alla 12a. sissepääs tasuta.
Ratastoolid
Ratastoolis liikumispuudega külastaja pääseb festivalile tasuta.
Üritus toimub vabas õhus.
Sissepääs festivali alale 24.07 alates kell 17:00 ja 25.07 alates 16:00
Telklaager:
Telklaager avatakse reedel, 24. juulil, kell 15:00.
Telklaager suletakse pühapäeval, 26.juulil, kell 14:00.
Telklaagri pileti saab soetada ainult festivali külastaja ja selle maks ühele telgile on 100 krooni.
Maks tuleb tasuda telklaagri väravas ja telkija saab telklaagri kaardi.
NB! Telklaagrisse pääsevad vaid telkijad.
Programm
MAIN STAGE
24. Juuli
18:00 Dj Contest Winner (EST)
19:00 Marek Talivere (EST) Power Hit Radio
20:00 Samm (EST)
21:00 Lang & Yep (EST) Club Unlimited
22:00 Nenes (NL)
23:30 Richard Durand (NL)
01:00 Mark Sherry aka Public Domain (UK)
02.30 Dj Choose (DEN) F&W Records
04:00 END
25. Juuli
16:00 Dj Contest Winner (EST)
17:00 Tribal Hermanos (EST)
18:00 Ivo Ukris (EST)
19:00 Siim-K (EST)
20:00 Dj GoLdberg (LV)
21:00 DNS Project & Beat Service pres. Polymental (EST)
22:00 Kolzar (EST)
23:00 Scot Project (GER)
01:00 Daniele Mondello Vs. Express Viviana (IT)
03:00 [Ex] Da Bass
DNB ARENA
24. Juuli
19:00 Dj contest winner
20:00 Bladetone (Twister)
21:00 JM (Rush Hour, Twister)
22:00 Moral Fibre (Sublime / DnbRadio)
23:00 Definate (TBK)
00:00 inZtance (Vampire Rec. / Levitated Rec.)
01:00 Trisector (FIN) (Levitated / Lightless / Med School / Vampire)
02:00 Donny (UK)
03:00 Conflict (Kyte)
04:00 END
25. Juuli
18:00 Insight (TBK / RootDown)
19:00 Dj contest winner
20:00 Street J (TBK / Alterno)
21:00 Dnd & Mari (TBK, Alterno)
22:00 Marcus (UrbanNature)
23:00 VXN (Lift, Biocodes)
00:00 Mr. Kay (GER) movin.tunes/resident.at, Berlin
01:00 Mutated Forms (Grid, )
02:00 SpectraSoul (UK) Shogun Audio / Critical Recordings / Metalheadz / Subtitles
03:00 Slammin (Audiosport)
04:00 END
Dps Raadio Arena
24. Juuli
18:00 Keven K & Marc F ( EST )
19:00 Degree ( EST )
20:00 Sugar ( EST )
21:00 Paavo U ( EST )
22:00 Neil Bartley ( SCO )
23:00 Virx ( EST )
00:00 P-Project & Styler ( EST )
01:00 Mulder ( EST )
02:00 Sasha f ( FIN )
03:00 Mindcracker b2b Zentiments ( NL )
04:00 END
25. Juuli
17:00 Noismaster ( EST )
18:00 Madpac & Flow ( EST )
19:00 Tom Seq ( EST )
20:00 Peetu S ( FIN )
21:00 Tammela ( EST )
22:00 Keven K & Marc F ( EST )
23:00 Efialtes ( FIN )
00:00 Therapist ( FIN )
01:00 Zentiments ( NL )
02:00 Mindcracker ( NL )
03:00 Sasha f ( FIN )
04:00 END