Mis see Evo on?

Siia võite postitada kõike üritustega seoses.
Vasta
IsKrA
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 13
Liitunud: 13 Juul 2009, 10:27

Mis see Evo on?

Postitus Postitas IsKrA » 11 Juul 2016, 09:05

Pilt

Ah, et mis asi on EVO 2016? Loomulikult iga-aastane võitlusmängude hiigelturniir, mis leiab aset Las Vegas’es. ProGames’i pood ei taha olla kõrvale jäetud. Juuli kuus saab sellel puhul mängida kahte võitlusmängu – Street Fighter V ja Killer Instinct. Kõigil Killer Instinct’i mängijatel peaksid silmad eriti lahti olema. Kuulujutud kõlavad, et sügisesel Level1 poolt korraldataval „MängudeÖÖ“-l on just see mäng kavas. Kes on Eesti selle aasta parim võitlusmängude mängija? Tule ja saa teada.

Koht: ProGames videomängude pood Rocca Al Mare ostukeskuses.

Ajakava: Võistlustele registreerimise algus kell 12:00. Turniirid algavad kell 13:00

Maksimaalne osalejate arv mõlemas mängus: 32
Platrvom: Killer Instinct – Xbox One, Street Fighter V – PS4

Puldid: Enda pultide kasutamine on lubatud, aga silmas peab pidama ühendumist vastava konsooliga. Kohapeal olemas standard puldid, aga ebameeldivuste ja hilisemate pretensioonide vältimiseks julgustame osalejaid kasutama isiklikke pulte.

Formaat: Mängitakse „Double elimination“ formaadis ehk miinusringiga. See tähendab, et peale ühte kaotust on võimalik jätkata võistlust miinusringis ning mängida isegi turniiri võiduni. Iga matš kestab kahe mängu võiduni (BO3). Rounde on ühe matši kohta kaks. Ajalimiit on mängu „default“. Nuppude asetust võib muuta enne mängu ja „button check“ toimub vahetult enne matši algust, mängijate kokkuleppel. Iga võistleja vastutab selle eest, et enne tema vooru algust oleks nuppude seadistus kontrollitud. Karakterite valik on vaba, kuid matši keskel võib karakterit vahetada ainult kaotaja. Võitjad registreeritakse ja tulemusi näeb Challonge keskkonnas.
Arusaamatuste puhul selgitame kohapeal kõiki reegleid veelkord üle.

Street Fighter V: lisaks tavalistele tegelastele on olemas kõik karakterid, kes on 23.07.2016 kuupäevaks ilmunud - Ibuki, Alex, Balrog.
Killer Instinct: olemas on kõik kolme hooaja tegelased. Shado Jago ei ole mängitav.

PS! Alkoholi- või narkojoobes osalemine, ebasünnis käitumine, korduv „start“ nupu vajutamine toob endaga kaasa võistluselt eemaldamise. Tahame pakkuda kõigile mängijatele parimat võistluskogemust ning sellega seoses jätame endale õiguse viia võistluse korralduslikus pooles ja reeglites sisse muudatusi, kui selleks tekib vajadus.

Facebook: https://www.facebook.com/events/143715442699453/
Lisainfo: jan@gamelab.ee
Xbox live Gamertag - Ninjan182

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist