Xbox Christmas Prize Draw

Xbox 360 uudised.
Vasta
EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Xbox Christmas Prize Draw

Postitus Postitas EdragonXX » 13 Dets 2010, 20:23

Nii kõik need kes on reganud oma riigi UK'ks (region/country mitte sinu location, location ei lähe arvesse) saavad osaleda jõulu Xbox UK korraldatavas jõululoosis, kus antakse see aasta ära xbox 360 ja Kinecti nänni. Näiteks on loosipakis 250GB Xbox 360, Kinect, 10 mängu, 12 kuud gold membershipi jne.. Loosis osalemiseks tuleb sul xbox.com lehele sisse logida, klikkida jõululoosi peale ning alla leheküõlje lõppu kerida ning klikkida all lehel olevale nupule, et saata e-mail loosis osalemiseks..
Xbox UK


--- ORIGINAAL --------------------------------------------------

Christmas is the time for giving, and we're giving away a huge bundle of Xbox 360 and Kinect goodies including a 250GB Xbox 360 console, a Kinect sensor, 10 top games, 12 Months Xbox LIVE Gold and more - a prize value of over £1000! Head over to Xbox.com to enter our Xbox Christmas Prize Draw - good luck, and Merry Christmas!

Check out the sledge load of prizes that could be yours. For your chance to win all these goodies simply send us an email by clicking the button below. Scroll down - you can’t miss it..

xb0x
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 576
Liitunud: 30 Mär 2009, 13:30
Asukoht: Tallinn

Re: Xbox Christmas Prize Draw

Postitus Postitas xb0x » 13 Dets 2010, 20:29

Nagunii neid asju ei saade UK´st välja.

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Xbox Christmas Prize Draw

Postitus Postitas EdragonXX » 13 Dets 2010, 20:36

xb0x kirjutas:Nagunii neid asju ei saade UK´st välja.
Nu väikese vaevatasu ja postikulu eest võin ma "juhul kui võidad" abistada.. Kuna reeglid annavad mulle kogu aeg OOPS! blabla page is moved jne... siis täpseid reegleid ma senini lugeda pole saanud, et kuidas selle asja kättesaamine täpselt käib võidu puhul..

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist