XBOX Live BOONUS programmiga voimalik liituda nüüd

Xbox 360 uudised.
Vasta
EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

XBOX Live BOONUS programmiga voimalik liituda nüüd

Postitus Postitas EdragonXX » 05 Dets 2010, 17:30

Vaatasin et ei paistnud sellist uudist XBOX LIVE REWARDS kohta.. Ma ei tea kas ma nüüd selle asja oieti eesti keelde panin..

Igaljuhul sellisel aadressil saab joinida: http://rewards.xbox.com/
boonus programmiga kus siis mängimise, xbox gold membershipi uuendamise, ostude jne eest teenib edaspidi MS pointse.. Samuti pole ma päris kindel kas antud boonus süsteem on kättesaadav ainult USA, Canada, UK ja ROI kasutajatele või seda võimaldatakse ka teistele..

Boonuseid teenib gold membershipi uuendamise eest, marketplacest träni ostmise eest, netflixi (USA kasutajad) kasutamise eest, Sky Live (UK & ROI) kasutamise eest, Zune kasutamise eest (UK & ROI), küsimuste täitmiste eest, ja muude special pakkumiste eest..

Täpsemat oinfot leiab Xbox Official magazinest ja Xbox.com enda lehtedelt. Ning muidugi http://rewards.xbox.com kus saab end ära registreerida ja boonus programmiga ühineda..

Kasutaja avatar
BlueSoul271
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 41
Liitunud: 26 Okt 2014, 16:09
Asukoht: Tallinn

Re: XBOX Live BOONUS programmiga voimalik liituda nüüd

Postitus Postitas BlueSoul271 » 29 Okt 2014, 11:11

Rewards programmi on lisandunud uued huvitavad pakkumised, mis peaks meelehead eriti Gold liikmetele pakkuma:

Games with Gold:
1) Lae tasuta mäng alla ja mängi seda 14 päeva jooksul peale välja kuulutamist 10 tundi (ehk siis pm. selle kättasaadavuse aja jooksul) - 1000p.
2) Kui ostad selle mängule ka mingi add-oni, saad lisaks 2000p.

Söbrakutse:
Kutsu oma söbralistist Free Member Goldi kasutama. Kui ta 14 päeva jooksul sinu saadetud lingi kaudu Goldi ostab, saab kutsuja 1000p ja su kutsutud söber 5000p. Et see kutse toimiks, peavad mölemal olema ka aktiveeritud reklaamimeilid (xbox.com--> My Account--> Security, Family & Forums--> Contact Preferences--> Xbox Newsletter/Marketing).

Kuna MS Pointse enam pole, muutuvad punktid nüüdseks rahaks. Alates 5000 punktist automaatselt 2x kuus. Alates 1000 punktist saab ise taotluse esitada. Väärtus eurodes: 5000p on umbes 4.05€.
Pilt

Thomslin
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 290
Liitunud: 03 Nov 2010, 19:06
Asukoht: Harjumaa

Re: XBOX Live BOONUS programmiga voimalik liituda nüüd

Postitus Postitas Thomslin » 29 Okt 2014, 12:28

Ma olen antud programmi liige juba alates 09-07-2013 ja soovitan kõigile! :)
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist