Uus dashboard

Xbox 360 uudised.
Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Uus dashboard

Postitus Postitas DasMonx » 15 Sept 2010, 21:19

Mõtled vanu dashe kasutada? See on ekstra kinni keeratud ju, seega ei usu et tuleb
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Kasutaja avatar
ChLoNiCaL EST 5
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 521
Liitunud: 01 Apr 2009, 10:12
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: Uus dashboard

Postitus Postitas ChLoNiCaL EST 5 » 16 Sept 2010, 18:07

Mulle see uus meeldib ja kohe väga. Palju ilusam, stiilsem ja kaasaegsem välimus. Eelmine dashboard oli väga titekas. Nüüd on tõsiseltvõetavam. :)

panic
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 401
Liitunud: 27 Apr 2009, 10:29

Re: Uus dashboard

Postitus Postitas panic » 17 Sept 2010, 06:30

UnoSiin kirjutas:ei nuh selles mõttes võid ju ise uudiseid lisada kui sul see paremini välja tuleb, kindlasti võid õhtulehele ka kirjutada et sa võtad nende töö üle...EI hakka rohkem juttu sellel teemal ajama...

Hea vaheldus vanale kujundusele, loodaks et jätavad võimaluse asi tagasi muuta, siis koguneks ajapikku sinna mitu varianti...
Ma ei lisa ise uudiseid just selle pärast, et ei hakka sinu moodi jama tegema- kui ei oska siis ei tee üldse, poolikuid asju ma ka tegema ei hakka.
Kannata veidi kriitikat, selle asemel, et kibestuda, parem lepi faktiga, et su uudis oli poolik ja järgmine kord tee lihtsalt paremini.

sten260
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 326
Liitunud: 28 Sept 2009, 21:10
Asukoht: Saaremaa

Re: Uus dashboard

Postitus Postitas sten260 » 17 Sept 2010, 10:30

panic kirjutas:
UnoSiin kirjutas:ei nuh selles mõttes võid ju ise uudiseid lisada kui sul see paremini välja tuleb, kindlasti võid õhtulehele ka kirjutada et sa võtad nende töö üle...EI hakka rohkem juttu sellel teemal ajama...

Hea vaheldus vanale kujundusele, loodaks et jätavad võimaluse asi tagasi muuta, siis koguneks ajapikku sinna mitu varianti...
Ma ei lisa ise uudiseid just selle pärast, et ei hakka sinu moodi jama tegema- kui ei oska siis ei tee üldse, poolikuid asju ma ka tegema ei hakka.
Kannata veidi kriitikat, selle asemel, et kibestuda, parem lepi faktiga, et su uudis oli poolik ja järgmine kord tee lihtsalt paremini.
Sa oled ainuke kelle arust see uudis poolik oli, teised ei virise. Vähemalt mainis , ma näiteks ei teadnudki et selline dash tuleb.

panic
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 401
Liitunud: 27 Apr 2009, 10:29

Re: Uus dashboard

Postitus Postitas panic » 17 Sept 2010, 10:41

kuidas siis polnud poolik, kui inimesed imestavad, miks nad uuenddada ei saa, kuna teema algataja ei teinud omale teemat selgeks et tegu beetaga.
Pangu siis teemaks kuulujutud mitte uudised. Uudis on ikkagi konkreetne asi mitte see, et leiad kusagilt video ja kohe kirjutad uudise.

Aga vahet pole- mõtetu tõesti siin vaielda.
Mode võib teemat puhastada ja minu postid ära kustutada.

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Uus dashboard

Postitus Postitas DasMonx » 17 Sept 2010, 11:00

Ma päris täpselt ei saa aru, mida sa taga ajad Panic?

Et kõik teemad oleksid 100% korras ja nii põhjalikud, et kellegil ei tekiks küsimusi? See ei ole siinse foorumi eesmärk. Pigem on põhirõhk ühtsel suhtlemisel. Sa oleksid võinud ise lühidalt ühe reana kirjutada, et see ei ole veel ametlikult väljas ja ainult beeta ning seal juures ära jätta teema algataja süüdistamise.

Meil on vägagi vaba foorum ja suhtlemine käib Sina peal. Siin ei pea olema täielik ekspert, selleks et luua uus teema.

Kontsruktiivne kriitika on alati teretulnud. Kuid midagi on parem kui mittemidagi ja kui ei meeldi, siis ära lihtsalt loe või tee paremini :-bd
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

panic
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 401
Liitunud: 27 Apr 2009, 10:29

Re: Uus dashboard

Postitus Postitas panic » 17 Sept 2010, 12:04

NÕUS (Y)

hoihoi
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 359
Liitunud: 29 Juun 2009, 22:18
Asukoht: Tartu, Tartumaa

Re: Uus dashboard

Postitus Postitas hoihoi » 19 Sept 2010, 14:05

arvan,
et koos sellega tuleb BAN
ka LT kasutajatele :)

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist