Kinect (Project Natal)

Xbox 360 uudised.
Vasta
Kasutaja avatar
cavemon
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 277
Liitunud: 30 Nov 2009, 15:31
Asukoht: Tartu

Re: Project Natal

Postitus Postitas cavemon » 04 Jaan 2010, 23:36

Jääbki sugu tegematta :D

parasitegod
Liige
Liige
Postitusi: 108
Liitunud: 24 Aug 2009, 15:20

Re: Project Natal

Postitus Postitas parasitegod » 07 Jaan 2010, 18:10

Loodetavasti tuleb Tekken 6. tugi ka siis juba sellele vidinale =))

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Project Natal

Postitus Postitas Jack » 07 Jaan 2010, 19:06

See oleks päris vinku! :D
Mõtle VS mode'i sõbraga kahekesti mängida :D lõpuks teed päriselus knockouti... "Oops! :ymblushing:* "
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

sten260
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 326
Liitunud: 28 Sept 2009, 21:10
Asukoht: Saaremaa

Re: Project Natal

Postitus Postitas sten260 » 08 Jaan 2010, 12:28

mina ei tea ,ralli mänge küll nii ei aita mängida :)) siis peab ikka rooli taha leiutama :p

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Project Natal

Postitus Postitas DasMonx » 08 Jaan 2010, 13:39

No sellele tulebki raudselt sajaga "junne", samamoodi nagu on Wiil.

Minule isiklikult see küll ei meeldi. Samas mulle ei meeldi puutetundliku ekraaniga telefonid, call me old fashion, aga nuppudega/hiirega/puldiga on reaktsioonid kiiremad ja täpsemad.
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Kasutaja avatar
Gup
Liige
Liige
Postitusi: 105
Liitunud: 05 Juul 2009, 19:21

Re: Project Natal

Postitus Postitas Gup » 08 Jaan 2010, 14:56

DasMonx kirjutas:No sellele tulebki raudselt sajaga "junne", samamoodi nagu on Wiil.

Minule isiklikult see küll ei meeldi. Samas mulle ei meeldi puutetundliku ekraaniga telefonid, call me old fashion, aga nuppudega/hiirega/puldiga on reaktsioonid kiiremad ja täpsemad.
+1 :-bd
Black Wall

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Project Natal

Postitus Postitas Jack » 08 Jaan 2010, 15:24

See on nagu wii'gi.. Alguses on WOW. Pärast müüd maha :P
Ma olen kah vanamoodne :P
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

xb0x
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 576
Liitunud: 30 Mär 2009, 13:30
Asukoht: Tallinn

Re: Project Natal

Postitus Postitas xb0x » 08 Jaan 2010, 16:07

Huvitav kas siis hakkab tavalise xbox360 hind langema kui see mõttetu Natal välja tuleb.? Mind ennast küll see Natal eriti pöördesse ei aja. :D

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Project Natal

Postitus Postitas UnoSiin » 08 Jaan 2010, 17:22

xb0x kirjutas:Huvitav kas siis hakkab tavalise xbox360 hind langema kui see mõttetu Natal välja tuleb.? Mind ennast küll see Natal eriti pöördesse ei aja. :D
Hind ei lange,xboxi sisene natalie chip jäeti ära, järelikult pole vajadust alla lasta. Tegelikult on ta hetkel niigi odav kui välismaaalt osta :p
DasMonx kirjutas:No sellele tulebki raudselt sajaga "junne", samamoodi nagu on Wiil.

Minule isiklikult see küll ei meeldi. Samas mulle ei meeldi puutetundliku ekraaniga telefonid, call me old fashion, aga nuppudega/hiirega/puldiga on reaktsioonid kiiremad ja täpsemad.
-1 #-O Kahju küll DasMonx, tundub et oled vanuse piiri ületanud kus tehnika muutub kuradiks :p* . Mulle mulje jäänud et mida vanemaks inimene jääb seda rohkem hakkab ta kaitsma omaaja leiutisi. Meil maal traktor, kuid vanaema räägib ikka et hobustega ikka mitu korda parem künda(Kuid tegelikult ju ei ole). Isa sama moodi räägib et oo need vana kineskoop telekad olid ikka nii head, katki läksid parandasid ise ära, pilt ka parem( nu hui on lcd-st parem). Jne.
Kindlasti oled proovinud rullikuga hiirt või mõnda vana pulti(kui pole, võid minu juurde tuua näitan) olid need alles
"täpsed ja kiired". Point siis selles et anna aega need arenevad nagu arenes hiir omalajal(rullikhiir leiutati 1972, Optiline hiir aga 1980 ja need esimesed olid ka käkid).

Ei tea kust see negatiivsus laine tuli? :-\* Viimasel kuul on väga palju negatiivset natalie vastu öeldud...väga imelik.

Call me new fashion, aga mulle meeldivad uued ja huvitavad jubinad, osad, lisad mida iganes. Vähegi võimalus kuskil proovida või osta siis proovin ära. Oman Nokia 5800, mis puutetundliku ekraaniga ja supper, mitu korda mugav, klahvi suurust saad ise valida, ekraani on mitu korda kergem puhastada, kui neid klahvi vahesid telefonil. Kohe muretsen HP TouchSmarti mis on puutetundlik arvuti. =p~ AA ja Natalie.

Natalie tuleb väga lahe! Okey võin tunnistada et see ei pruugi olla täpseim algul, kindlasti tekivad tunnetatavad läggid ja probleemid eriti kuna natalie kasutab 1/3 xbox võimsusest ära. Kui mõelge kuhu see viib, Natalie 2 või 5 või kasvõi Natalie 20 on selle eest juba 100x parem, kiirem ja mugavam. Nuh muidugi ku mängid Fps koguaeg ei ole jah huvi, Natalie on pealmiselt suhtlus ja casual gaming. Pullimiseks ja lõõgastumiseks. Natalite ei ületa miski! :p*

Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future. :))*

Okey läks nata pikaks, kuid loodan et väga palju iba ei ajanud ja kedagi ei solvanud(vigu on ka raudselt palju, kiiruga kirjutades raske jälgida)...Vaatame ikka tuleviku pole ;)

Randar
Algaja
Algaja
Postitusi: 67
Liitunud: 25 Aug 2009, 12:48

Re: Project Natal

Postitus Postitas Randar » 08 Jaan 2010, 19:18

100% eelmise postitusega nõus!
Rock on natal! \m/

xb0x
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 576
Liitunud: 30 Mär 2009, 13:30
Asukoht: Tallinn

Re: Project Natal

Postitus Postitas xb0x » 08 Jaan 2010, 20:44

Eks näis kas siis on sama jutt kui see vidin välja tuleb.

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Project Natal

Postitus Postitas UnoSiin » 09 Jaan 2010, 12:42

Kindlasti! :p

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Project Natal

Postitus Postitas DasMonx » 09 Jaan 2010, 20:26

UnoSiin tänud pika teksti eest, tore oli lugeda.

Pean tõdema et ma ei arva, et ma veel nii vana olen :D (20) ja pean ennast väga tehnikaga kaasas käivaks inimeseks (loen päevaselt 4-5 tehnika logi).

Aga ausõna mulle Wii ei meeldi (isiklik arvamus), ja ma arvan, et sellest kukubki välja mingisugune Wii 2 lamedate mängudega ja vanade mängude rip-offidega (tulevased mängud nagu Halo: Master chief goes fishing vms)

Tõsi, rahvaga ja casual mänge võib tõesti tore olla, aga minul on kodus selle jaoks juba RockBand olemas :ymhug:


;;)
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Project Natal

Postitus Postitas Jack » 09 Jaan 2010, 20:42

Yeah. Tõelised mängurid jäävad ikka puldi või hiire ja klaveri külge.
Samamoodi kasutan telefoniks ikka telefoni mitte pihuarvutit :P Igaks asjaks oma. Minu arvamus on ikka see, et kui asi kõlbab kõigeks siis tegelikult ei kõlba ta mitte millekski.
Ise ostan kindlasti Natali ära kuid ei oota mingit üliriista :D
Mind huvitab ka muidugi natali puhul see, et kui valgustatud peab tuba olema, et natal liikumisi hästi jälgida suudaks.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Project Natal

Postitus Postitas UnoSiin » 10 Jaan 2010, 09:38

DasMonx kirjutas:UnoSiin tänud pika teksti eest, tore oli lugeda.

Pean tõdema et ma ei arva, et ma veel nii vana olen :D (20) ja pean ennast väga tehnikaga kaasas käivaks inimeseks (loen päevaselt 4-5 tehnika logi).

Aga ausõna mulle Wii ei meeldi (isiklik arvamus), ja ma arvan, et sellest kukubki välja mingisugune Wii 2 lamedate mängudega ja vanade mängude rip-offidega (tulevased mängud nagu Halo: Master chief goes fishing vms)

Tõsi, rahvaga ja casual mänge võib tõesti tore olla, aga minul on kodus selle jaoks juba RockBand olemas :ymhug:


;;)
Aa sry vaatasin nagu et sa 30+ aga see oli su postituste number sry.
EI nu, ma ei ütlegi et wii mulle meeldiks, see tõesti mõtetu. Kuid potentsiaal selle taga ei ole raske näha. ;)
wii rikkus ära tema mängud. Rock bänd pole ikka see, ostsin ka jacki käest komplekti ära, lahe oli, kuid üksi on seda igav mängida ja ega see nii lahe ka pole, et sõbrad iga nädal külla tuleks ja mängiks .
Jackinthexbox kirjutas:Yeah. Tõelised mängurid jäävad ikka puldi või hiire ja klaveri külge.
Samamoodi kasutan telefoniks ikka telefoni mitte pihuarvutit :P Igaks asjaks oma. Minu arvamus on ikka see, et kui asi kõlbab kõigeks siis tegelikult ei kõlba ta mitte millekski.
Ise ostan kindlasti Natali ära kuid ei oota mingit üliriista :D
Mind huvitab ka muidugi natali puhul see, et kui valgustatud peab tuba olema, et natal liikumisi hästi jälgida suudaks.
EKs see telefoni valik ole kohati inimeses endas kinni, et mida ta telefonist tahab. Mul oli telefoni vaja, hetkel oli raha rohkem ja mõtlesin testida. Ma pean ka ennast tõelisteks mängiaks ;) ja mul pole midagi selle vastu et pult või hiir ära kaoks. Kuid loogiliselt mängin ma MW2 ja AC2 puldiga. Aa Natal, Natal on minu jaoks nagu oli aasta tagasi End War. Hirmus suur potentsiaal, suur ja usaldusväärne firma taga. Muidugi paljud vb ütlevad siin et end war oli kehv vms, kuid mulle meeldis, uus hääle süsteem oli väga lahe, küll tõrkus, kuid 90% ajast oli supper ja mängu elamust see ei rikkunud. Ja kui rääkida TÕELISEST MÄNGURIST siis iga tõelise mänguri unistuseks on full virtuaalne mäng kus sina oled mängu sees, mitte ei istu puldiga teleka taga. Ja Natal on üks samm sellele lähemal, vähemalt minu arvates.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 50 külalist