Eesti post.

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Kasutaja avatar
Kiki
Algaja
Algaja
Postitusi: 70
Liitunud: 21 Juun 2012, 13:32
Asukoht: Viljandimaa

Eesti post.

Postitus Postitas Kiki » 09 Mai 2013, 15:25

Kas kellelgil veel on eesti postiga halbu kogemusi? Ise ostsin kasutaja EvoX käest mängu, saatsin andmed, ta pani paki teele. Esmaspäev koolist tulles oli elevil, et saaksin mängu proovida, aga mängu polnud. Ei olnud ka teisipäeval, ega ka kolmapäeval. Nüüd siis ootame, et pakk uuesti üles ilmuks... Aga kas teil ka siis on olnud halbu või naljakaid juhtumeid eesti postiga? :)

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Eesti post.

Postitus Postitas Jack » 09 Mai 2013, 15:31

Ikka. Ära telli Eesti postiga omale midagi.
Smartpost.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Eesti post.

Postitus Postitas Riddim » 09 Mai 2013, 15:41

Mul on huvitaval kombel vedanud, kõik on mõlematpidi läbi läinud/tulnud. Senini veatult.

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Eesti post.

Postitus Postitas CtV15 » 09 Mai 2013, 15:43

Eesti Post on nagu iga teinegi Eesti riigile kuuluv firma, kellel klientidest täiesti suva ja teenindus kohutav. Ei soovita minagi Eesti Posti. Juba aastaid eelistanud Smartposti või muid kullerfirmasi (nt DPD).
Pilt

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: Eesti post.

Postitus Postitas Censored » 09 Mai 2013, 16:33

CtV15 kirjutas:Eesti Post on nagu iga teinegi Eesti riigile kuuluv firma, kellel klientidest täiesti suva ja teenindus kohutav. Ei soovita minagi Eesti Posti. Juba aastaid eelistanud Smartposti või muid kullerfirmasi (nt DPD).
Nii ta on jah.

Pole minul juhtunud, et asju ära lõhutakse või kaotatakse (mida kuulen, et juhtub tihti), aga küll on viivitamine, teadmatus ja klientidega suhtlemine olnud probleemiks. Siiski olen nüüd paar korda kasutanud Post24 ja kuna posti liigub neil väidetavalt palju, siis annavad kullerid posti käsitsi automaadi juures kätte. Igatahes on nendel kordadel olnud nooremad aktsendiga kullerid, aga väga viisakad ja ei ole olnud üleolevad, mida jällegi Eesti Posti töötajad minu arvates tihti on, eriti kui julged neid tülitada. Ehk siis on nagu positiivseid ja negatiivseid kokkupuuteid, aga üldiselt rikuvad just need negatiivsed kokkupuuted maine ära ja mina eelistan Smartposti.
Pilt

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Eesti post.

Postitus Postitas Hydra Tomix » 09 Mai 2013, 16:46

Eesti posti kaudu olen ainult mänge ostnud, siiani on kõik täiesti korras, ainult üks kord tuli päev hiljem kui pidi. Sõber naljatas, et kaovad ära need pakid, kus on mingi hea mäng sees, töötajad ise ei suuda osta mänge :D

EvoX
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 642
Liitunud: 27 Nov 2011, 01:41
Asukoht: Põlva

Re: Eesti post.

Postitus Postitas EvoX » 10 Mai 2013, 23:08

Ega jah, endalgi esimene kord selline probleem Eesti Postiga, kuid see on ka viimane kord va Simosaali'le mängu saatmine, mis läheb esmaspäev posti... (RTFM)

Kasutaja avatar
Juss90
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1436
Liitunud: 24 Apr 2009, 00:10
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti post.

Postitus Postitas Juss90 » 11 Mai 2013, 00:46

Olen seda varasemalt maininud, aga mina olen tänu Eesti Posti saamatusele/lohakusele kaotanud ligikaudu 60€ eest asju(samuti on olnud olukordi, kus mulle paki saatnud inimesele saatis Eesti Post paki tagasi, kuna saadi valesti aru kellele pakk saadetud on). Täiesti alla arvestust firma, ning väldin nendega igasugust kokkupuudet. Kindlam ajada asju Smartpostiga, kallim küll aga teenus on kvaliteetne ja kui oled asjad ilusti pakkinud pole ka vaja karta, et need kuidagi kahjustada saaks.
Pilt

Kasutaja avatar
Karlhendrik
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 318
Liitunud: 30 Jaan 2012, 22:11
Asukoht: Tallinn Nõmme

Re: Eesti post.

Postitus Postitas Karlhendrik » 11 Mai 2013, 07:44

Olen päris palju mänge Eesti Postiga saatnud ,õnneks ei ole ükski pakk kaduma läinud .Isiklikult saaks viriseda vaid pika ootamisega . 5päeva on liiga pikk aeg Tartust Tallinasse .Kasutan ise ka rohkem Smart Posti ning vähem Post 24 mille kohta saan vaid kiidusõnu öelda õhtul posti ja hommikul 8.30 kohal seda muidugi Lasnamäelt Laagrisse :D

Kasutaja avatar
Nurech
Algaja
Algaja
Postitusi: 61
Liitunud: 29 Apr 2013, 19:53

Re: Eesti post.

Postitus Postitas Nurech » 13 Mai 2013, 13:54

Mulle meeldib Eesti post, meie kontoris elab üks kena neiu :)
Pole probleeme olnud, isegi väga hea kui võiks öelda.
Ja muide, Eesti Post ei ole riigi oma.
[XBOX] BFLOG Nurech. Ostan häid NTSC mänge, saada PM.
http://thatbidroopguy.wordpress.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: Eesti post.

Postitus Postitas Censored » 13 Mai 2013, 13:57

"AS Eesti Post on Eesti riigile (100%) kuuluv ettevõte, mis tegeleb kirjade ning muude postisaadetiste edastamisega nii Eesti piires kui ka välisriikidesse. ASi Eesti Post aktsiad on 100%liselt riigi omanduses. "
Pilt

Kasutaja avatar
Nurech
Algaja
Algaja
Postitusi: 61
Liitunud: 29 Apr 2013, 19:53

Re: Eesti post.

Postitus Postitas Nurech » 13 Mai 2013, 14:00

Ju siis on mingi aeg ära ostetud, varem ei olnud see nii.
[XBOX] BFLOG Nurech. Ostan häid NTSC mänge, saada PM.
http://thatbidroopguy.wordpress.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Eesti post.

Postitus Postitas CtV15 » 13 Mai 2013, 14:11

Juba alates taasiseseisvumisest on Eesti Post Eesti riigile kuulunud ehk algusest peale juba.
Pilt

Kasutaja avatar
Nurech
Algaja
Algaja
Postitusi: 61
Liitunud: 29 Apr 2013, 19:53

Re: Eesti post.

Postitus Postitas Nurech » 13 Mai 2013, 15:05

Hm, ehk tõesti mälu valetab. Kuid sellegi poolest, minule meeldib, kõik pakid, ilusti kiirelt kohale jõudnud/läinud, toll on viisakas, kirjadele vastatakse kiiresti ning telefonitsi saab adekvaatset infot. Ning ilusad daamid, enamus kohtades vuntsidega tädikesed ära kadunud õnneks :D
[XBOX] BFLOG Nurech. Ostan häid NTSC mänge, saada PM.
http://thatbidroopguy.wordpress.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
Karlhendrik
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 318
Liitunud: 30 Jaan 2012, 22:11
Asukoht: Tallinn Nõmme

Re: Eesti post.

Postitus Postitas Karlhendrik » 13 Mai 2013, 18:54

Tekkis hulk küsimusi :-?
Kas kena neiu on Eesti posti töötaja kes teie kontoris elab ?
Kas kena neiu on posti töötaja kellel pole elamis pinda?

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist