Eesti post.

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Kasutaja avatar
Nurech
Algaja
Algaja
Postitusi: 61
Liitunud: 29 Apr 2013, 19:53

Re: Eesti post.

Postitus Postitas Nurech » 13 Mai 2013, 19:54

Karlhendrik kirjutas:Tekkis hulk küsimusi :-?
Kas kena neiu on Eesti posti töötaja kes teie kontoris elab ?
Kas kena neiu on posti töötaja kellel pole elamis pinda?
Kena neiu on Eesti posti töötaja kes töötab minu linna postkontoris.
Kena neiu on posti töötaja kes tõenäoliselt pole asotsiaal.
:)
Viimati muutis Nurech, 13 Mai 2013, 20:04, muudetud 1 kord kokku.
[XBOX] BFLOG Nurech. Ostan häid NTSC mänge, saada PM.
http://thatbidroopguy.wordpress.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
Karlhendrik
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 318
Liitunud: 30 Jaan 2012, 22:11
Asukoht: Tallinn Nõmme

Re: Eesti post.

Postitus Postitas Karlhendrik » 13 Mai 2013, 19:59

Ok :D

Kasutaja avatar
RR9
Liige
Liige
Postitusi: 150
Liitunud: 02 Sept 2012, 20:35
Asukoht: Pärnu

Re: Eesti post.

Postitus Postitas RR9 » 15 Mai 2013, 18:06

haha milline filosoofia siin ringi liigub :D :)
kiri tuli 2 nädalat Tallinnast Pärnusse. sees oli arve, mille tasumise tähtaeg on homme, 16.05. vedas, et niigi läks :O

Kasutaja avatar
Archetype
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 19
Liitunud: 12 Mär 2013, 22:38
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti post.

Postitus Postitas Archetype » 27 Juun 2013, 20:19

Mingi aeg just lugesin, kuidas keegi oli tahtnud Eesti Posti automaatis pakki panna teele. Tegi oma asjatoimetused ja makse ära ja avab siis selle sahtli ukse, kuhu pakk panna ja mis seal on - kellegi teise pakk. Nii siis pani ta enda paki sinna kõrvale. Saaja sai paki küll kätte, aga samas oleks võinud saatja selle teise paki vabalt omale võtta. Imelik. Omal pakke sealt saates ei ole halbu kogemusi olnud.

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Eesti post.

Postitus Postitas Hydra Tomix » 28 Juun 2013, 12:53

Minu halvim kogemus on see, et kevadel tuli mingi uus seadus neil, et pakk peab olema mingi teatud suurus, mingi šabloon oli ka seal, et kui pakk läbi ei mahtunud, siis ei saa saata. Muidu olen saatnud lihtkirjana 2 mängu korraga, nüüd saab aind ühte

Kasutaja avatar
RR9
Liige
Liige
Postitusi: 150
Liitunud: 02 Sept 2012, 20:35
Asukoht: Pärnu

Re: Eesti post.

Postitus Postitas RR9 » 28 Juun 2013, 19:25

Hydra Tomix kirjutas:Minu halvim kogemus on see, et kevadel tuli mingi uus seadus neil, et pakk peab olema mingi teatud suurus, mingi šabloon oli ka seal, et kui pakk läbi ei mahtunud, siis ei saa saata. Muidu olen saatnud lihtkirjana 2 mängu korraga, nüüd saab aind ühte
Rakenda natuke jõudu, äkki surud läbi šablooni ? :D :D

Kasutaja avatar
iChriss
Liige
Liige
Postitusi: 156
Liitunud: 24 Okt 2013, 15:58

Re: Eesti post.

Postitus Postitas iChriss » 14 Jaan 2014, 22:32

Endal ka Eesti Postiga pidevalt mingid jamad. Kui mulle tahetakse sellega saata, siis üritan ikka ümber veenda.
1. Eesti postis kohapeal võtab paki saamine kaua aega. (Järjekordade pärast võib mõni ootamine kesta umbes 20min, oleneb kuna minna)

2. Kiri, mis tuleb postkasti, et teil on pakk jõuab vahel umbes pool nädalat pärast paki kohalejõudmist.

3. Tellisin välismaalt paki, kahjuks paki peal oli ainult minu esi-nimi, siis pidin hakkama tõestama, et see on minu pakk jms. (Kuigi mulle tuli kiri postkasti, et mulle on pakk)

4. Vahepeal lihtsalt jokkutavad oma pakkidega. Sõber pani paki esmaspäeval posti, ma sain alles reedel kätte.

5. (suht sama mis 4) Kui välismaal liigub riigist-riiki (oleneb mis posti valid, ja ma ei mõtle üldse kallist jms) ühe päevaga, siis Eesti Postil läheb ikka 3 päeva, et Tallinnast lõuna-Eestisse see pakk saata.

Sarnased viivitusi on olnud mul ka Post24-ga. (Läbikukkunud üritus Smartposti järgi teha)


Üleüldse on Smartpost ikka poole etem. Lähed automaadi juurde, kood sisse ja ongi pakk käes. Inimene paneb esmaspäeval paki sisse (enne tühjendust) ja teine inimene juba avab seda sama pakki järgmisel päeval. Super.

Natuke häirib see, et Smartpost laseb liiga lihtsalt neid pakke sorteerimiskeskusest edasi. Võiksid karmistada seda värki ikka. Ise midagi saadan kellegile, siis alati korralik pappkarp, mullikile, vajadusel vaht-kivid, aga ise saan teistelt mingisse kilekotti mässitud asju. Olen ka saanud kilekotti mässitud väntvõlli. No kes kurat mässib väntvõlli kilekotti? #-O


Selline jutt sai kokku siis.



Christo
GTA or rally only! Vihkajad võivad vihata.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist