Xbox 720 vs ps4

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Vasta
spacecadet
Algaja
Algaja
Postitusi: 56
Liitunud: 01 Mär 2013, 12:54
Kontakt:

Xbox 720 vs ps4

Postitus Postitas spacecadet » 01 Mär 2013, 17:50

 ! Jack:
Poolitasin teemast Re: Xbox ( 720 / infinity / NexT )
Teema seal kiskus väga lapsikuks.
olen ma ainuke kel on jumala savu sellest uuest xboxist...

ise ei saa kurta, kuna enda xbox elite on vastupidanud 5 aastat ja kestab siiani. yleyldse sai see ostetud sellprst kuna vaja oli tol hetkle uut gta d koos lisaosadega, MIS PIDI jutu j2rgi j22ma ekslusiiviks xboxile ! oleks ma teadnud et see tegelikult nii ei j22, oleksin k6hklematult soetanud v6imekama ps3 !

vaadake juba seda uut teemat, tahavd hakata kasutatud m2nge piirama, xbox hakkab koostööd tegema EA ga kes situvad sele asja nii 2ra oma mini transactionitega....

mina ootan uut ps4 kohe kindalt rohkem ja l2hen sinna üle !

vaadake kasv6i mida ps3 teeb , ta toodab super eksklusiiv m2nge, nagu nts varsti v2lja tulev THE LAST OF US !wow, aga mis on xboxil, hale halo pask ja muud nagu ei midagi....kurb lausa..liv ekogemus 6ib olla parem aga ps il tasuta..

nii et pekki see xbox ja pekki mu nati üle 40 originaal m2ngu.
mckakn2pp out

tompan
Liige
Liige
Postitusi: 175
Liitunud: 06 Juun 2012, 19:17

Xbox 720 vs ps4

Postitus Postitas tompan » 04 Mär 2013, 18:35

mckakanäpp kirjutas:olen ma ainuke kel on jumala savu sellest uuest xboxist...

ise ei saa kurta, kuna enda xbox elite on vastupidanud 5 aastat ja kestab siiani. yleyldse sai see ostetud sellprst kuna vaja oli tol hetkle uut gta d koos lisaosadega, MIS PIDI jutu j2rgi j22ma ekslusiiviks xboxile ! oleks ma teadnud et see tegelikult nii ei j22, oleksin k6hklematult soetanud v6imekama ps3 !

vaadake juba seda uut teemat, tahavd hakata kasutatud m2nge piirama, xbox hakkab koostööd tegema EA ga kes situvad sele asja nii 2ra oma mini transactionitega....

mina ootan uut ps4 kohe kindalt rohkem ja l2hen sinna üle !

vaadake kasv6i mida ps3 teeb , ta toodab super eksklusiiv m2nge, nagu nts varsti v2lja tulev THE LAST OF US !wow, aga mis on xboxil, hale halo pask ja muud nagu ei midagi....kurb lausa..liv ekogemus 6ib olla parem aga ps il tasuta..

nii et pekki see xbox ja pekki mu nati üle 40 originaal m2ngu.
mckakn2pp out

%-( , Võtab kokku selle sita mis sa kirjutasid.

spacecadet
Algaja
Algaja
Postitusi: 56
Liitunud: 01 Mär 2013, 12:54
Kontakt:

Re: Xbox ( 720 / infinity / NexT )

Postitus Postitas spacecadet » 05 Mär 2013, 19:15

tompan kirjutas:
mckakanäpp kirjutas:olen ma ainuke kel on jumala savu sellest uuest xboxist...

ise ei saa kurta, kuna enda xbox elite on vastupidanud 5 aastat ja kestab siiani. yleyldse sai see ostetud sellprst kuna vaja oli tol hetkle uut gta d koos lisaosadega, MIS PIDI jutu j2rgi j22ma ekslusiiviks xboxile ! oleks ma teadnud et see tegelikult nii ei j22, oleksin k6hklematult soetanud v6imekama ps3 !

vaadake juba seda uut teemat, tahavd hakata kasutatud m2nge piirama, xbox hakkab koostööd tegema EA ga kes situvad sele asja nii 2ra oma mini transactionitega....

mina ootan uut ps4 kohe kindalt rohkem ja l2hen sinna üle !

vaadake kasv6i mida ps3 teeb , ta toodab super eksklusiiv m2nge, nagu nts varsti v2lja tulev THE LAST OF US !wow, aga mis on xboxil, hale halo pask ja muud nagu ei midagi....kurb lausa..liv ekogemus 6ib olla parem aga ps il tasuta..

nii et pekki see xbox ja pekki mu nati üle 40 originaal m2ngu.
mckakn2pp out

%-( , Võtab kokku selle sita mis sa kirjutasid.
sa oled viie aastane v6i ?!!
see on minu arvamus ja see ei peagi sinu primitiivse ajuga kattuma...
faktid on faktid, kuigi pean tunnistama, et alles nyyd andsin alla ja l6puks proovisin seda hale halo...p2ris tuus tegelt, v2hemalt reach ! soovitan...

Kasutaja avatar
Silvos
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 47
Liitunud: 27 Jaan 2011, 12:40
Asukoht: Tartu

Re: Xbox ( 720 / infinity / NexT )

Postitus Postitas Silvos » 07 Mär 2013, 01:12

mckakanäpp kirjutas:sa oled viie aastane v6i ?!!
Täiesti OT küll aga sinu kasutajanime lugedes tekkis sama küsimus :-\

spacecadet
Algaja
Algaja
Postitusi: 56
Liitunud: 01 Mär 2013, 12:54
Kontakt:

Re: Xbox ( 720 / infinity / NexT )

Postitus Postitas spacecadet » 07 Mär 2013, 01:58

Silvos kirjutas:
mckakanäpp kirjutas:sa oled viie aastane v6i ?!!
Täiesti OT küll aga sinu kasutajanime lugedes tekkis sama küsimus :-\

peen huumor ja satiir NOOB! mine tooda endale gamerescooori juurde L-)

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Xbox ( 720 / infinity / NexT )

Postitus Postitas Shade » 07 Mär 2013, 09:21

mckakanäpp kirjutas:peen huumor ja satiir NOOB! mine tooda endale gamerescooori juurde L-)
Ja gamerscore näitab automaatselt kui tõsiselt sind võtta tuleb ja kui vana sa oled?

Mis puudutab sinu argumentatsiooni PS4 vs XBOX720, siis see ei kannata mingit kriitikat:
1) PS3 või PS4 - on paremad eksklusiivid kui XBOXil - puhas subjektiivne arvamus. Sama võivad kõik XBOXi omanikud karjuda et meil on halo, gears of war, Fable jne. Eksklusiiv mängude headus jääb siiski puhtalt kasutaja enda otsustada ja selle alusel paika panna, et üks konsool on teisest parem - ei ole migni argument
2) Kasutatud mängude teema - Pole ka PS4 kohapealt veel miski kindel, siiamaani välja öeldud asjad panevad pigem kahtlema nende töös kui uskuma et need töötavad - selline ümmargune mull
3) ja PS3 peal ei ole dead spaceis mini transactione? või näiteks Assassins Creed 3-mes? Ainult xboxile pannakse need sisse ja PS3-le ei panda - yeah dream on
4) mis puudutab PSNi siis PS4 kohta ei ole veel kindlalt öeldud et online pool saab olema tasuta, väga palju tilgub välja infot, kus tahetakse ka PSN tasuliseks teha, elame näeme

Hetkel 2 suurimat PS4 miinust - no backward compatibility, kindel ei ole teema veel kasutatud mängudega
WII U eelised hetkel - backward compatibility, kasutatud mängud töötavad
XBOX360 - backward compatibility olemas, kasutatud mängud töötavad
PS3 - no backward compatibility, kasutaud mängud töötavad.
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

spacecadet
Algaja
Algaja
Postitusi: 56
Liitunud: 01 Mär 2013, 12:54
Kontakt:

Re: Xbox ( 720 / infinity / NexT )

Postitus Postitas spacecadet » 07 Mär 2013, 12:28

no ole normaalne, gears of war on ikka hale pask..halo on hea, alles tellisin endale combat evoved aniversary kah !
fable-no see on ikka puhas lasteaia m2ng, selles pole mingit kahtlust / rohkem nagu polegi ju eksklusiivot )! a ja eks tulevik n2itab, aga ma v6in juba ette öelda et ps4 tuleb v6imasam masin, nagu oli seda ka ps3 v6rreldes xboxiga... ajalugu kipub end kordama
ps3 fat üks versioon lubab ka ps2 e m2nge beloda...
a noh, igal yhel oma arvamus. ja seda avaldada on nii hea, isegi kui kedagi see ei koti,, ekjuö.

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Xbox 720 vs ps4

Postitus Postitas dreysebud » 07 Mär 2013, 14:37

Eriliselt ennast täis uustulnuk, esimesest postitusest saadik ma vaatan. Tahaks teada lihtsalt, kui nii suur ps fänn miks siia siis laimu kirju/postitusi teed?
Igalühel ju niiöelda enda lemmik konsool jne nagu kunagi oli teema xbox vs ps niiet mõtetu teema ültse mille võiks isegi sulgeda
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: Xbox 720 vs ps4

Postitus Postitas Sandor » 07 Mär 2013, 14:39

Ma isegi ei viitsind seda jura lugeda - teema autor võiks veidi õigekirja õppida.
Oleks minuteha annaks juba banaani.

spacecadet
Algaja
Algaja
Postitusi: 56
Liitunud: 01 Mär 2013, 12:54
Kontakt:

Re: Xbox 720 vs ps4

Postitus Postitas spacecadet » 07 Mär 2013, 14:47

teema autor ma pole ja asi on kontekstist v2lja kistud..teema algataja oli hopois keegi teine ja muu pealkiri.
avaldan arvamust. ei peagi teiega ühilduma ! olen xboxi omanik ja tunnen küll et olen õiges kohas..naljaks lihtsalt kui endast v2lja v6ivad m6ned minna kuna kasutaja nimi on mittekohane, mitte normaalne...k6ik ei tahagi olla teiesugused banaanitajad eks.
kordan, mina pole seda teemat siin algatunud ja kui saaks kalllis adminni pere, siis v6tke see maha, kuna pole minu alustatud ja asi on t2iesti kontekstist v2lja rebitud !

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Xbox 720 vs ps4

Postitus Postitas Jack » 07 Mär 2013, 15:15

Villu.Uueda kirjutas:teema autor ma pole ja asi on kontekstist v2lja kistud..teema algataja oli hopois keegi teine ja muu pealkiri.
Esimeses postis lisatud siis viide algsele teemale millest selle vaidluse eemaldasin. Nüüd vast saavad kõik aru ja ei tohiks probleeme tekkida.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 40 külalist