Smartpost vs Post24:Arutelu, hinnad, kvaliteet, kiirus.

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!

Kumba eelistate?

Smartpost
14
88%
Post24
2
13%
Eelistan muud saatmisviisi.
0
Pole hääli
 
Hääli kokku: 16

Kasutaja avatar
Fanculo
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 207
Liitunud: 10 Aug 2011, 13:23
Asukoht: Pärnu

Re: Smartpost vs Post24:Arutelu, hinnad, kvaliteet, kiirus.

Postitus Postitas Fanculo » 04 Mär 2013, 21:34

Jack kirjutas:
Fanculo kirjutas:kus paki saatja ei suuda telefoni numbrit korrektselt sisestada ja ka pakil on informatsioon puudulik aga klienditeenindusega suheldes probleemid lahenevad justkui iseenesest! ;)
Sina kui paki saaja ei saa ju sinna mitte midagi teha. Paki saatja on see kes probleemi lahendama peab. Või kuidas?

Alati pole kõik müüjad just parimad suhtlejad ja asjaajajad ning lihtsam on ise uurida millal ja kuskohast pakk teele pandi. SmartPOSTi käest saadud infot kasutades on tenekord välja tulnud, et paki saatja on teinud eksimusi. Nt. märkinud telefoninumbri valesti või pannud saatmisreeglitega tutvumata 2 pakki ühte kappi.

Nojah, ise olen ma täpselt selline, kes kahtlustab koheselt pettust kui paki saabumine venima hakkab :D
Pilt

Kasutaja avatar
Juss90
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1436
Liitunud: 24 Apr 2009, 00:10
Asukoht: Tallinn

Re: Smartpost vs Post24:Arutelu, hinnad, kvaliteet, kiirus.

Postitus Postitas Juss90 » 04 Mär 2013, 22:04

Off topic:
Jack, kohe kuidagi ei saa hääletada kumba eelistan. Lööb veateate justkui oleks midagi valesti sisestatud.
Pilt

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Smartpost vs Post24:Arutelu, hinnad, kvaliteet, kiirus.

Postitus Postitas Jack » 04 Mär 2013, 22:10

Fanculo kirjutas:
Jack kirjutas:
Fanculo kirjutas:kus paki saatja ei suuda telefoni numbrit korrektselt sisestada ja ka pakil on informatsioon puudulik aga klienditeenindusega suheldes probleemid lahenevad justkui iseenesest! ;)
Sina kui paki saaja ei saa ju sinna mitte midagi teha. Paki saatja on see kes probleemi lahendama peab. Või kuidas?

Alati pole kõik müüjad just parimad suhtlejad ja asjaajajad ning lihtsam on ise uurida millal ja kuskohast pakk teele pandi. SmartPOSTi käest saadud infot kasutades on tenekord välja tulnud, et paki saatja on teinud eksimusi. Nt. märkinud telefoninumbri valesti või pannud saatmisreeglitega tutvumata 2 pakki ühte kappi.

Nojah, ise olen ma täpselt selline, kes kahtlustab koheselt pettust kui paki saabumine venima hakkab :D
Uurida võid. Midagi muuta sa küll ei saa.
Või väidad sa tõesti, et kui oli vale number siis sina said smartposti tädidega suheldes paki saaja numbrit muuta? Mis infot sa neile siis andsid? Sest tegelt tahavad nad pangakaardi numbreid ja/või pangaväljavõttest kellaaegu.
Juss90 kirjutas:Off topic:
Jack, kohe kuidagi ei saa hääletada kumba eelistan. Lööb veateate justkui oleks midagi valesti sisestatud.
Huvitav. Muidu hääletused 8 smartposti kasuks ja 1 post 24 :P
Muudes teemades saad hääletada?
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
Juss90
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1436
Liitunud: 24 Apr 2009, 00:10
Asukoht: Tallinn

Re: Smartpost vs Post24:Arutelu, hinnad, kvaliteet, kiirus.

Postitus Postitas Juss90 » 04 Mär 2013, 22:30

Varasemalt olen saanud, aga nüüd lööb ette ainult.
''Esitatud avaldus oli ebakorrektne. Proovi see uuesti esitada.''
Pilt

Kasutaja avatar
MarkzZz
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 265
Liitunud: 01 Veebr 2013, 14:19
Asukoht: Pärnu

Re: Smartpost vs Post24:Arutelu, hinnad, kvaliteet, kiirus.

Postitus Postitas MarkzZz » 04 Mär 2013, 22:53

Mdea ma sain igastahes :p
Säh sulle kooki moosiga! :p

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: Smartpost vs Post24:Arutelu, hinnad, kvaliteet, kiirus.

Postitus Postitas Censored » 04 Mär 2013, 23:00

Sain ka ilusti oma hääle antud.

Ei ole tihe selliste teenuste kasutaja, aga vahest olen kasutanud ja siis Smartposti. Miks?
Eesti Postiga üksikud kehvad kogemused, mingit asjade ära kaotamist/lõhkumist pole olnud (õnneks), aga teenindus ja meeletu viivitamine ei meeldi kohe üldse.
Smartpostiga pole siiamaani ühtegi probleemi olnud ja miks peaksin siis teist teenust kasutama? :)
Pilt

Kasutaja avatar
Fanculo
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 207
Liitunud: 10 Aug 2011, 13:23
Asukoht: Pärnu

Re: Smartpost vs Post24:Arutelu, hinnad, kvaliteet, kiirus.

Postitus Postitas Fanculo » 05 Mär 2013, 02:58

To Jack:

Ise ma neid muuta tõesti ei saanud ;) Aga olles nö. vahelüliks paki saatja ja klienditeenindajaga jõudsin osapoolte vahel informatsiooni vahetades alati positiivse tulemuseni.
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist