Wifi

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Wifi

Postitus Postitas DasMonx » 28 Veebr 2013, 22:45

MarkzZz kirjutas:Ei küsi kuna tean et see pole hea,agakuidas 5ega on?5mbit/s

teoorias peaks töötama kuid kusine kokkuvõttes
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Wifi

Postitus Postitas Jack » 01 Mär 2013, 08:12

DasMonx kirjutas:
MarkzZz kirjutas:Ei küsi kuna tean et see pole hea,agakuidas 5ega on?5mbit/s
teoorias peaks töötama kuid kusine kokkuvõttes
Kui tegu kaabliga ja mitte mobiilsega siis lives mängimiseks töötab küll (Y)
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
MarkzZz
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 265
Liitunud: 01 Veebr 2013, 14:19
Asukoht: Pärnu

Re: Wifi

Postitus Postitas MarkzZz » 01 Mär 2013, 20:05

Selge pilt.
Säh sulle kooki moosiga! :p

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: Wifi

Postitus Postitas trimpa » 17 Mär 2013, 12:16

Tegin kahel õhtul katseid. Võrdlesin Elioni juhtmega netti ja Tele2 netipulka. Alljärgnev tekst on minu copy-paste minu facebooki lehelt:

Tegin XBOXi ja netipulgaga mõned katsed - nüüd siis vahearuanne arvuti- st konsoolimänguritele. Kas netipulgaga (Tele2) on mõeldav onlines mängida (multiplayer) ja kui suur peab olema netikiirus?
XBOXiga saab netipulga onlines mängida küll. Netipulka otse XBOXi külge ühendada ei saa - netipulga peab ikka arvutiga ühendama ja sealkaudu hariliku LAN kaabliga netiühendust XBOXiga jagama. (Kuna XBOXil on ka wifi olemas, siis eriti hea oleks kaabel XBOXi asemel hoopis torgata ruuterisse, millel wifi olemas.) Ühesõnaga ühendasin läpaka XBOXiga ära ja asi toimis, sai onlines teistega müdistada küll. Mängimise ajal vaatasin läpakast ka interneti kiirust - keskmine kiirus oli 0,65 Mbit/s alla ja 1 Mbit/s üles.
Mängimise ajal tuli jõnksatusi ja hakkimisi sisse küll. Seega hea oleks kui allalaadimiskiirus oleks minimaalselt 1 Mbit/s, üleslaadimiskiirus võiks olla minimaalselt 0,6 Mbit/s. Need on sisetunde järgi pakutud kiirused.
Aga peamine iva oli - netipulgaga saab, arvuti kaudu netiühendust jagades, XBOXiga netti minna küll ja päris eduliselt. Kusjuures katsetama juhtusin hetkel, kui Tele2 netikiirus oli üliaeaglane. Ahjaa, mänguks oli Gears of War 3.

tegin eile veel ühe korduskatse. Seekord oli netipulga kiirus hea ja mängimine oli kui õlitatud. Niisiis müüt, et netipulgaga onlines mängimine on üks närvide raiskamine, on murtud. Netipulga miinus on kiiruse/levi kõikumine - vahest piisab ilmamuutusest või suurema veoki akna taha parkimisest. Juhtmega net on ikka kindlam ...


Kavatsen teha veel ühe katse. Onlines mängimine läbi nutitelefoni. Muudan nutitelefoni ühe näpuvajutusega nn WIFI-jaamaks (nutitelefonis menüüvalik - kaasaskantav WIFI kuumkoht). Et nohh, lähen xboxiga netti läbi nutitelefoni tekitatud WIFI. Nutitelefonis hetkel küll lahja pakett - Internet Mobiilis Small. Kui katse tehtud, annan tulemustest teada.
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

panic
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 401
Liitunud: 27 Apr 2009, 10:29

Re: Wifi

Postitus Postitas panic » 18 Mär 2013, 12:46

Ma ise kasutangi ainult mobla hotspoti xboxiga netis k2imisel, kuid ei m2ngi.

Kasutaja avatar
MarkzZz
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 265
Liitunud: 01 Veebr 2013, 14:19
Asukoht: Pärnu

Re: Wifi

Postitus Postitas MarkzZz » 18 Mär 2013, 18:29

Kas see kaasaskantav wifi kuumkoht?Kuidas see ühendamine käib xboxiga?Kas tahvliga saab ka?
Lülitan oni peale ja edasi...
Säh sulle kooki moosiga! :p

Kasutaja avatar
mati112
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 346
Liitunud: 12 Nov 2012, 14:24

Re: Wifi

Postitus Postitas mati112 » 18 Mär 2013, 19:22

Markzzz sa pead lihtsalt on' vajutama ja siis xboxiga ära yhendama ja korras, ja sul peab olema olema internet telefonis ka, see maksab muidu... aga ise kasutan ka hotspoti mängimiseks ja ma ei kurda ... päris hea pelada tegelikult, muud võimalust pole ka ja hea et avastasin selle võimaluse! Ise rahul :P
Pilt

Kasutaja avatar
MarkzZz
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 265
Liitunud: 01 Veebr 2013, 14:19
Asukoht: Pärnu

Re: Wifi

Postitus Postitas MarkzZz » 18 Mär 2013, 21:44

Suured tänud sulle mati!Et siis ühendan nii et võtan tahvli laadija ja võtan tepslisse mineva otsa ära ja siis usb xboxi ja teine juhe tahvlisse ja hotspot on ja valma?
Kas peab mingeid seadeid ka muutma xboxis?
Säh sulle kooki moosiga! :p

Kasutaja avatar
AivarP
Liige
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 20 Sept 2011, 05:36
Asukoht: Harju mk

Re: Wifi

Postitus Postitas AivarP » 19 Mär 2013, 07:16

MarkzZz kirjutas:Suured tänud sulle mati!Et siis ühendan nii et võtan tahvli laadija ja võtan tepslisse mineva otsa ära ja siis usb xboxi ja teine juhe tahvlisse ja hotspot on ja valma?
Kas peab mingeid seadeid ka muutma xboxis?
Tule taevas appi!
Ürita sellest aru saada mis on WiFi ( Eesti k. juhtmevaba internet). Portable WiFi hotspot (kaasaskantav WiFi kuumkoht) jagab juhtmevabalt internetti teistele seadmetele ka. Xbox. Seega mingit juhet pole vaja Xboxi toppida. Pigem jäta tahvli laadja sinna "tepslisse", sest WiFi kuumkoht sööb akut päris hea isuga.

PS.Kuidas luua kahe seadme (tahvelarvuti ja Xbox) vahel juhtmevaba ühendus on Sinu tänane kodune ülesanne.
Pilt

Kasutaja avatar
MarkzZz
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 265
Liitunud: 01 Veebr 2013, 14:19
Asukoht: Pärnu

Re: Wifi

Postitus Postitas MarkzZz » 19 Mär 2013, 19:12

Tahvis panin WiFi hotspot on ja siis xboxis panin wpa2 koodi ära ja siis ,,connection failed,, kuid nett tahvis täitsa olemas ja xboxis näitab ka et connectitud ja wireless pulgad täis kõik?!?
Mida ma tegema pean???
Säh sulle kooki moosiga! :p

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Wifi

Postitus Postitas Jack » 19 Mär 2013, 19:44

Xboxis test connection.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
MarkzZz
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 265
Liitunud: 01 Veebr 2013, 14:19
Asukoht: Pärnu

Re: Wifi

Postitus Postitas MarkzZz » 20 Mär 2013, 10:22

Tegin juba seda!
Säh sulle kooki moosiga! :p

Kasutaja avatar
AivarP
Liige
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 20 Sept 2011, 05:36
Asukoht: Harju mk

Re: Wifi

Postitus Postitas AivarP » 20 Mär 2013, 16:29

MarkzZz kirjutas:Tegin juba seda!
Kliki all oleval lingil! Sealt leiad inglise keelse Step by Step õpetuse kuidas käivitada WiFi kuumkoht.

http://deviceguides.vodafone.ie/web/sam ... i-hotspot/" onclick="window.open(this.href);return false;
Pilt

Kasutaja avatar
MarkzZz
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 265
Liitunud: 01 Veebr 2013, 14:19
Asukoht: Pärnu

Re: Wifi

Postitus Postitas MarkzZz » 21 Mär 2013, 19:43

Ma tegin juba seda ka!
Ma sain parooli(wpa2)ära pandud xboxi, näitas et connectitud ja wireless pulgad olid täis.Edasi ma vajutasin test connection ja siis ütles connection failed.Siis ütles mine configure networki ja muuda IP aadress manuali peale.
Kui vajutasinconfigure network olid minu seaded seal sellised:
IP Settings Automatic
IP Address 0.0.0.0
Subnet Mask0.0.0.0
Gateway 0.0.0.0
Ma ei saa aru mida tegema peab.
Tegin ju kõik õigesti! :-\
Säh sulle kooki moosiga! :p

Kasutaja avatar
mati112
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 346
Liitunud: 12 Nov 2012, 14:24

Re: Wifi

Postitus Postitas mati112 » 25 Mär 2013, 20:07

hmm veider lugu, sul nutitelefoni pole millega saab ka hotspoti teha? kui on siis proovi ja vaata kas sama viga, kui ja siis on juba sinu viga vist... aga see laadimise värk.. ma laen igastahes nii et usb telefonist xboxi veatud ja norm.. ükskord unustasin ära ja poole roundi pealt sai aku tühjaks =)) vaatasin et miks nett ära kadus :D
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 48 külalist