Wifi

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Kasutaja avatar
MarkzZz
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 265
Liitunud: 01 Veebr 2013, 14:19
Asukoht: Pärnu

Re: Wifi

Postitus Postitas MarkzZz » 25 Mär 2013, 21:53

Mdea mul mingi ilge jama ikka sellega, viin vist xboxi parandusse, läbiproovitud kõikvõimalikud variandid juba.
Säh sulle kooki moosiga! :p

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Wifi

Postitus Postitas Shade » 26 Mär 2013, 14:27

MarkzZz kirjutas:Mdea mul mingi ilge jama ikka sellega, viin vist xboxi parandusse, läbiproovitud kõikvõimalikud variandid juba.
Ja kui xboxil wifi töötab? mis remont sellega edasi teeb?

Anna ikka rohkem infot:
1) mis tahvel on millega sa hotspoti üritad luua?
2) kui lood hotspoti on sul mõni muu seade ka olemas millega kontrollida kas see hotspot ka toimib üldse?
3) Näita ära kasvõi piltidega step by step kuidas sa oma hotspoti lood üldse.

Siis saaks nagu edasi vaadata, hetkel näen mina sinus kõige tavalisemat dumbuserit, kes ei saa ise asjaga hakkama ja siis kukub garantiid nõduma ja lõpuks saab ka sealt vastuse, et asi toimib ja oled samas punktis tagasi.
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
MarkzZz
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 265
Liitunud: 01 Veebr 2013, 14:19
Asukoht: Pärnu

Re: Wifi

Postitus Postitas MarkzZz » 26 Mär 2013, 16:02

Shade kirjutas:
MarkzZz kirjutas:Mdea mul mingi ilge jama ikka sellega, viin vist xboxi parandusse, läbiproovitud kõikvõimalikud variandid juba.
Ja kui xboxil wifi töötab? mis remont sellega edasi teeb?

Anna ikka rohkem infot:
1) mis tahvel on millega sa hotspoti üritad luua?
2) kui lood hotspoti on sul mõni muu seade ka olemas millega kontrollida kas see hotspot ka toimib üldse?
3) Näita ära kasvõi piltidega step by step kuidas sa oma hotspoti lood üldse.

Siis saaks nagu edasi vaadata, hetkel näen mina sinus kõige tavalisemat dumbuserit, kes ei saa ise asjaga hakkama ja siis kukub garantiid nõduma ja lõpuks saab ka sealt vastuse, et asi toimib ja oled samas punktis tagasi.
Ma pole mingi dumbuser
Oman tahvelarvutit Samsung Galaxy Tab 2 10.1
Olen üritanud Xboxiga Wifi portable hotspoti abil interneti ühendust luua kuid pole saanud ja olen kõik õigesti teinud.
Proovisin ühe android telefoniga LG L7 luua samuti minu tahvli hotspoti abil netti ja toimis kuid xboxiga ei taha see kohe mitte ühilduda.
Säh sulle kooki moosiga! :p

Kasutaja avatar
mati112
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 346
Liitunud: 12 Nov 2012, 14:24

Re: Wifi

Postitus Postitas mati112 » 26 Mär 2013, 18:50

Aga sa proovi selle L7'mega teha hotspot ja ürita siis xboxiga ühendada? vaevalt et xboxil midagi viga on...
Pilt

Kasutaja avatar
MarkzZz
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 265
Liitunud: 01 Veebr 2013, 14:19
Asukoht: Pärnu

Re: Wifi

Postitus Postitas MarkzZz » 26 Mär 2013, 19:43

mati112 kirjutas:Aga sa proovi selle L7'mega teha hotspot ja ürita siis xboxiga ühendada? vaevalt et xboxil midagi viga on...
Üritan ;)
Säh sulle kooki moosiga! :p

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Wifi

Postitus Postitas Shade » 27 Mär 2013, 09:43

MarkzZz kirjutas:Ma pole mingi dumbuser
Oh jumal, ilus näide sellest, et oled dumbuser:
MarkzZz kirjutas:Suured tänud sulle mati!Et siis ühendan nii et võtan tahvli laadija ja võtan tepslisse mineva otsa ära ja siis usb xboxi ja teine juhe tahvlisse ja hotspot on ja valma?
Kas peab mingeid seadeid ka muutma xboxis?
MarkzZz kirjutas:Oman tahvelarvutit Samsung Galaxy Tab 2 10.1
Olen üritanud Xboxiga Wifi portable hotspoti abil interneti ühendust luua kuid pole saanud ja olen kõik õigesti teinud.
Oled ehk selle peale mõelnud, et järsku xboxi wifi ei ühilud samsa hotspotiga? On palju seadmeid mis omavahel mitte kuidagi suheldud ei saa. Hea näide on vanema xboxi wifi adapter ja apple ruuterid - tee mis tahad aga need seadmed omavahel ei ühildunud mitte mingit moodi.
Garantisse tassimine ei pruugi sind mingit moodi aidata, sealt vaadatakse xboxi wifi üle ja kui see tavalise ruuteriga töötab saad selle konsooli sama targalt tagasi ja oled ikka sama probleemi ees.

Lõpuks - kas poleks lihtsam endale võtta mõni interneti teenuse pakkuja? Elion, starman, STV? Tuleks nagu lõppkokkuvõttes odavam ja kindlam kui jännata oma hotspoti ja muu jamaga.
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
mati112
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 346
Liitunud: 12 Nov 2012, 14:24

Re: Wifi

Postitus Postitas mati112 » 28 Mär 2013, 18:18

markz osta samsung galaxy 3 (GT-I5800) kui leiad selle telefoni, aga pead androidi ära vahetama ehk siis unofficiali panema sellepärast et 2.1'hel ei saa hotspoti luua, mul töötab küll kõik tip top :P
Pilt

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: Wifi

Postitus Postitas trimpa » 02 Apr 2013, 01:17

MarkzZz kirjutas:
mati112 kirjutas:Aga sa proovi selle L7'mega teha hotspot ja ürita siis xboxiga ühendada? vaevalt et xboxil midagi viga on...
Üritan ;)
Ma näiteks just LG L7 nutitelefoniga katsetasingi. Nutitelefonis valisin ´Kaasaskantav Wi-Fi kuumkoht (hotspot)´. XBOXi sisestasin parooli ja oligi kõik. Asi toimis, mängisin Lives nii mis mühises. Kiirus polnud just kiita, aga piisav, mingeid hakkimisi ega teisi jamasi polnud.
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

Kasutaja avatar
MarkzZz
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 265
Liitunud: 01 Veebr 2013, 14:19
Asukoht: Pärnu

Re: Wifi

Postitus Postitas MarkzZz » 02 Apr 2013, 16:44

Asi polegi xboxis jh ma arvan ,sest arvatavasti lihtsalt Samsung Galaxy Tab 2 10.1 ei ühildu Xboxiga.
Aga tänu kõigile kes mind aidata proovisid! ;)
Säh sulle kooki moosiga! :p

Kasutaja avatar
mati112
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 346
Liitunud: 12 Nov 2012, 14:24

Re: Wifi

Postitus Postitas mati112 » 02 Apr 2013, 18:01

Markz, L7mega töötas sul siis see wifi?
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist