Nintendo WII U

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Nintendo WII U

Postitus Postitas Shade » 30 Nov 2012, 00:21

Kaua oodatud hetk saabus 9 minutit tagasi. Lauale potsatas minu WII U must Premium komplekt.
Kiirelt rebisin karbi laiali, et näha mis siis karbis kaasa jagtakse:
1) konsool ise, mõõtmetelt natukene pikem kui vana WII, tunudvalt raskem, eks on olnud seda riistvara mida sisse panna. Miinusena paneksin kirja läikiva pinna, kohesel on konsool näpujälgi täis
2) WII U Gamepad - olen E3 messil seda gamepadi mitmeid kordi käes hoidnud ja proovinud, kuid alati hunnikute juhtmetega ja turva trossidega, nüüd siis esimest korda juhtmevabalt. Käes on teine mugav, üllatavalt kerge, arvestades et sees on siiski aku. Kiirelt rabasin lahti ka Gamepadi laadija ning laadimis docki ning surasin juhtme taha, et asi laadima hakkaks
3) ühendasin ära voolu adapteri ka konsooli taha.
4) positiivne, et lõpuks saab konsooliga kaasa HDMI kaabli, seegi sai konsooli ja teleka taha ühendatud
5) lisaks komplektis ilutsesid veel Sensor bar, eraldi jalad konsooli püsti hoidmiseks, mida mina ei vajanud, ning eraldi ka alus Gamepadile, kuid mul seda samamoodi ei olnud vaja kuna kasutan hoidikuna juba laadimis docki.
6) Lisana karbis kaasas ka siis Nintendo Land mini mängude kogumik

00:05 oli konsool oli konsool teleka taga, kõik vajalikud juhtmed küljes ning värisevate kätega lükkasin konsooli tööle. Jälgisin juhsieid konsooli ekraanil ning vaisin riigi, teleka resolutsiooni ja kõik sellise konfimise pudi padi. Seejärel soovitas Gamepad mulle, et kasutaks gamepadi teleka puldina ka, no miskit proovime asja järele. Küsiti teleka marki - vastasin Samsung ja oligi teleka pult ees ekraanil. Kõik hakkas mõne sekundiga tööle, heli tugevuse nupud, kanali vahetamine, sisendi vahetus. Kõik töötas laitmatult.
00:10 - interneti ühendus konfitud ja nüüd siis ootame update allalaadimist. Seda hoiatasid kõik USA reviewd, eks saame näha mida juurde annab see meile.

Lisana mainiks ära, et konsooliga sai kaasa koheselt ostetud ka New Super Mario Bros U ja ZombieU mäng. Vaadates plaate, siis tundub, et tegemist Blu-Ray tehnoloogiaga, põhjad näevad samasugused välja nagu PS3 mängu plaadid, kuigi Nintendo on maininud vaid et kasutatakse WII Opticla Drive ja Wii Optical Diske suurusega 25/50/75GB.

Mhm, huvitav kui palju Nintendo plekkis sonyle rulli, et blurayd oma seadmes kasutada?

Järgmine info juba siis kui update kohal
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Nintendo WII U

Postitus Postitas Shade » 30 Nov 2012, 10:17

Update tegemine võttsi aega 40 minutit. Kuid arvestades et kogu EU ja Okeaania korraga said oma konsoolid kätte, siis isegi päris kiirelt. Update suurust ei näidanud, miskit netis räägiti et pidi 5GB olema (kahtlen slles). Ja jällegi ei tohi riigiks valida eestis nii ta sind võrgu teenustele ühelegi ligi ei lase, muutsin enda asukohaks UK ja kõik hakkas võluväel toimima

Palju hädaladati selle üle et wii u ei pidavat wifi võrku leidma ja ei pidavat sinna leidmise korral korralikult connectima. Minul igatahes probleeme ei olnud. Matsukalt leidis kodu võrgu ja 10 sekundi järel oli tal juba IP ja kõik olemas.

Update tegemisega sai siis ligi kogu online keskkonnale. Tegin kiirelt ära ka oma Nintendo Network ID ning linkisin ka Nintendo CLub konto sinna külge. Uptadega saime juurde:
e-shop - toimis kella 1 ajal ideaalselt. Demodest kahjuks oli üleval ainult FIFA 13, kuid mängude hinnad kõikusid 10-30 euro vahel.
veebi lehitseja - töötas väga korralikult. Facebook, foorumid, kõik jooksid ideaalselt ja probleemi vabalt.
TVII - mingi teleka teenus, kuid see pole veel tööle hakkanud
MIIVerse - nii öelda online keskond kus saad siis sõpradega suhelda, kommentaare mängude kohta jätta, kommentaare saab nii piltidena, ise joonistada või kirjutada jne. Erinevate mängude all oli neid inimesi ikka väga palju, umbkaudu 100000 WII U omanikku ja see oli kõik meie aja järgi kuskil pool 2 öösel
Youtube - ma arvan et kõvasti paremini ülesse ehitatud app, kui xboxi oma. Suhteliselt kiire, mõnusalt kategooriatsse jaotatud videod jne.

Erinevaid asju proovides ja näppides ma mängima ei jõudnudki, märkamatult oli kell saanu 3 öösel ja keerasin magama ära, kuna tööpäev tulemas.

Kes WII U endale soetamas, siis võib mind sõbrakas lisada. Network ID: janrist
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Nintendo WII U

Postitus Postitas Jack » 30 Nov 2012, 14:48

Kasulik lugemin (y)
Ma ühendan kah varsti konsooli teleka külge ;)
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
Flacko
Liige
Liige
Postitusi: 132
Liitunud: 30 Aug 2009, 12:42
Asukoht: Tallinn

Re: Nintendo WII U

Postitus Postitas Flacko » 30 Nov 2012, 22:22

Ma ootan ka juba oma WiiUd, saan küll natuke hiljem kätte, aga siiski. Täna unes juba nägin, kus ma mängisin Mariot :D. Miks alati päevad, mida ootad, nii kaua venivad, nagu matatunnid koolis?
Pilt

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Nintendo WII U

Postitus Postitas Riddim » 30 Nov 2012, 23:36

Nii paljukest kui ma seda täna natuke proovida sain tundus olevat väga asjalik riistapuu. Kindel ost minu jaoks.

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Nintendo WII U

Postitus Postitas Jack » 01 Dets 2012, 11:02

Sai eile mängitud ja enamuse osas kiidusõnad.
Mängitavus supper hea. Pult on käes ootusiületavalt mugav. Ekraan puldil avab ikka väga palju uusi võimalusi kuidas mängida.

Halvad muljed:
Kohati väga pikad ootamise ajad. Igal sammul uuendused (mida sai kõiki kokku tehtud vähemalt tund pool). Nett oli korralika aga võis kahtlustada et kuna launch päev siis olid torud umbes.

Lõpetuseks:
Parem kui ma arvasin ja julgen soovitada (Y) Üksi mängimiseks on igav aga kui saad 3+ inimest ühte tuppa ja pultide taha on see asi juba end väärt.

NB! Wii U ei vaja mängimiseks motion plus kontrollerit. Sobib ka tavaline enamus mängude jaoks. (new super mario Wii U, Mario land enamus mängud) Kahjuks ostsin selle väära info pärast kaks uut pulti (N)
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Nintendo WII U

Postitus Postitas Shade » 01 Dets 2012, 13:47

Sorry Jack selle vale info pärast, nii vähemalt Nintendo väitis mulle E3-l et puldid vajavad motion Plusi.

Soovitan kindlasti ZombiU muretseda - tõsine pärl uue puldi jaoks ja graafiliselt ka kuratlikult ilus survival horro
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Nintendo WII U

Postitus Postitas Hydra Tomix » 01 Dets 2012, 14:03

Selle teksti järgi siit, mis lugenud olen, tundub päris hea konsool olevat. Võib-olla suvel muretsen endale :D

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Nintendo WII U

Postitus Postitas Jack » 01 Dets 2012, 14:08

Zombi u on juba silmapiiril. Euronicsiski mõtlesin, et võtan ära aga natukene kalliks oleks kõik läinud :P
Võiksid ükskord Download mängud odavamaks muutuda. Ei ole mingit tahtmist maksta dl mängu eest sama palju kui karbiversiooni eest.

Shade, ei ole ullu. Kogu nett seda vale infot täis :P kõiki kelle käest küsisin vastasin sama, et kindlasti motion plus pulte vaja :D
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

FOGOTY
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 22
Liitunud: 27 Nov 2012, 22:46

Re: Nintendo WII U

Postitus Postitas FOGOTY » 01 Dets 2012, 14:48

Suht (Y)

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Nintendo WII U

Postitus Postitas Shade » 01 Dets 2012, 23:46

Jack kirjutas:Zombi u on juba silmapiiril. Euronicsiski mõtlesin, et võtan ära aga natukene kalliks oleks kõik läinud :P
Võiksid ükskord Download mängud odavamaks muutuda. Ei ole mingit tahtmist maksta dl mängu eest sama palju kui karbiversiooni eest.

Shade, ei ole ullu. Kogu nett seda vale infot täis :P kõiki kelle käest küsisin vastasin sama, et kindlasti motion plus pulte vaja :D
Zombie koha pealt anna teada vast saame miskit välja mõelda
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Nintendo WII U

Postitus Postitas Shade » 03 Dets 2012, 10:09

Nädalavahetus selja taga ja nii mõndagi sai WII U taga tehtud. Natukene siis ka infot:
1) laupäeva õhtul olid sõbrad külas ja esialgu ei tahtnud keegi Luigis Mansioni mängida, aga kui lõpuks kõigil hoog sees oli, siis käis äge võitlus, kelle kord on Ghost olla ja kes puldi enda kätte saab. Lihtne ja labane pela, aga kus tekitab hasarti . Üks parimad seltskonna mänge siiamaani
2) Pikemalt sai koos poisiga mängitud New Super Mario Bros U-d. Pärast Nintendo ID tegemist on kaardid kõik erinevate isikute sõnumeid täis, kes samal ajal seda mängivad. Kes hoiatab migni raske koha eest, kes niisama joonistas mingi pildi, kes küsib abi jne. Päris mõnus on vaadata neid kasutajate õhupallikesi :)
Sai siis proovitud ära ka boosting mode, ehk siis tava WII puldiga on Mario ja see kes siis Gamepadiga müdistab, saab Mariot mängus erinevat moodi aidata. Huvitav lähenemine, kuid mitte just parim lahendus, teeb mängu kuidagi eriti lihtsaks
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Nintendo WII U

Postitus Postitas Jack » 03 Dets 2012, 10:55

Võin kõike kinnitada mida Shade jagas :P
Nintendo land mängus olevad mängud on ikka väga lõbusad seltskonnaga.
Mario boost mode kohta niipalju, et kui tahta siis võib ju ka boostija mängu väga keeruliseks teha :D aga kui korralikult abistada siis on tõesti väga lihtne. Ei ole kohta kuhu ei saaks :P

Senimaani ei ole ma aru saanud kas kuidagi suvaliste inimestega kah nintendolandi ja mariot mängida saab ? Pole otseselt üritanud veel aga samas pole keegi nagu minu mängu kah ilmunud.


Aa ning Flacko. Saab küll wii u puldil ekraani välja lülitada kui soovid.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Nintendo WII U

Postitus Postitas Shade » 03 Dets 2012, 12:04

Jack kirjutas:Senimaani ei ole ma aru saanud kas kuidagi suvaliste inimestega kah nintendolandi ja mariot mängida saab ? Pole otseselt üritanud veel aga samas pole keegi nagu minu mängu kah ilmunud.
Üritan Puhata ja Mängida meestega seda proovida, kas õnnestuks onlines koos mariot mängida
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
Flacko
Liige
Liige
Postitusi: 132
Liitunud: 30 Aug 2009, 12:42
Asukoht: Tallinn

Re: Nintendo WII U

Postitus Postitas Flacko » 03 Dets 2012, 15:48

Jack kirjutas: Aa ning Flacko. Saab küll wii u puldil ekraani välja lülitada kui soovid.
Ok, seda tore kuulda :3.
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist