Otepääl hotelle

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Vasta
korsakoff
Algaja
Algaja
Postitusi: 53
Liitunud: 09 Okt 2011, 15:25

Otepääl hotelle

Postitus Postitas korsakoff » 16 Jaan 2012, 13:26

Tervist soovitage hotepääl üheks ööks odavaid hotelle.

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Otepääl hotelle

Postitus Postitas tomtom » 20 Jaan 2012, 12:05

Hetkel suht raske neid leida odava hinnaga seal aga soovitan otsida kämpinguid otepääl või käärikul
HatchedNeptune

Kasutaja avatar
Cessu
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 511
Liitunud: 21 Nov 2009, 17:01
Asukoht: Tartu

Re: Otepääl hotelle

Postitus Postitas Cessu » 20 Jaan 2012, 12:40

Oleneb mida keegi odavaks peab. Hotelle kui selliseid on seal vähe. On igasugused külalistemajad jms mis on küll soodsad kuid neid ei soovitaks küll kellegile. Nt on Arula Külalistemaja, Marguse Puhkekeskus, Nuustaku Villa, Otepää Kesklinnahotell, Murakas. Nendest kallimad on Bernhard ja muidugi Pühajärve Spa ja Puhkekeskus.
Kui tahad odavalt, siis soovitangi vaadata just igasuguseid külalistemaju aga kvaliteeti ei tasu seal väga taga ajada :P

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Otepääl hotelle

Postitus Postitas tomtom » 20 Jaan 2012, 13:00

Cessu kirjutas:Oleneb mida keegi odavaks peab. Hotelle kui selliseid on seal vähe. On igasugused külalistemajad jms mis on küll soodsad kuid neid ei soovitaks küll kellegile. Nt on Arula Külalistemaja, Marguse Puhkekeskus, Nuustaku Villa, Otepää Kesklinnahotell, Murakas. Nendest kallimad on Bernhard ja muidugi Pühajärve Spa ja Puhkekeskus.
Kui tahad odavalt, siis soovitangi vaadata just igasuguseid külalistemaju aga kvaliteeti ei tasu seal väga taga ajada :P
Võin vaielda selle koha pealt, näiteks kanepis mis on ainult 20km otepääst seal on väga head puhketalud või midagi sellist, üks on ka enda pere oma mis on juba kogu talveks välja üüritud. Olen käinud ka otepääl kunagi Animatsi kämpingus mis oli ka väga hea koht kuid ma ei mäleta kas see ka talvel saadaval on ja käärikul on ka olemas kus olen ka olnud ja seal ka pole väga viga olnud. Muidugi ühesgi neist ei ole sellist teenindust nagu on hotellides aga väike maja metsa sees süda talvel, mis võiks veel parem olla?? :)
HatchedNeptune

Kasutaja avatar
Cessu
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 511
Liitunud: 21 Nov 2009, 17:01
Asukoht: Tartu

Re: Otepääl hotelle

Postitus Postitas Cessu » 20 Jaan 2012, 13:06

Jaa, ma täiesti nõus sinuga! :) Eks leidub ka neid häid ja kõik oleneb ka sellest millist elamust keegi saada soovib. Käärikul on Puhke ja Spordikeskus kus olen isegi viibinud ja rahule jäänud. Klientuuri jääb seal miskipärast järjest vähemaks. Ning väike maja, metsa sees ja süda talvel - täiesti nõus, et mis võiks parem olla?! :) Olenebki, et mida keegi otsib. Mõni otsib taga mugavust ja täisteenindust :)

korsakoff
Algaja
Algaja
Postitusi: 53
Liitunud: 09 Okt 2011, 15:25

Re: Otepääl hotelle

Postitus Postitas korsakoff » 25 Jaan 2012, 23:04

Tänud sain targemaks tsipa.

Kasutaja avatar
Nug1s
Liige
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 28 Dets 2011, 16:28

Re: Otepääl hotelle

Postitus Postitas Nug1s » 26 Jaan 2012, 00:35

ma kunagi olin kokk bernhardi vastas olevas kylalistemajas vms "Valge Kroon" ei tea kas veel eksisteerib aga toad olid korralikud ja soodsad
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist