Suhted - Mehed & Naised

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Vasta
Kasutaja avatar
lostinthemist
Algaja
Algaja
Postitusi: 64
Liitunud: 17 Mär 2011, 15:10
Asukoht: Silent Hill

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas lostinthemist » 04 Juun 2011, 19:08

Ma niisama norisin, tean ikka küll enda tutvusringkonnas paar tüdrukut, kes mängivad. :)

Mis aga suhetesse puutub, siis üha rohkem aja jooksul pärast mitmeid suhteid olen jõudnud järeldusele, et mulle meeldib üksinda olla. Seda on raske seletada, kuid mul on suhtes olles selline tunne, nagu ma lämbuksin.
The meeting of two personalities is like the cont[tents of?] two chemical substances: if there is any reaction, both are transformed.
To live is...
to change
to gain by loss.

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas Jack » 04 Juun 2011, 20:51

Halbades suhetes olnud? :P
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
lostinthemist
Algaja
Algaja
Postitusi: 64
Liitunud: 17 Mär 2011, 15:10
Asukoht: Silent Hill

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas lostinthemist » 05 Juun 2011, 18:11

Ei ole ainult halbades suhetes olnud. :) Pealegi, ma arvan, et praktiliselt kõigil on vähemalt üks halb suhe olnud.
The meeting of two personalities is like the cont[tents of?] two chemical substances: if there is any reaction, both are transformed.
To live is...
to change
to gain by loss.

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas Shade » 06 Juun 2011, 04:49

Kõige pealt, tervitused siit ilusast ja päikeselisest Los Angelisest.

Naised, naised, ega see kui mees õlut joob, ei tähenda et ta suure õllekõhuga on ja naist ainult käsutab. Mina joon palju õlut, aga teen ka majapidamis töösid, tegelen põnniga, teen nüüd aktiivset sporti (mängin jalkat 2x nädalas), teen süüa jne.

Egas minu nii öelda vabameelsus ei tähenda, et käin ja hööran mööda linna ringi jne. Mina annan naisele vabad käed, kui ta tunneb et minust jääb väheks, siis mis seal ikka. Ma ei saa inimest kinni hoida. Võibolla minu kiiks see. Samamoodi hädaldab naine tihti, et ma pole üldse armukade. ma ei tea, kas ma peaksin olema kogu aeg. Kinldasti aegajalt tuleks see kasuks, kuid ei oska näed sa :(
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas Censored » 06 Juun 2011, 06:30

Shade kirjutas:Kõige pealt, tervitused siit ilusast ja päikeselisest Los Angelisest.
Veab sul.
Pilt

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas DasMonx » 06 Juun 2011, 08:22

Shade kirjutas: Samamoodi hädaldab naine tihti, et ma pole üldse armukade.

Selle koha pealt oleme samas paadis :D
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Kasutaja avatar
Cessu
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 511
Liitunud: 21 Nov 2009, 17:01
Asukoht: Tartu

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas Cessu » 06 Juun 2011, 08:40

Mehed nii vara hommikul juba suhetest rääkima :D Huhh, üritan ka siis kaasa rääkida..

Esiteks ma ei arvagi seda, et kui mees õlut joob siis ta kohe suure õllekõhuga, laisk, loll jne. Ma ei tea kust see siin üldse välja tuli? :P Minu kõik mehed on õlut joonud ja kõik sealjuures jumala asjalikud olnud - hea tervisega, töökad jne jne :D Lucky me! Ma ka vahest õhtul joon siidrit, so what! :D

A see armukadeduse teema - järelikult pole naine olnud armukadedas suhtes. Ma vingusin kaa ja vingusin sellepärast, et ma ei tundnud muud moodi, et ma olen tähtis, vajalik ja, et minust hoolitakse. Oligi selline tunne, et inimesel on must ükskõik. See oli minu pa*k, sest ma ei suutnud arvestada, et inimesed tõepoolest ON erinevad ja kõik ei näita enda hoolimist nii välja vaid on ka teisi viise. Mul oli kunagi suhe inimesega, kes oli armukade rohkem kui tarvis. Vot see oli veits jõhker. See lükkas pigem rohkem eemale.. Keeruline teema selle armukadedusega aga eks seal kõvasti usaldus mängus. Mainige seda usaldust oma naisele ehk järgmine kord kui armukadeduse puudumist ette heidetakse :P Maybe it will help :D

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas Jack » 06 Juun 2011, 09:07

Ma heas suhtes. Polegi üldse põhjust armukade olla :D
Aga miskipärast ollakse minu pihta armukade... go figure.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
skeezer
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 222
Liitunud: 26 Mai 2011, 08:20
Asukoht: Roosa mulli sees

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas skeezer » 06 Juun 2011, 09:57

Shade kirjutas: Võibolla minu kiiks see. Samamoodi hädaldab naine tihti, et ma pole üldse armukade. ma ei tea, kas ma peaksin olema kogu aeg. Kinldasti aegajalt tuleks see kasuks, kuid ei oska näed sa :(
Ma ka selles osas etteheiteid teinud :D
Rõõza ja roosa

Kasutaja avatar
skeezer
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 222
Liitunud: 26 Mai 2011, 08:20
Asukoht: Roosa mulli sees

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas skeezer » 08 Juun 2011, 10:47

Niii.. selgitage mulle ära nüüd see teema, et miks on meestel aeg-ajalt ikka vaja kõrvalt flirtida kui kodus on on tore ja armastav naine olemas ?

Kas siis ongi asjalood nii, et on üks põhinaine, keda armastatakse ja siis mingid muud neiud, keda sebitakse selleks, et enda ego tõsta aeg-ajalt ?

Ma olen sellist käitumist päris mitme oma meestuttava puhul märganud ikka. Üldiselt veel mõeldakse juurde, et mis see väike flirt ikka ära ei ole.. ega teadvustata neid tagajärgi, et pärast enda nainek kuri ning võib-olla ka flirditava süda murtud.
Rõõza ja roosa

Kasutaja avatar
Cessu
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 511
Liitunud: 21 Nov 2009, 17:01
Asukoht: Tartu

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas Cessu » 08 Juun 2011, 10:54

Väike flirt tõstab adrenaliini :D Ei tglt oleneb mida keegi flirtimiseks peab. Mina nt ajan enamus oma sõbrannade meestega ja sõpradega aegajalt mingit iba juttu suust välja. Mõni võib seda flirdiks pidada aga tglt teeme suures ringis kõik koos niisama nalja :D Kõik teavad, et see pole nagu tõsiselt mõeldud :D Siin tuleb mingil määral jälle mängu see armukadedus. Minu mees võib ka mingit iba välja ajada nii kaua kui ta asju tõsiselt ei mõtle ja kaugemale ei lähe :D Flirtimine on ka skaalal 1-10 :D Ja muide oma naisega/mehega on ka ülichill flirtida. Ma olin oma viimase kutiga päris kaua koos olnud a ikka flirtisime, hahah =))
A ilmselt keegi oskab sellele küsimusele minust parema vastuse anda :P

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas Jack » 08 Juun 2011, 11:11

Oma naisest piisab. Nagu öeldud siis on ka oma naisega üli chill flirtida.
Poes oma naisele tere öeldes ja ennast tutvustades võib päris kaugele jõuda :D

Aga flirditakse võõraste naistega kui omast jääb vajaka. Naine võib arvata, et kõik on oki doki kuid mehel vähe suuremad nõudmised. Ja nagu teame siis me ei räägi nendest.
Ning tihtipeale suvaline nali või niisama jutt võib teisele poolele tunduda flirtimisena. Suht õhkõrn piir ja raske öelda kuna on süütu jutuajamine, naljatamine, puudutamine ja hästi läbi saamine ning kuna on flirtimine.

Näide:
Teed nalja, teine sugupoole naerab ja müksab sind. Kolmandale poolele võib vabalt flirtimise mulje jätta.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
skeezer
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 222
Liitunud: 26 Mai 2011, 08:20
Asukoht: Roosa mulli sees

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas skeezer » 08 Juun 2011, 11:13

Mehed üldiselt ei taha eriti üldse midagi rääkida.. koguaeg kanguta tangidega sõnu välja. :D
Rõõza ja roosa

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas Jack » 08 Juun 2011, 11:15

Kas naiste vaist mitte hea ei pidanud olema... kasuta mehe peal rohkem ;) Oleta rohkem ja ära kanguta nii väga sõnu välja. Kinnine inimene läheb vaid kinnisemaks kui sa neid kangutama hakkad. Meelitamine mõjub paremini.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
Cessu
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 511
Liitunud: 21 Nov 2009, 17:01
Asukoht: Tartu

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas Cessu » 08 Juun 2011, 11:18

Kui mehel on mure või tal on midagi rääkida, siis üldiselt ta tuleb alati ise. Kas varem või hiljem aga ta tuleb ja räägib siis kui tahab. Kui hakata surkima ja uurima, et mis viga jne. Siis ta ei räägigi. Mul nt alati kui kall tuli töölt, siis oli täiega tujust ära ja värkki. Ma jätsin rahule ja läks aega mööda ja ta tuli alati ise rääkima, et tead juhtus see ja too. Asjad olid nii ja naa.. Ja üldiselt see ei ole aind meeste puhul nii. See on seotud inimese iseloomuga. Mu parim sõbranna on samasugune. Ta tuleb ja räägib siis kui ta tahab.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist