Aidake.

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Vasta
wwepoiss
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 20 Jaan 2010, 20:15

Aidake.

Postitus Postitas wwepoiss » 16 Jaan 2011, 01:23

Mälupulgal olid suht 1 aasta jagu kõik pildid kuna arvutil ei töödand dvd rom ja ei saand plaadile panna.
Siis tõmbasin sinna mälupulgale trials hd mängu ja vaatasin mis xbox teeb. Midagi ei teind siis panin arvutisse tagasi ja lasin mälukalt maha ning panin uuesti xboxi. Siis lasin xboxilt trials hd demo mälukale, et neid täispika versiooniga arvutis võrrelda. Panin arvutisse ja näitab et mul kogumälust 1 mb vaba. Ja see kõigehullem et mälukal pole mitte midagi. Kuigi seal peaks olema hulgaliselt pilte ja mussi ning trials hd demo.
Vanemad õnneks veel ei tea aga kui teada saavad siis suht ******. (N) Kuradi xkast

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Aidake.

Postitus Postitas EdragonXX » 16 Jaan 2011, 02:10

wwepoiss kirjutas:Mälupulgal olid suht 1 aasta jagu kõik pildid kuna arvutil ei töödand dvd rom ja ei saand plaadile panna.
Siis tõmbasin sinna mälupulgale trials hd mängu ja vaatasin mis xbox teeb. Midagi ei teind siis panin arvutisse tagasi ja lasin mälukalt maha ning panin uuesti xboxi. Siis lasin xboxilt trials hd demo mälukale, et neid täispika versiooniga arvutis võrrelda. Panin arvutisse ja näitab et mul kogumälust 1 mb vaba. Ja see kõigehullem et mälukal pole mitte midagi. Kuigi seal peaks olema hulgaliselt pilte ja mussi ning trials hd demo.
Vanemad õnneks veel ei tea aga kui teada saavad siis suht ******. (N) Kuradi xkast
Ma ei ole veel kordagi ühtegi välist seadet lasknud ära kodustada xboxi poolt. Aga korra kui seda teha üritasin alustas xbox koheselt minu hoiatamisega ehk küsis üle et kas ma olen nüüd ikka päris kindel et ma tahan tolle asjanduse nüüd ära kodustada (ära xboxistada) xboxi jaoks. mille peale ma ütlesin NO. :) Nii et tasub lugeda mida küsitakse ja kirjutatakse. Nii et sellise hoiatuse peale ma pakun välja et sellistel puhkudel kodustatakse su pulgake xboxi poolt ära ja PC'le taas pulga tutvustamine nõuab omakorda teatud tegevusi.

Nii et xkast pole süüdi selles kui sa YEs pressid iga küsimuse peale.. Probleem on siiski pahatihti tooli ja klaviatuuri vahel. Xboxi puhul siis asub probleem tugitooli ja puldi vahel.

Pingu
Algaja
Algaja
Postitusi: 51
Liitunud: 30 Okt 2010, 11:55

Re: Aidake.

Postitus Postitas Pingu » 16 Jaan 2011, 02:23

Proovi lihtsalt mälupulgale format teha.

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Aidake.

Postitus Postitas EdragonXX » 16 Jaan 2011, 02:32

Pingu kirjutas:Proovi lihtsalt mälupulgale format teha.
Pingu, tal pildid läinud nagu aru sain. Seda enam formatiga ei korva, ainuke võimalus otsida netist soft ja vaadata kas saab veel taastada seda mida pole üle kirjutatud..

Pingu
Algaja
Algaja
Postitusi: 51
Liitunud: 30 Okt 2010, 11:55

Re: Aidake.

Postitus Postitas Pingu » 16 Jaan 2011, 02:39

Kui ma mälupulga nagu ära kodustasin xboxil siis sain pärast tagasi selle ju. See xbox tahab mingi 512mb mälupulgast enda alla. Kodustasin ära just selle. Ja nüüd just eemaldasin selle värgi sealt pealt ning nüüd uuesti 2GB vaba.

hoihoi
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 359
Liitunud: 29 Juun 2009, 22:18
Asukoht: Tartu, Tartumaa

Re: Aidake.

Postitus Postitas hoihoi » 16 Jaan 2011, 10:37

pingu...tõsi ta on, et peale formati töötab pulk arvuti peal ilusti edasi
kui ilusti lugeda ja arusaada siis töötab pulk nii xboxi kui arvuti peal ka paralleelselt...lihtsalt erinevate partionitena (xbox broneerib enda failidele siis jah 512mb või oli see min suurem?)
peale formati töötab pulk arvutis tõesti 2gb-ga edasi (juhul kui oli 2gb-ne pulk), aga neid faile mis sul seal enne formati olid...neid seal ju enam ei ole....seega format ei ole wwepoissile lahenduseks.

data recovery software võib netist leida küll, kuid kui päris täpselt ei tea mida otsid ja mis selle otsitavaga peale hakata ning failid on tõesti tähtsad siis vist peaksid pöörudma kuskile kus sellist teenust pakutakse
ehk päästavad nad su sellest jamast mille sa endale kaela tõmbasid kui kogu ingliskeelset juttu läbi ei lugenud või siis lihtsalt aru ei saanud küsimustest mida xbox su käest küsis.

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Aidake.

Postitus Postitas UnoSiin » 16 Jaan 2011, 11:46

olen isegi kokkupuutund selle jamaga...data recoverit töötavad päris hästi...vahel tulevad õed samamoodi minu juurde et mingit pildid läksid kaduma kuskilt et aita...scannib usb pulga läbi ja leiab enamus failid ülesse...kui tegu pole suurte mängudega siis saab kõik tagasi(pildid, musa, doc) iso failide ja filmidega tekib ainult jama... ;)

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 39 külalist