Wii

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Wii

Postitus Postitas dreysebud » 22 Dets 2010, 19:28

Aegund jah, kuid niisama võib ju wiist arutada jne. Offtopic ikkagist :)
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
Cessu
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 511
Liitunud: 21 Nov 2009, 17:01
Asukoht: Tartu

Re: Wii

Postitus Postitas Cessu » 24 Dets 2010, 00:45

Otsustasin jah kineceti kasuks siiski.. ei ole veel omale koju muretsenud seda. :)

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Wii

Postitus Postitas EdragonXX » 25 Dets 2010, 01:58

ma juba pettusin kinectis.. :)

kui sul selja taga "liiklus" käib siis läheb lolliks. et ta ikka sust aru saaks kogu aeg siis seisa kogua eg püsti ka neids mängudes kus püsti seismine on mõttetu. 3 aastase parameetrid tema jaoks liiga rasked, sest ta ei tuvasta üsna tihti ära mida too kolmene teeb. isegi käega lehvitamist üsna tihti ignoreerib. ja nu krt xboxi menüüs kinectiga liikuda ei saa pead puldi võtma. kinecti jaoks on eraldi kinecti menüü (nu mida kuradit, oli see esimene menüü siis sinna külge pookida nii raske?). Ahjaa ja näo tuvastus milleks krt siis mul veel passwordi küsitakse üle, näotuvastusest ei piisagi? Ja selle automaatse tubvastusega mängudes on ta ka suht veider, enamasti paneb su plaksust guestiks hoopis, pead eraldi üle tuvastama..

Ainult fitness ja dance central, muud mängud jäävad suht mõttetuteks ja veidrateks. Kui nad sinna külge kiiremas korras lisavidinaid (püstolid, roolid, jne.) ei poogi, siis jääbki see kinect ainult fitnessi ja video chati jaoks ja sinna ta ära sureb.. Nii et selle raha eest siiski suht pettumus see kinect pole ta sest wii'st karvavordki parem..

nek
Vaatleja
Postitusi: 3
Liitunud: 04 Dets 2010, 21:52

Re: Wii

Postitus Postitas nek » 26 Dets 2010, 16:53

no ma ütleks, et ikka kordi parem - juba mängudelt ja mängitavuselt - kui ikka oled mõlemaid proovinud?!?
igaljuhul ei pea muret tundma, et mingi "vidinaga" (puldi, kangi jne) teleka puruks viskad - youtube on selliseid videosi täis!

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Wii

Postitus Postitas EdragonXX » 26 Dets 2010, 19:25

nek kirjutas:no ma ütleks, et ikka kordi parem - juba mängudelt ja mängitavuselt - kui ikka oled mõlemaid proovinud?!?
igaljuhul ei pea muret tundma, et mingi "vidinaga" (puldi, kangi jne) teleka puruks viskad - youtube on selliseid videosi täis!
Seda ma usun et parem, aga ma lootsin midagi rohkemat.. :) Ja aru ma ei saa microsoftist teeb mänge 3'stele kinecti peal aga samas kinect ei suuda tast aru saada, poiss peab miljon korda käega vehkima enne kui kinect aru saab.. mõtlesin just et ilma puldita on tal huvitavam ja lihtsam ning loomulikum talle(ta harjunud ipadi ja iphonega kus näpuga kõike liigutada saab). Aga hetkel tundub et xboxi peal on tal puldiga lihtsam ja mugavam - väöhemalt kõik allub käskudele puldiga.. :)

wwepoiss
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 20 Jaan 2010, 20:15

Re: Wii

Postitus Postitas wwepoiss » 14 Jaan 2011, 22:03

Wii,pole väga viga,kuid tüütab ruttu.
ise osutun pigem ps move kasuks.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 62 külalist