Esimene kohtumine

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Kasutaja avatar
maido123
Liige
Liige
Postitusi: 165
Liitunud: 16 Juun 2010, 17:25
Asukoht: Saaremaa

Re: Esimene kohtumine

Postitus Postitas maido123 » 10 Sept 2011, 15:49

Tegelt sai kunagi päris kõvasti arvuti taga mänguaega veedetud, aga viskas kolli ette kuskil paar kolm aastat tagasi. Arvuti taga on ikkagi selline piiratud olemine ja väike ekraan jne, siis saigi X-kast koju toodud. Kuna on suguvõsas olemas ps3, siis ostsin endale xbox-i.
Ei kahetse üldse seda ostu, suur tuba, mõnus tugitool, lahmakas HD, hea kodukino jne-jne :D
Pilt

dsapro
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 18
Liitunud: 10 Sept 2011, 16:36
Asukoht: Paide

Re: Esimene kohtumine

Postitus Postitas dsapro » 26 Sept 2011, 21:54

Paar aastat tagasi sai proovitud tuttava pool mingit mortal kombatit vist.
Nalja oli küllaga.
Nädal tagasi soetasin endale kah, siis lõpuks xboxi.

Kasutaja avatar
OtS EST
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 47
Liitunud: 27 Apr 2011, 15:35

Re: Esimene kohtumine

Postitus Postitas OtS EST » 27 Sept 2011, 13:17

Mitmeid kordi käisin sõbra pool PS3'ega mängimas, lõpuks tuli tahtmine endalegi konsool osta. Kuna ma olin meediast ja tuttavatelt rohkem komplimente XBOXi kohta, siis ostsingi oma esimeseks konsooliks läikiva musta 250GB mäluga kaunitari. Esimene mäng mida temaga mängisin oli Forza MS 3 :)
Pilt

Kasutaja avatar
end889
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 455
Liitunud: 18 Aug 2010, 21:32
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Esimene kohtumine

Postitus Postitas end889 » 29 Okt 2011, 17:17

igav oli ja sirvisin netis ringi...oli suht hea hinnaga kasutatud/moditud konsool....ostsin paar nädalat oli vist ja sai edasi müüdud, kuna moditud konsooliga tekkis see asi et mänge nagunii ei ostnud ja siis võis neid lõputult kokku kuhjata....muutus suht ruttu igavaks..igat mängu mis mul oli olin vast max 10-15 min mängind ja jälle uus plaat sisse :D

siis mingi aasta hiljem sai elite ostetud mis siiani funkab :P
olen rahul.....
Bensiiniga võid pintsleid pesta. Diislis peitub jõud!

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: Esimene kohtumine

Postitus Postitas Sandor » 29 Okt 2011, 18:32

OtS EST kirjutas:Mitmeid kordi käisin sõbra pool PS3'ega mängimas, lõpuks tuli tahtmine endalegi konsool osta. Kuna ma olin meediast ja tuttavatelt rohkem komplimente XBOXi kohta, siis ostsingi oma esimeseks konsooliks läikiva musta 250GB mäluga kaunitari. Esimene mäng mida temaga mängisin oli Forza MS 3 :)
Oled jõudnud Temale nime ka panna ja/või küünlavalgel romantikat teind?

:D :))

Kasutaja avatar
Timohin
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 46
Liitunud: 02 Mär 2010, 10:19
Asukoht: Tallinn

Re: Esimene kohtumine

Postitus Postitas Timohin » 20 Veebr 2012, 19:04

Käisin sugulase juures külas. Kuulisn kõvat lärmi, laulu ja naeru! Tuppa astudes nägin et kontsert käib - ühel mikrofon käes, teine trummide taga, kolmas hoiab gitari...kahjuks moblat parasjagu taskus polnud, oleks hea video tulnud! :)) Mingi hetk siis tuli väike paus ja ma siis piilusin (kuigi juba teadsin mis karp see Xbox 360 on). Siis sai mängida UFC Undisputed 2010 vist ...ja oligi valma! Kuu hiljem sai endale soetatud Xbox 360

panic
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 401
Liitunud: 27 Apr 2009, 10:29

Re: Esimene kohtumine

Postitus Postitas panic » 20 Veebr 2012, 22:15

Kolisin Tartusse ja oli vaja dvd mängijat ja midagi, kust muusikat kuulata. Hakkasin siis netis uurima neid "teevad kõike masinaid" ja kuskilt , täitsa lampi, sain Jacki numbri. Helistasin ja uurisin maad. Siis ostsin lõunakast xbox arcade ära. Umbes pool aastat hiljem rääkis Jacku mulle JTAGist. Kuna ja leidsin poest jtagiks sobiva jasperi, müüsin oma arcade maha ja saingi Jtagi. Mängin suht arva, enamasti ikka filmid ja muusika.
Enne olin ps3 ja xboxi ainult korra näinud ja proovinud.

Kasutaja avatar
Stewie
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 322
Liitunud: 24 Dets 2010, 20:47

Re: Esimene kohtumine

Postitus Postitas Stewie » 21 Veebr 2012, 17:03

Arvuti oli juba selline rääbakas, et uuemaid mänge enam välja ei vedanud ja uut ka ei raatsinud osta. Siis ühel hetkel tuli otsustada, et mis jõulukingiks soovin saada ja veidikese otsimise tagajärjel saigi kenakese summa eest XKARPTÄISPÖÖRE soetatud. Varem polnud sellise huvitava isendiga kokku puutnud, kui elus oli see kolmas konsool - esimene oli nimelt 'telekamäng' ja siis hiljem PS1, mida saab tänaselpäeval isegi vahest mängitud.:ymhug:(y u no stay on the last row?!)
[align=center]Harvey
I have to say, he looks good.
Jessica
Being a prick keeps you handsome.[/align]

arturrs
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 36
Liitunud: 10 Jaan 2012, 16:15

Re: Esimene kohtumine

Postitus Postitas arturrs » 21 Veebr 2012, 18:53

täpselt ei mäletagi kuidas ostmise mõte tuli, aga kuna oli vaja dvd mängijat, siis ühel hetkel avastasin ennast xboxi ostmas, võib-olla oli sees mingi salasoov juba enne olemas,et osta midagi mängimiseks, aga kuna xbox asendab mulle vajalikus koguses igasuguseid plaadimängijaid, siis nii ta läks, nüüd kuulan muusikat, vaatan filme ja mängin ja olen rahul

Kasutaja avatar
EpicGuy
Liige
Liige
Postitusi: 142
Liitunud: 13 Juul 2011, 20:17
Asukoht: Tallinn

Re: Esimene kohtumine

Postitus Postitas EpicGuy » 12 Mär 2012, 16:39

Minu xkasti nimi on Aadu :D ostke ära 400 euri :p

Kasutaja avatar
Cessu
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 511
Liitunud: 21 Nov 2009, 17:01
Asukoht: Tartu

Re: Esimene kohtumine

Postitus Postitas Cessu » 15 Mär 2012, 13:22

EpicGuy kirjutas:Minu xkasti nimi on Aadu :D ostke ära 400 euri :p
Aadu =))

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Esimene kohtumine

Postitus Postitas Hydra Tomix » 15 Mär 2012, 19:37

Olin lihtsalt kursis alguses, et on olemas uus konsool, ei hakkand kohe ostma. Siis ükskord (eimäleta kuna) oli mingi soodustus sellel, emps näitas, ajas isu peale:D Aasta hiljem läksin ostsin ära:D

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist