Mängusõltuvus

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Kasutaja avatar
wuss-
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 509
Liitunud: 13 Juul 2009, 21:15
Asukoht: Elva

Re: Mängusõltuvus

Postitus Postitas wuss- » 08 Nov 2010, 17:16

siin külapeal panen mutikestega möllu ja värki :D ? iga nv tavaliselt mingi pidu siin, sõbrad ja joogid jne :D

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Mängusõltuvus

Postitus Postitas Tom-D » 08 Nov 2010, 18:13

Oli periood kus sai peale tööd kogu aeg mängitud ja nädalavahetused sinna otsa, kuid siis tuli abielu ja peale teise lapse sündi olen üldse kusagil 12h nädalas ainult mängima hakanud, enamus aeg kulub pere peale ära. Võib öelda küll, et olin sõltuvuses. Vahepeal müüsin isegi konsoolid maha, kuid nüüd on nad jälle kõik olemas (PS1,PS2,PS3,X360,NDS,NDSL,WII,PSP), lihtsalt ei mängi enam kõigiga. Nagu siin keegi eelnevalt mainis, et on hakanud mänge koguma ja pole osasid oma ostetud mänge isegi mänginud, siis minu kohta võib sama öelda, olen endale ostnud kõik selle generatsiooni masinad (+norm PC) aga mängin nendega vähe, pigem lihtsalt süda rahul kui nad olemas on. Mängudest olen vist mänginud ainult 1/3 mängudest mida oman, suur osa mänge on veel kiles ja puutumata. Olin pikalt Need for Speed seeria tester EA jaoks, samuti sai paljusid FPS-e testitud ja hulgaliselt betades osaletud, nüüd õnneks on need ajad läbi. Samas ei mõista üldse hukka sellist eluviisi, heh, inimesed teenivad elatist olles professionaalsed mängurid. Hobi nagu iga teinegi, hoiab aju erksana!
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

sten260
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 326
Liitunud: 28 Sept 2009, 21:10
Asukoht: Saaremaa

Re: Mängusõltuvus

Postitus Postitas sten260 » 08 Nov 2010, 20:53

nojah tuleb mõistlikult mängida. Nagu iga teise asjaga, ei tohi liiale minna. Kui mängimine hakkab juba elu segama, siis võib alles pabistama hakata... :p

Kasutaja avatar
wuss-
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 509
Liitunud: 13 Juul 2009, 21:15
Asukoht: Elva

Re: Mängusõltuvus

Postitus Postitas wuss- » 08 Nov 2010, 20:55

varsti tuleb talv, pimedas kooli ja koju samamoodi, midagi teha pole istud toas ja mängid

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Mängusõltuvus

Postitus Postitas Shade » 08 Nov 2010, 22:26

Jackinthexbox kirjutas:hetkel Spyro't kord nädalas naisega.
MIllist SPyrot?
Ma poisiga siin kolmandat õhtut järjest uhan Dawn of the Dragonit. Kahekesi suht mõnus
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Mängusõltuvus

Postitus Postitas Jack » 09 Nov 2010, 10:15

Täpselt seda sama sai mängitud (Y)
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

rannu
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 295
Liitunud: 18 Aug 2010, 22:13
Asukoht: Tallinn

Re: Mängusõltuvus

Postitus Postitas rannu » 13 Nov 2010, 17:20

Ma ise m2ngin mingi 1-3 h p2evas. ;)

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Mängusõltuvus

Postitus Postitas EdragonXX » 23 Dets 2010, 18:46

Kusjuures sõltuvus või mitte. Aga tõesti siin korraldavad poed üsna tihti keskäiseid müüke. Siis kui tuleb välja uus Halo või Fallout või Black Ops. Ja nagu ma aru olen saanud, siis rahvas tõepoolest lähebki ja seisabki seal järjekorras ning ootavad millal kell keskööd tiksub (pood ei tohi enne müüma hakata) ja siis ostavad ruttu ära et jumala eest esimesena mängu omada / mängida või mida iganes. Enamus juhtudel mina neid ei mõista. Magan ilusasti öö ära, viin poisi kooli, ja siis kui aega jääb astun läbi poest kus oma pre-orderi tegin ning toon oma mängu ära.. Aga ega ma neist tüüpidsest ka aru ei saa kes neid collectors versioone ostavad kus need kujukesed ja muud pupujukud kaasas on.

Ainult neist tõsistest fännidest saan veel kuidagi aru kes lähevad kohale siis kui kesköisele müügile saabub siis mõni "kuulsus" mängust, et saad temaga koos pilte teha või siis mängu tootja esindaja küsimustele vastama tuleb või jagatakse mingit special nänni esimestele ainult. Neist tüüpidest võib veel kuidagi aru saada.. aga muidu.. :) Ma fännan Dragon Age, aga nu krt kui DA II müüki tuleb siis ööseks poe ukse taha küll ei viitsi minna selleks..


-----

meenusid hetkel aastad 1992-1994 interneti levik ja muda ajastu eestis.. Vat siis oli selline tore arvutiklass Tartus Liivi tänaval kus 24h ligipääs oli. Ja seal sai aegajalt päevi muda mängitud. :) ja netis surfatud. Sõna otseses mõttes päevi. Ma üldiselt käisin siiski iga paari päeva tagant kodus magamas, aga nii mõnigi veetsi lausa nädala järjest seal. Mõni käis vahel korraks mõnes loengus kah, aga praktiliselt enamus ajast moodus seal.. Endaga sai isegi korra kildu, et peale 3 ööpäeva üleval oldud aega sai koju magama mindud ja kui siis üles tõusin vaatasin et mida krdit ainult 2 tundi maganud aga nagu väsinud ka pole enam.Eino mis siis ikka, sammud jälle arvutiklassi poole kus mõne aja moodudes selgus et krt üks päev vahelt puudu . olin hoopis 26 tundi jutti maganud (mu rekordmagamises).

rannu
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 295
Liitunud: 18 Aug 2010, 22:13
Asukoht: Tallinn

Re: Mängusõltuvus

Postitus Postitas rannu » 31 Dets 2010, 23:01

EdragonXX kirjutas:
meenusid hetkel aastad 1992-1994 interneti levik ja muda ajastu eestis.. Vat siis oli selline tore arvutiklass Tartus Liivi tänaval kus 24h ligipääs oli. Ja seal sai aegajalt päevi muda mängitud. :) ja netis surfatud. Sõna otseses mõttes päevi. Ma üldiselt käisin siiski iga paari päeva tagant kodus magamas, aga nii mõnigi veetsi lausa nädala järjest seal. Mõni käis vahel korraks mõnes loengus kah, aga praktiliselt enamus ajast moodus seal.. Endaga sai isegi korra kildu, et peale 3 ööpäeva üleval oldud aega sai koju magama mindud ja kui siis üles tõusin vaatasin et mida krdit ainult 2 tundi maganud aga nagu väsinud ka pole enam.Eino mis siis ikka, sammud jälle arvutiklassi poole kus mõne aja moodudes selgus et krt üks päev vahelt puudu . olin hoopis 26 tundi jutti maganud (mu rekordmagamises).
Lol. =)) =)) =)) =)) =))
Mul rekord mingi 13 tundi.

Kasutaja avatar
Re1m0
Liige
Liige
Postitusi: 128
Liitunud: 23 Jaan 2010, 09:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mängusõltuvus

Postitus Postitas Re1m0 » 01 Jaan 2011, 20:28

Vanasti mängisin vägagi palju. Nüüd mängin ainult nädalavahetusel. Kui mingi mängu saan, mida olen täiega oodanud vms, siis leian aega ka nädala sees. :D

Muidu ma just selline tüüp, kes mängib läbi paar korda (olenevalt mängust) ja siis lasen vahetusse/müüki. :P

Chaosdog30
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 505
Liitunud: 08 Nov 2009, 15:41
Asukoht: Tallinn

Re: Mängusõltuvus

Postitus Postitas Chaosdog30 » 02 Jaan 2011, 00:11

Mängin kui tuju tuleb. Sõltuvusse pole kaua jäänud.
lapadu kirjutas:kle annaksin FF vastu GTA4 või tomb raider underworld(tõmbasin netist võttis tunde aga töötab kenasti

Kasutaja avatar
wertyui0304
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1084
Liitunud: 31 Mär 2009, 18:06
Asukoht: Pärnu

Re: Mängusõltuvus

Postitus Postitas wertyui0304 » 05 Jaan 2011, 00:12

Ma mängin siis kui aega on.
Kooli ajal seda tavaliselt pole ja vahepeal ei mänginud mingi kuu aega järjest !
Mingit mängusõltuvust küll ei ole :)

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Mängusõltuvus

Postitus Postitas tomtom » 05 Veebr 2011, 22:01

Kuna ma töötan enamus aja kodus siis tekkib mul mängu sõltuvus tihti peale aga mitte nii et elu segama hakkab. Istun küll öid vahepeal teleka taga mängides kuni käed kramppi on läinud mida on millegi pärast viimasel ajal tihti juhtunud
HatchedNeptune

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Mängusõltuvus

Postitus Postitas EdragonXX » 06 Veebr 2011, 00:16

Hmm tundub et peab poistele Dawn of the Dragoni hankima.. :)

Enivei kui Dragon Age II välja tuleb siis on mul küll sõltuvus nädal kaks öist mängimist garanteeritud. :)

Kasutaja avatar
Aiti
Liige
Liige
Postitusi: 125
Liitunud: 31 Okt 2010, 19:40
Asukoht: Jõgevamaa

Re: Mängusõltuvus

Postitus Postitas Aiti » 16 Mär 2011, 14:22

Gears 2 sai suht palju pelada, kas see sõltuvus oli, ei tea. Kolmandat osa küll poe taha ootama ei lähe (preorderi teeb vist küll :D )

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist