Autod, motikad ja teised sõiduvahendid

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Kasutaja avatar
Cessu
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 511
Liitunud: 21 Nov 2009, 17:01
Asukoht: Tartu

Re: Autod, motikad ja teised sõiduvahendid

Postitus Postitas Cessu » 25 Mai 2011, 21:34

OFFTOPIC :
Kusjuures täna oli koomiline olukord, kus läksin oma punasele Mazda 323F´ile kütet võtma, siis tanklas sõitis mu kõrvale roheline Mazda 323F. Kutt tuli autost välja ja vaatas väga kummaliselt minu suunas (alguses ma ei tabanud ära mis ceiss on). Kutt siis vaatab ja vaatab ja hakkab naerma, et oi näe, tema Mazda olevat omale püssi punase kaaslase leidnud =)) Küsis numbrit aga ei andnud, kirjutas siis autonumbri üless (dont know why :P)

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Autod, motikad ja teised sõiduvahendid

Postitus Postitas UnoSiin » 25 Mai 2011, 22:04

Cessu kirjutas:
OFFTOPIC :
Kusjuures täna oli koomiline olukord, kus läksin oma punasele Mazda 323F´ile kütet võtma, siis tanklas sõitis mu kõrvale roheline Mazda 323F. Kutt tuli autost välja ja vaatas väga kummaliselt minu suunas (alguses ma ei tabanud ära mis ceiss on). Kutt siis vaatab ja vaatab ja hakkab naerma, et oi näe, tema Mazda olevat omale püssi punase kaaslase leidnud =)) Küsis numbrit aga ei andnud, kirjutas siis autonumbri üless (dont know why :P)
Nu mis siis, mõtle armsad Mazada 323F kutsikad, ei põrnikad? ei teagi kuidas väikseid autsoid kutsutakse...Aga kollased väiksed autod...Suureks kasvavad saad head hinda:D

Kasutaja avatar
Cessu
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 511
Liitunud: 21 Nov 2009, 17:01
Asukoht: Tartu

Re: Autod, motikad ja teised sõiduvahendid

Postitus Postitas Cessu » 25 Mai 2011, 22:07

UnoSiin kirjutas:
Cessu kirjutas:
OFFTOPIC :
Kusjuures täna oli koomiline olukord, kus läksin oma punasele Mazda 323F´ile kütet võtma, siis tanklas sõitis mu kõrvale roheline Mazda 323F. Kutt tuli autost välja ja vaatas väga kummaliselt minu suunas (alguses ma ei tabanud ära mis ceiss on). Kutt siis vaatab ja vaatab ja hakkab naerma, et oi näe, tema Mazda olevat omale püssi punase kaaslase leidnud =)) Küsis numbrit aga ei andnud, kirjutas siis autonumbri üless (dont know why :P)
Nu mis siis, mõtle armsad Mazada 323F kutsikad, ei põrnikad? ei teagi kuidas väikseid autsoid kutsutakse...Aga kollased väiksed autod...Suureks kasvavad saad head hinda:D
Põrnikad jah :D Ei tea, mu Mazda veel pole valmis emaks saama =))

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 30 külalist