Offtopic

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Vasta
Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Offtopic

Postitus Postitas UnoSiin » 12 Juul 2010, 20:49

teeme järgmise kokkusaamise selle venna maja ees... ;)

Kasutaja avatar
Juss90
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1436
Liitunud: 24 Apr 2009, 00:10
Asukoht: Tallinn

Re: Offtopic

Postitus Postitas Juss90 » 13 Juul 2010, 10:20

sten260 kirjutas:
Freelancer kirjutas:
sten260 kirjutas:esmaspäeval lähen menti.
Kas käisid? Tüüp elab Kuressaares nn Tuulteroosis.
Ära jäta seda asja niisama. Loota, et saad raha puht heast südamest kätte, on äärmiselt sinisilmne.
täna käisin politseis , sebisin seal aadressi aga seal öeldi et nad ei või anda seda vms.. niisiis nad pidid ise ta üles otsima /helistama ja ma peaks raha tagasi saama, kuigi jah alguses mingi mutt hakkas seal ajama et see on mu enda süü et mind üle lasti ja nad ei tee suurt midagi seal....Parim variant oleks täpne aadress saada ja ise uksetaha minna.
Eesti politsei oma tavalise suutmatusega. :D
Pilt

sten260
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 326
Liitunud: 28 Sept 2009, 21:10
Asukoht: Saaremaa

Re: Offtopic

Postitus Postitas sten260 » 14 Juul 2010, 18:48

Sain oma Xboxi kätte, helistas mulle mendi telefoniga ja sain aadressi. Proovisin kõik kohapeal ära ja töötab ilusti :D Elaski Tuulteroosis , aitäh kõigile abi eest!

Kasutaja avatar
Techno Wiking
Liige
Liige
Postitusi: 166
Liitunud: 09 Veebr 2010, 20:32
Asukoht: Tallinn

Re: Offtopic

Postitus Postitas Techno Wiking » 14 Juul 2010, 18:55

Mida ta sulle siis kõik kokku valetas, et miks ta kohe ei suutnud seda ära saata? :p
Pilt

sten260
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 326
Liitunud: 28 Sept 2009, 21:10
Asukoht: Saaremaa

Re: Offtopic

Postitus Postitas sten260 » 14 Juul 2010, 23:28

koguaeg räägib ,et ei ole kodus. Täna ka polnud , kui järgi läksin. Ema või keegi oli kodus :p Mingi imelik vend , arvab et nii saab rikkaks :D

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Offtopic

Postitus Postitas UnoSiin » 17 Juul 2010, 15:06

kui keegi teeb autole kriimustuse kas on võimalik asi kuidagi politseisse või kindlustusse anda?

Sõpraga juhutus nii ja mõtleme mida teha, iseenesest väike kriimustus. Jätab asja vast sinna kanti. Politsei vast ei tee midagi ja saadab ära, Kindlustus teeb vast sama moodi...on kellelgi ette tulnud?(pole auto poolt tehtud, mingi asi on sinna peale pandud ja tekkinud väike kriimustus) :-\

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Offtopic

Postitus Postitas DasMonx » 17 Juul 2010, 22:13

mul selliseid muidukriime on mõnusalt - mööda metsateed mingid oksad kriimustanud jms :P ise ei ole sellejaoks küll midagi ette võtnud
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Freelancer
Algaja
Algaja
Postitusi: 73
Liitunud: 11 Juun 2009, 17:29

Re: Offtopic

Postitus Postitas Freelancer » 18 Juul 2010, 11:04

Kindlustus ja politsei teeb midagi, kui suudad tõestada.
Ise pildistan alati teisi autosid, mis mu autole liiga lähedal on. igaks juhuks, sest ükskord oli lõõdud mu autole korralik mõlk sisse. Muide, see läheb õnnetuse alla ja kui teine veel lahkub ka siis võib ta trahvi saada.

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Offtopic

Postitus Postitas UnoSiin » 18 Juul 2010, 12:12

pildistasid teiste autosid? wtf :-\ Lähed poodi ja pargid auto ära, teed pildi kõrval autodest ja lähed alles siis poodi? Kalli autoga siis tegu on? :-\

ma ise olen suht poolt vahetanud selle teemaga, väikese kriimu pärast politseisse minna ei ole vast ikka mõtet... Sõber tahab täiega seda venda kätte saada, kuid tegu mingi väikese 1mm(max pole sedagi) suuruse auguga, mida silmaga ei ole nähagi, nagu oksaga oleks auto saanud. Nu kindlustus võtab vast jutule, kuid ma tõesti loodan, et meie politseil on oma ajaga paremat teha, kui taga otsida inimesi, kes tekitasid väikse kriimu.

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Offtopic

Postitus Postitas dreysebud » 18 Juul 2010, 14:48

Endalgi juhtus niimoodi, et parkisin auto hanza panga parkla ja väljudes torkas silma kohe, et rohelise autoga on mind kriimustatud. Esispoilat loomulikult ja teatsin, et roheline oli mu kõrval, kuid numbri märki ei vaadanud, niiet meelde ei saanud jääda. Oleks meelde jäänud oleks menti läind jne. Igatahes ma ei teind midagi ja ostsin uue esispoila.
Kuid nüüd mul kasko peal ja iga pisi asja pärast lähen kaskosse kes värvib ja teeb muid asju(keretööd põhiliselt ainult) mis kasvõi minu süü läbi juhtunud(kuuse okaste kriim sügav jne). Lihtsalt tuleb leida lollakas vabandus :D
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Offtopic

Postitus Postitas Jack » 18 Juul 2010, 16:32

Drey, kas mitte omavastutus ei olnud mingi 3000.-?
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Offtopic

Postitus Postitas dreysebud » 18 Juul 2010, 18:03

Kuid seal on oma point niiöelda:
Omavastutus:
- Täielikul hävimisel 10% kindlustussummast
- Varguse korral 15% kindlustussummast
- Klaasikindlustuse suhtes omavastutust ei rakendata

Sõbral oli mingi audi a8 mäletan ja tegi samuti, kui miskit juhtus ta enda süü läbi kasvõi kogematta(mitte avarii). Lihtsalt viib avalduse sisse kus suht totter/valelik põhjendus, kuid samas mitte idiootlik, et see tagasi lükatakse ja korras :D
Ja kui kuuse oks riivab värvi suht palju või väike mölk siis need sinna omavastutusse ei lähe ju :D Õnneks mul ainult pisi oksa triibud olnud mis ikka juhtub kõigil, kellel metsa korra asja vms. Igatahes hoidun sellistest kohtadest nii palju, kui saan :)
Sul muidu Jack kasko? Kuna tean, et kui võetaksegi ütleme 3000.- täieliku hävimise puhul siis see summa võetakse ju kindlustussummast 10% niiet oleneb palju neile maksad? :)
Igatahes kasko mul viimased kuud ja kõik kuna üle 12aasta autode puhul nad seda anda eriti ei taha, niigi sain rohkem :P
Ongi hea põhjus chrysler muretseda nüüd :D
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Offtopic

Postitus Postitas DasMonx » 18 Juul 2010, 19:36

oehjah... peaks ka omale uue(ma) auto muretsema :P omal 13a vana saab 9000 (terve elu meie peres olnud) - hea masin, sõidab siiamaani ülihästi, aga tahaks ikka uuemat masinat :)
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Offtopic

Postitus Postitas UnoSiin » 18 Juul 2010, 19:41

eks alati tahaks ilusmat, kiiremat ja kallimat, aga auto lihtsalt sõiduvahend...peaasi et liiguks ;) see pärast ei saagi aru miks mõni inimene iga kriimustuse pärast närvi läheb...

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Offtopic

Postitus Postitas dreysebud » 19 Juul 2010, 17:46

Väga lihtne :p Ma autopede :D :D . Tegelt mitte lihtsalt terve elu suured mootorid mind huvitanud ja meeldinud ka, et auto ilus ja viisakas välja näeks millega igapäev liigun. Igatahes endal on 4,4L v8 250kw tänu kiibistikule või ajule(originaalis 210kw). Aga tahaks enamat nagu ikka.
Niiet kõik on maitse asi. Kellele meeldib öko ja kellele meeldib võimsus :P
Igatahes enda mõtted lendavad chrysler 300c-e juurde 5,7 hemi. Aga arvan, et jääb järgmisesse aastasse.
Sama teema vist nagu PS3 vs Xbox 360 :D :D
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist