Aasta 2014 Parimad Mängud!

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Vasta
Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Aasta 2014 Parimad Mängud!

Postitus Postitas Tom-D » 15 Dets 2014, 11:31

Lisaks siinses foorumis toimuvale valimisele ootab ka mkuubis.net koos oma koostööpartneritega siinse kogukonna hääli, et välja selgitada eesti mängurite lemmikmängud. Tule ja anna oma hääl kohe, auhinnakorvis on palju kraami, sealhulgas nii mõndagi ka Xboxi sõpradele.

Pilt

Meile Meeldib Mängida koostöös Puhata ja Mängida, Forte, DigiPLAY ja HobbyGamer’ga korraldavad Eestis Aasta 2014 Parimate Mängude valimise.

Aasta 2014 Parimate Mängude küsitluse eesmärgiks on välja selgitada millised olid eestlaste lemmikud videomängud aastal 2014. Selle jaoks on koostööpartneritega kokku pandud nimekiri erinevatest kategooriatest ja mängudest. Sinul on vaja vaid oma Google kontoga sisse logida ja oma lemmikmängu poolt oma hääl anda. Ja kui see tehtud, siis jaga infot parimate mängude valimisest ka oma sõpradega, et ka nemad saaksid oma lemmikmängude poolt hääletada. Mida rohkem küsitluses osalejaid, seda parema pildi saame sellest, millised siis on need eestlaste selle aasta kõige lemmikmängud.

Et hääletamine huvitavam oleks, siis palusime appi ka jõuluvana oma kingikotiga. Küsitluses osalejate motiveerimiseks on sponsorite PlayStation Eesti, ProGames, GameStar, ja korraldajate poolt välja pandud erinevaid mänge ja teisi auhindu: LittleBigPlanet 3, infamous First Light, SingStar: Ultimate Party, GTA V, NBA 2K15, The Crew, Far Cry 4, PlayStation DualShock 4 puldid, Playstation 4 peakomplektid, PlayStation logodega kotid ja stressipallid, LittleBigPlanet 3 Odd Sock mänguasjad, Destiny t-särgid, DigiPlay kinkekaardid, ja palju muud.

2014 oli mängudele veider aasta. Nii mõnigi mäng tuli müügile katkisena, ja palju haipi saanud väljalasked jagasid mängijad kaheks, kus osa mängijatest ei saanud mängu võlust üldse aru, teine pool aga ei suutnud pulti käest panna,” ütles Rainer Peterson, Puhata ja Mängida üks saatejuhtidest. “Samas aga ilmus suures koguses väiksemaid, aga väga häid mänge, mis loodetavasti saavad rohkem tähelepanu. Loodame et tabel näitab hästi ära, et ka Eestis saadakse aru, millised mängud on head ja millised mitte.

Küsitlus toimub 15 detsembrist kuni 31 detsembrini 2014, ja küsitluses osalemiseks on vajalik Google konto olemasolu. Loosis võivad osaleda kõik Eestis asuvad residendid. Küsitluse tulemused ja võitjad tehakse teatavaks 5 jaanuaril 2015 www.mKuubis.net leheküljel.

Juhul kui sinu lemmikmängu nimekirjas ei ole, saad selle sisestada “MUU” alla. Ja kui mõne kategooria ja selle mängude kohta hinnangut anda ei oska, siis jäta see osa lihtsalt vahele ja vajuta JÄTKA (või “continue”, vastavalt valitud keelele).

Küsitluse leiab aadressilt http://2014.mkuubis.net.
Lisainfot ja küsitluse tingimustega saab tutvuda aadressil: http://2014.mkuubis.net/tingimused

Pilt
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Aasta 2014 Parimad Mängud!

Postitus Postitas Tom-D » 15 Dets 2014, 13:23

Xboxi põhised auhinnad:

2 x 3-päevane Xbox Live Gold
3 x Zoo Tycoon mütsi Xbox Live Avatarile
1 x GTA V (Xbox One)
1 x NBA 2K15 (Xbox 360)
1 x The Crew (Xbox One)
1 x Far Cry 4 (Xbox One)
1 x Assassin’s Creed IV: Black Flag (Xbox One digitaalne kood).
Lisaks Destiny t-särgid ja ajutised tätoveeringud.

Kui on küsimusi, andke tuld (Y)
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Aasta 2014 Parimad Mängud!

Postitus Postitas taku » 15 Dets 2014, 19:49

Miks küsimuses, kust meie kohta kuulsid, ei ole valikut xbox.ee?
Mina andsin oma hääle ära.
Tatoka võitma peaks siis : I didn’t choose the thug life, the thug life chose me!

Kasutaja avatar
Deivid
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 194
Liitunud: 15 Sept 2011, 18:17
Asukoht: Tallinn

Re: Aasta 2014 Parimad Mängud!

Postitus Postitas Deivid » 15 Dets 2014, 20:03

taku kirjutas:Miks küsimuses, kust meie kohta kuulsid, ei ole valikut xbox.ee?
Mina andsin oma hääle ära.
Tatoka võitma peaks siis : I didn’t choose the thug life, the thug life chose me!

Lisamisvõimalus oli täitsa olemas. Kuigi usun, et siit tuleb palju rahvast hääletama, et oleks võinud täitsa valikus olla küll :D

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Aasta 2014 Parimad Mängud!

Postitus Postitas Tom-D » 15 Dets 2014, 20:13

Kuna Xbox.ee ei olnud ametlik meediapartner ja levitaja, siis teda ei ole ka valikus. Kuid alati on võimalik see ise juurde lisada, mida on paljud ka teinud juba.

taku, ajutiste tätoveeringute all on mõeldud ikka kindlaid Destiny omi, ise kujundust ja teksti valida ei saa.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Aasta 2014 Parimad Mängud!

Postitus Postitas taku » 15 Dets 2014, 20:18

Off topic:
Tom-D kirjutas:Off topic:
Kuna Xbox.ee ei olnud ametlik meediapartner ja levitaja, siis teda ei ole ka valikus. Kuid alati on võimalik see ise juurde lisada, mida on paljud ka teinud juba.

taku, ajutiste tätoveeringute all on mõeldud ikka kindlaid Destiny omi, ise kujundust ja teksti valida ei saa.
Off topic:

Ma ei arvaudki ,et ise valida saab vaid kleebin peale ja gängster valmis ;)

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Aasta 2014 Parimad Mängud!

Postitus Postitas Tom-D » 16 Dets 2014, 08:07

Aa, ok, nüüd sain aru mis sa öelda tahtsid :D Ghetto värk :P
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Aasta 2014 Parimad Mängud!

Postitus Postitas Tom-D » 29 Dets 2014, 09:04

Veel on aega oma hääl anda kes seda veel teinud ei ole (Y)

Auhinnad ootavad võitmist :D

http://2014.mkuubis.net
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Aasta 2014 Parimad Mängud!

Postitus Postitas Tom-D » 06 Jaan 2015, 08:12

Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist