Facebooki õllemäng...?

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Vasta
Kasutaja avatar
VPL-Merc
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 31
Liitunud: 23 Aug 2012, 10:32

Facebooki õllemäng...?

Postitus Postitas VPL-Merc » 13 Veebr 2014, 22:05

Paar päeva tagasi hakkasid tekkima Tartu tuttavatel need õllemängu videod facebooki, nüüd 3-4 päeva hiljem on juba pea pooled pärnu inimesed neid videosi uploadinud... :D
Huvitav millal ja kus kohast see kõik alguse sai.. Oskab keegi öelda? V millal nägid sina esimesena õlle mängu videot, või kuulsid sellest..
Kas oled ka ise juba osalenud, ja mis arvad sellest?
Ise ma pole veel teinud, arvan et asi on lahe, eriti et see nii Viral'iks läks, ning ma nägin esimesena kuskil 4-5 päeva tagasi Tartu inimestel.
Pilt

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Facebooki õllemäng...?

Postitus Postitas CtV15 » 13 Veebr 2014, 23:24

Alguse sai see vist Austraalia poistelt ja levis kulutulena üle maailma nüüd. Kummaline "mäng" igatahes. :D
Pilt

Kasutaja avatar
iChriss
Liige
Liige
Postitusi: 156
Liitunud: 24 Okt 2013, 15:58

Re: Facebooki õllemäng...?

Postitus Postitas iChriss » 14 Veebr 2014, 12:38

On jõudnud Põlva ka. 24h jooksul ei joo = kast õlli :D
Nice diil :D
GTA or rally only! Vihkajad võivad vihata.

Kasutaja avatar
VPL-Merc
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 31
Liitunud: 23 Aug 2012, 10:32

Re: Facebooki õllemäng...?

Postitus Postitas VPL-Merc » 14 Veebr 2014, 16:50

Nägin ka kuida Austraalias üks Eesti tuttav video uploadis, aga see oli alles paar päeva tagasi.

Kõige pullimad stseenid mis ma näinud olen on siis see austraaliast tüüp jõi oma õlle ATV'ga sõitmise ajal ära..
Siis pärnust, üks jõi koos kahe pompsuga oma õlle võidu ära, üks tüüp tegi seda mingi krokodilli kostüümiga, üks tegi seda norras mägede taustal, üks naine jõi oma õlle 5'te pokaali jagatult ära.. - Päris huvitavaid lahendusi on :D

Täna jõudis ka minuni see mäng, ja paari minuti jooksul sain 2elt inimeselt selle challange :D ... Kuna kaamera ees mul suht awkward olla, siis otsustasin kiiruse peale oma õlled ära kaanida... Esimesel videol kaanisin poolese õlle 7 sekundiga ära, teisel juba 5 sekundiga :D ..
Pilt

Kasutaja avatar
RR9
Liige
Liige
Postitusi: 150
Liitunud: 02 Sept 2012, 20:35
Asukoht: Pärnu

Re: Facebooki õllemäng...?

Postitus Postitas RR9 » 01 Mär 2014, 15:12

mulle meeldib see, et paljud ei anna enam "ülesannet" edasi, vaid kirjutavad lihtsalt, et "kes tahab, see teeb" vms :D

EvoX
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 642
Liitunud: 27 Nov 2011, 01:41
Asukoht: Põlva

Re: Facebooki õllemäng...?

Postitus Postitas EvoX » 01 Mär 2014, 19:07

RR9 kirjutas:mulle meeldib see, et paljud ei anna enam "ülesannet" edasi, vaid kirjutavad lihtsalt, et "kes tahab, see teeb" vms :D
Minu fb's on juba päris palju ringlemas kätekõverduste challengit, ning siis kedagi edasi tanki panna. Kui feilid siis 2kg kanafileed või jõuka kuukart. :P

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist