Välismaa poed.

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Kasutaja avatar
tarvo.maesepp
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 264
Liitunud: 13 Juun 2013, 09:33
Asukoht: Tartu

Välismaa poed.

Postitus Postitas tarvo.maesepp » 30 Sept 2013, 00:04

Postitage siia mängu poode kust olete tellinud ja soovitate või ei soovita teistele.

Alustan siis. Tegin 16.09.2013 GTA 5 pre orderi game.co.uk-st ja pole siiani kohale tulnud. Raha ka tagasi ei taheta anda. Ilmselgelt ei soovita kellelegi.

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Välismaa poed.

Postitus Postitas taku » 30 Sept 2013, 16:20

tarvo.maesepp kirjutas:Postitage siia mängu poode kust olete tellinud ja soovitate või ei soovita teistele.

Alustan siis. Tegin 16.09.2013 GTA 5 pre orderi game.co.uk-st ja pole siiani kohale tulnud. Raha ka tagasi ei taheta anda. Ilmselgelt ei soovita kellelegi.
Küll nad selle raha tagasi annavad, iseasi kui kaua see aega võib võtta.Eks nad ei kiirusta ka raha tagasi maksmisega,sest pakk võib veel välja ilmuda.
Seega soovitan edaspidi paypal'i kasutada.

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Välismaa poed.

Postitus Postitas Tom-D » 30 Sept 2013, 16:31

GAME-st ise mägedena asju tellinud, julgen soovitada küll. Inglismaalt tellides peab arvestama kuni 3 nädalase tarneajaga, keskmiselt on aeg 5-7 tööpäeva kuid lennupost liigub nagu ta liigub. Pre-ordereid soovitan teha eestist või shopto.net vahendusel. Shopto pakid tulevad alati kiirelt. On ka zavvi.com, thehut.com, 365games.co.uk, amazon.co.uk ja ebay.co.uk kust mänge tellin, oleneb kus soovitud asi odavam on.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Välismaa poed.

Postitus Postitas DasMonx » 30 Sept 2013, 19:35

tarvo.maesepp kirjutas:Alustan siis. Tegin 16.09.2013 GTA 5 pre orderi game.co.uk-st ja pole siiani kohale tulnud.

välismaalt tellemisega peab ALATI arvestama et see ei tule varem kui mujalt ... ainuke põhjus on see, et tuleb odavam, selle arvelt ka aeglasem
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Kasutaja avatar
tarvo.maesepp
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 264
Liitunud: 13 Juun 2013, 09:33
Asukoht: Tartu

Re: Välismaa poed.

Postitus Postitas tarvo.maesepp » 30 Sept 2013, 21:09

Enamjaolt olen ka kiidusõnu kuulnud selle lehe suhtes. Loodan, et tuleb nädala pärast siis. Tänud Tom-D, sai paar lehte juurde kust otsida kui soov on ;)

Kasutaja avatar
Lamar
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 19
Liitunud: 28 Dets 2010, 11:23

Re: Välismaa poed.

Postitus Postitas Lamar » 30 Sept 2013, 21:19

Olen tellinud Amazonist (co.uk), seal sõltub täiesti müüjast, kuna seal müüvad erinevad inimesed erineva hinnaga erinevates olukordades. Uued mängud saab vast ikka mingi kõrge reitinguga kindla toote kätte, aga kasutatud mängud võivad peaaegu kõlbmatud olla.
Pilt

Kasutaja avatar
tarvo.maesepp
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 264
Liitunud: 13 Juun 2013, 09:33
Asukoht: Tartu

Re: Välismaa poed.

Postitus Postitas tarvo.maesepp » 30 Sept 2013, 22:24

Ma olen tellinud saksa amazonist. Seal alati olnud asjad odavamad kui mujal amazonis.

Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Re: Välismaa poed.

Postitus Postitas Milenko » 01 Okt 2013, 00:14

zavvi.com ja amazon.co.uk
Pilt

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Välismaa poed.

Postitus Postitas Tom-D » 01 Okt 2013, 08:08

Lamar kirjutas:Olen tellinud Amazonist (co.uk), seal sõltub täiesti müüjast, kuna seal müüvad erinevad inimesed erineva hinnaga erinevates olukordades. Uued mängud saab vast ikka mingi kõrge reitinguga kindla toote kätte, aga kasutatud mängud võivad peaaegu kõlbmatud olla.
Kasutatud mängude puhul vaata võimalusel zoverstocks pakkumisi, need on üldjuhul väga hea hinnaga, väga heas korras, tulevad ruttu kohale ja kui mingi probleem on siis alati laheneb see kliendi kasuks. Postikulu on neil £4 per mäng aga kasutatud kraami hind on hea.
Minu ainuke probleem siiani zoverstocksiga oli COD4 puhul, tellisin GOTY versiooni aga sain tavalise. Lubati õige asemele saata ja vale võisin endale jätta. Tuli siis uus, see oli ka tavaline, kirjutasin uuesti ja lubati õige asemele saata, vana võisin endale jätta. Tuli siis jälle uus ning seekord ka õige. Mitte GOTY versioonid müüsin maha ja jäin tublisti plussi oma ostuga.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Välismaa poed.

Postitus Postitas Shade » 01 Okt 2013, 11:39

mina olen kasutanud korra game.co.uk ja amazon.co.uk. Mõlemal korral on 5 päevaga asi kohale tulnud.
Nüüd siis amazonist suurem asi tulemas: XBOX One Day One Edition - eks näis, kuidas see kohale tuleb.

Hea koht on ka: gog.com. Ehk siis good old games. Sealt olen ostnud oma 80 mängu kokku juba. Kõik muidugi digitaalne, kuid maci ja win 7 all mängida vanu häid klassikaid - priceless.
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
GameTrigger
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 30
Liitunud: 24 Mai 2013, 20:53
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Välismaa poed.

Postitus Postitas GameTrigger » 02 Okt 2013, 00:51

Eelpool mainitutele veel paar tükki lisaks:
http://www.videogamesplus.ca/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.play-asia.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
NB! mõlemad poed märgivad pakile tegeliku väärtuse!

Guess
Vaatleja
Postitusi: 2
Liitunud: 29 Dets 2009, 14:16

Re: Välismaa poed.

Postitus Postitas Guess » 30 Dets 2013, 14:30

Tere kõigile!
Huvitav, kas keegi on kokku puutunud ostmisega venemaalt mänge?
Silmas pean ikka Xbox 360 originaal mänge, mida müüakse vene saitidel. Ehk tõlgitud vene keelde. Neid lehekülge leidub küll. Kuid makse viis ei ole kõige parem (WebMoney jne)... või ma lihtsalt ei suutnud leida. Hetkel olen tupikus otsingutega..
Tänud ette!
NB! Kus juures tellides game.co.uk (olen siiani kõik mängud seal tellinud ca 30tk), mõned mängud tulevad juba RUS toega.. ACIII näiteks..

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Välismaa poed.

Postitus Postitas taku » 30 Dets 2013, 15:02

Guess kirjutas:Tere kõigile!
Huvitav, kas keegi on kokku puutunud ostmisega venemaalt mänge?
Silmas pean ikka Xbox 360 originaal mänge, mida müüakse vene saitidel. Ehk tõlgitud vene keelde. Neid lehekülge leidub küll. Kuid makse viis ei ole kõige parem (WebMoney jne)... või ma lihtsalt ei suutnud leida. Hetkel olen tupikus otsingutega..
Tänud ette!
Pole küll otseselt kokku puutunud tellimisega aga seal ongi rohkem levinud webmoney kui paypal.
Kui leiadki hea koha kust tellida siis alates 21€ peaks hakkama toll oma osa tahtma.
+Seal on nende regulatsioonidega nagu on.Vabalt võid saada piraate mis tolli kinni jäävad ja raha tagasi saada vist immpossibruuu :D

Kasutaja avatar
Deivid
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 194
Liitunud: 15 Sept 2011, 18:17
Asukoht: Tallinn

Re: Välismaa poed.

Postitus Postitas Deivid » 31 Mai 2014, 08:36

Tõstame teemat sutsu .

Küsimus selline, kas videogamesplus.ca pelasi saame meie ka mängida või need on oma mingi regiooni case´iga ?

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Välismaa poed.

Postitus Postitas taku » 31 Mai 2014, 10:36

Deivid kirjutas:Tõstame teemat sutsu .

Küsimus selline, kas videogamesplus.ca pelasi saame meie ka mängida või need on oma mingi regiooni case´iga ?
Suure tõenäosusega on seal NTSC mängud. Euroopas PAL konsoolid.
Samuti lisandub tollimaks alates 21€.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 48 külalist