Offtopic

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Vasta
Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: Offtopic

Postitus Postitas Sandor » 20 Mai 2011, 00:13

Ma (ci) ka..Kunagi sai alustatud, vahepeal pullipärast päevapealt mahajäetud(aastaks)..Praegu teeb ~2 pakki nädalas.Pikalt sai halli kenti ja parliament Aqua blue'd tehtud.Praegu seisan Philip Morris Brown'i peal. Ja nutan pruuni Parclay'd taga.

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Offtopic

Postitus Postitas dreysebud » 20 Mai 2011, 06:10

Eks mul läheb ka seda nõmedat suitsu. Päevas pool pakki kuni terve :P
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Chaosdog30
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 505
Liitunud: 08 Nov 2009, 15:41
Asukoht: Tallinn

Re: Offtopic

Postitus Postitas Chaosdog30 » 20 Mai 2011, 07:06

DasMonx kirjutas:mhh... mkei?

ma käisin macbbq's ja sõin ribisid...

i swear to god! need ribid on tehtud inglitest!
Ma vaatasin ka Mack BBQ menüü'd. Kuradi isuäratav tundub :D
lapadu kirjutas:kle annaksin FF vastu GTA4 või tomb raider underworld(tõmbasin netist võttis tunde aga töötab kenasti

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: Offtopic

Postitus Postitas Sandor » 20 Mai 2011, 07:16

Eisaa aru, miks mõnel tõesti seda nii palju läheb..ise üle ühe sigareti tunnis ei suuda teha..kurk hakkab valutama.

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Offtopic

Postitus Postitas DasMonx » 20 Mai 2011, 07:23

ostsin mingiaeg e-sigareti ... seda sai rõõmsalt 2 kuud tehtud
kuid kuna nikotiiniga padruneid ei ostnud siis see oli nagu vesipiip-maitsestatud aur

muidu terve elu kendi peal olnud... alustasin halliga, siis niipea kui must tuli läksin sellele... nüüd 2a tagasi läksin hallile tagasi :)

mingi aeg tekkis mõte suitsupakke korjata... mul on musta kendi pakke 5 erinevast riigist :D

ehk, kui keegi läheb kuhugi väljamaale, kui viitsite mulle ühe tagasi tuua pakun kindlasti kompensatsiooni :)
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Smitikas
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 49
Liitunud: 13 Jaan 2011, 09:13
Asukoht: Rapla mk

Re: Offtopic

Postitus Postitas Smitikas » 20 Mai 2011, 09:36

Sai ka 13 aastat tõmmatud, nüüd õnneks üle aasta pole teinud :D

dlipetski
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 47
Liitunud: 10 Mai 2011, 17:02
Asukoht: Tallinn / Viljandi

Re: Offtopic

Postitus Postitas dlipetski » 20 Mai 2011, 10:49

Hõbedane Kent FTW!

Teen tööpäeviti kuskil pool pakki päevas, siis kui vaba päev harvemini. Töö lihtsalt selline, et eksisteerivad sellised asjad nagu "6 minute break" selle aja jooksul eriti midagi targemat teha pole, kui võtta tass kohvi ja teha üks suits.

Kasutaja avatar
Cessu
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 511
Liitunud: 21 Nov 2009, 17:01
Asukoht: Tartu

Re: Offtopic

Postitus Postitas Cessu » 20 Mai 2011, 11:38

Issver mida ma loen.. Ainult 1 inimene (vist) siin tunnistas, et ei tee suitsu.. Väga pahapaha :P Aga kui rääkida tööl nendest pausidest, siis olen kokku puutund olukorraga kus suitsetamine on AINUS võimalus saada puhata. St kui suitsu ette viskad, siis puhka kuna tahad ja palju tahad. Kui ei suitseta, siis ära mölise ja tee tööd :D Aus värkk!

dlipetski
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 47
Liitunud: 10 Mai 2011, 17:02
Asukoht: Tallinn / Viljandi

Re: Offtopic

Postitus Postitas dlipetski » 20 Mai 2011, 11:45

Lugesin siin sinu postitust, ccc. Lisainfos sul, et ekslikult peetud ka sind poisiks. Ma üldse ei imesta, kui kasutajanimi naisterahval ccc, mida see üldse tähendab, julgen oletada, et mitte Carmen Christina Cartoon. Sest kui checkida naiselikumat foorumit nimega Buduaar.ee, siis seal on ju enamus naised ja kasutajanimed ka vastavad - nunnuke, jänkuke, tupsuke etc.

Miks siis ccc ja mida see tähendab?

Eelnev tekst kukkus võib-olla natukene isekas või solvav kohati, kui see nii oli vabandan ette ära, sest " This wasn't ment to be "

Kasutaja avatar
Cessu
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 511
Liitunud: 21 Nov 2009, 17:01
Asukoht: Tartu

Re: Offtopic

Postitus Postitas Cessu » 20 Mai 2011, 11:52

dlipetski kirjutas:Lugesin siin sinu postitust, ccc. Lisainfos sul, et ekslikult peetud ka sind poisiks. Ma üldse ei imesta, kui kasutajanimi naisterahval ccc, mida see üldse tähendab, julgen oletada, et mitte Carmen Christina Cartoon. Sest kui checkida naiselikumat foorumit nimega Buduaar.ee, siis seal on ju enamus naised ja kasutajanimed ka vastavad - nunnuke, jänkuke, tupsuke etc.

Miks siis ccc ja mida see tähendab?

Eelnev tekst kukkus võib-olla natukene isekas või solvav kohati, kui see nii oli vabandan ette ära, sest " This wasn't ment to be "
Ma olin enne siin foorumis Cessu aga see läks mitte minust olenevatel põhjustel likvideerimisele. Kuna ma olen suht igal pool Cessu, siis ei viitsind ma suurt mõttetööd teha ja panin automaatselt ccc. Mingit sügavat stoorit seal seega all pole :) See poisi teema tuli, sest keegi küsis siin kas ma poiss või tüdruk :D

dlipetski
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 47
Liitunud: 10 Mai 2011, 17:02
Asukoht: Tallinn / Viljandi

Re: Offtopic

Postitus Postitas dlipetski » 20 Mai 2011, 11:55

Müsteerium lahendatud, aga see on siis mingi suht inside kraam siis ju. Sellepärast uustulnukad küsivadki : " Are you a girl or a boy? "

Igatahes, Cessu, nice to meet you! Kui pahaks ei pane, siis kasutaksin pigem Cessut sinu poole pöördumiseks kui ccc'd, kui sobib?

Kasutaja avatar
Cessu
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 511
Liitunud: 21 Nov 2009, 17:01
Asukoht: Tartu

Re: Offtopic

Postitus Postitas Cessu » 20 Mai 2011, 11:59

dlipetski kirjutas:Müsteerium lahendatud, aga see on siis mingi suht inside kraam siis ju. Sellepärast uustulnukad küsivadki : " Are you a girl or a boy? "

Igatahes, Cessu, nice to meet you! Kui pahaks ei pane, siis kasutaksin pigem Cessut sinu poole pöördumiseks kui ccc'd, kui sobib?
No pildilt tegelt aru saada, et ma tüdruk aga eks see ei ole jah levinud, et panna enda pilt profiili pildiks. Aga Cessu sobib igatahes :) Nice to meet u to :)

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Offtopic

Postitus Postitas Jack » 20 Mai 2011, 12:04

Kui vastav soov esitada siis igaüks siin foorumi saab tegelikult kasutajanimeks seda mida tahab.
Kui CCC Soovib Saan kasutajanime muuta Cessu'ks Ilma, et eelmised postiused või kirjad kuhugi kaoksid.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

dlipetski
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 47
Liitunud: 10 Mai 2011, 17:02
Asukoht: Tallinn / Viljandi

Re: Offtopic

Postitus Postitas dlipetski » 20 Mai 2011, 12:06

Nice to hear that!

Kasutaja avatar
Cessu
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 511
Liitunud: 21 Nov 2009, 17:01
Asukoht: Tartu

Re: Offtopic

Postitus Postitas Cessu » 20 Mai 2011, 12:20

No digimuutke mind siis cessuks tagasi kuigi sel eriti olulist vahet ei ole :P
 ! Jackinthexbox:
Nüüd vaja sisselogimisel kah kasutada Cessu kasutajanime

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 125 külalist