XBOX CONTROLLERI MODIMINE

Xboxi muutmine välimuslikult või funktsioonidelt.
arturownz
Liige
Liige
Postitusi: 108
Liitunud: 01 Nov 2010, 17:13

XBOX CONTROLLERI MODIMINE

Postitus Postitas arturownz » 04 Jaan 2011, 14:32

kas keegi on enda controllerisse rapid fire chipi pannud?
ise panin endale sellise(http://cgi.ebay.co.uk/XBOX-Rapid-Fire-M ... 19c208d09b)
töötab väga hästi)

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: XBOX CONTROLLERI MODIMINE

Postitus Postitas Kkiks » 04 Jaan 2011, 23:38

Ei tea ,ei taha panna , ei salli selliseid asju mis teevad mängimise liiga kergeks , eriti veel netis Sõjamängudes. Rapid chippide pärast pidi bänni ka vist saama , kuid ei ole kindel . Äkki keegi teab paremini ?
Football , a way of life

xb0x
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 576
Liitunud: 30 Mär 2009, 13:30
Asukoht: Tallinn

Re: XBOX CONTROLLERI MODIMINE

Postitus Postitas xb0x » 04 Jaan 2011, 23:39

Oi v*rdjad on sellised tüübid lihtsalt, õpi pigem mängima mitte ära topi sellist saasta vahele.

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: XBOX CONTROLLERI MODIMINE

Postitus Postitas DasMonx » 04 Jaan 2011, 23:56

xb0x kirjutas:Oi v*rdjad on sellised tüübid lihtsalt, õpi pigem mängima mitte ära topi sellist saasta vahele.
+1
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: XBOX CONTROLLERI MODIMINE

Postitus Postitas Jack » 05 Jaan 2011, 00:12

Mis te nüüd maha teete?
Kui mäng võimaldab siis andku tuld. Süüdistage mängu mis halvasti ehitatud et sellist asja lubab.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

arturownz
Liige
Liige
Postitusi: 108
Liitunud: 01 Nov 2010, 17:13

Re: XBOX CONTROLLERI MODIMINE

Postitus Postitas arturownz » 05 Jaan 2011, 00:26

Banni küll selle eest ei saa aga mõnes mängus on piirangun nagu 20 lasku sekundis

xb0x
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 576
Liitunud: 30 Mär 2009, 13:30
Asukoht: Tallinn

Re: XBOX CONTROLLERI MODIMINE

Postitus Postitas xb0x » 05 Jaan 2011, 00:26

A et miks maha teen? Black Opsi MP on täis selliseid tainaid lihtsalt.

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: XBOX CONTROLLERI MODIMINE

Postitus Postitas Kkiks » 05 Jaan 2011, 01:03

xb0x kirjutas:A et miks maha teen? Black Opsi MP on täis selliseid tainaid lihtsalt.
Täpselt , Jack minuteada rapid chipiga lubab igat FPS mäng.Hakkame igat tegijat süüdistama :P ? See lht on vale ,samapõhjus miks kunagi Counter Strike mängides oli vähemalt 5 venda serveris kes said bänni , chiitimise pärast. Jumala pärast , õpi mäng ennem selgeks ;)
Football , a way of life

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: XBOX CONTROLLERI MODIMINE

Postitus Postitas Jack » 05 Jaan 2011, 02:09

Kui hardware mod lubab miskit mängus paremini teha kui teised siis jummala pärast andke tuld. Või sõimatakse ka chiiteriks kui mõnel on paremad kõrvaklapid, parem pult ja kiirem telekas. Cmon. Mängutegijate süü kui sellist asja lubatakse.
Battlefield bad company 2 mu teada rapid fire ei tööta... just enamus mängudes ei tööta. Seega kivi developeri kapsaaeda.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

lepoarro
Algaja
Algaja
Postitusi: 83
Liitunud: 06 Dets 2009, 12:05
Asukoht: Rapla maakond
Kontakt:

Re: XBOX CONTROLLERI MODIMINE

Postitus Postitas lepoarro » 05 Jaan 2011, 09:34

Minu arvates mängimine peab huvitav olema ning kui selline lisavidinas teeb selle veel huvitavamaks, siis miks mitte see puldile juurde pookida. Vinguvad need, kes ei oska või mingil muu põhjusel sellist vidinat enda seadmele juurde ei poogi. Raske on jah seda Black Ops'i MP mängida, kui satud mõnda sellisesse mängu, kus taoliste vidinatega vennad tina annavad, aga kui teed mõnele sellisele tegelasele pähe või veel parem paned kogu mängu kinni, siis pistavad need vennad kohe ise vinguma, et cheater oled, kuigi tegelikult ei ole :)) :)) :)) . Kokkuvõtvalt võib nii öelda: pulli peab saama ja kuidas ikka pulli saab kui lehma ei ole või kui ise ei tee :)) .
Pilt
Xbox 360 hooldus, remont, tarvikud, seadmed

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: XBOX CONTROLLERI MODIMINE

Postitus Postitas Jack » 05 Jaan 2011, 10:25

Vat see on õige suhtumine! :D
Selle asemel, et karjuda "chiiter!" arendage oma mänguskille või varustust.

PC peal sai kah kunagi rõve palju mängitud headset'i ja korraliku hiirega... Päris tihti sõimati cheateriks... lausa tüütav oli kohati ja segas mängimist. Kõrvaklapid siis korralikult FPS'i mängimiseks musthave imo.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: XBOX CONTROLLERI MODIMINE

Postitus Postitas Kkiks » 05 Jaan 2011, 20:58

lepoarro kirjutas:Minu arvates mängimine peab huvitav olema ning kui selline lisavidinas teeb selle veel huvitavamaks, siis miks mitte see puldile juurde pookida. Vinguvad need, kes ei oska või mingil muu põhjusel sellist vidinat enda seadmele juurde ei poogi. Raske on jah seda Black Ops'i MP mängida, kui satud mõnda sellisesse mängu, kus taoliste vidinatega vennad tina annavad, aga kui teed mõnele sellisele tegelasele pähe või veel parem paned kogu mängu kinni, siis pistavad need vennad kohe ise vinguma, et cheater oled, kuigi tegelikult ei ole :)) :)) :)) . Kokkuvõtvalt võib nii öelda: pulli peab saama ja kuidas ikka pulli saab kui lehma ei ole või kui ise ei tee :)) .
Haha , hakkan teie pmt mõistma . Vanasti oli mul samamoodi , ostsin endale siis jõhkra hiire ja korralikud kõrvaklapid , mängu skill naq muutus täielikult , Ja loomulikult karjuti chiiteriks .

Kuigi ma endale ei pane seda raudselt peale , aga prg ma ka lives ei pela .. Niiet no , no probs.
Football , a way of life

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: XBOX CONTROLLERI MODIMINE

Postitus Postitas EdragonXX » 06 Jaan 2011, 10:50

Kkiks kirjutas:Ei tea ,ei taha panna , ei salli selliseid asju mis teevad mängimise liiga kergeks , eriti veel netis Sõjamängudes. Rapid chippide pärast pidi bänni ka vist saama , kuid ei ole kindel . Äkki keegi teab paremini ?
Ei saa banni kuna täiesti ametlikult müüakse poes wildfire ja rapid fire pulte.

Jackinthexbox kirjutas:Vat see on õige suhtumine! :D
Selle asemel, et karjuda "chiiter!" arendage oma mänguskille või varustust.

PC peal sai kah kunagi rõve palju mängitud headset'i ja korraliku hiirega... Päris tihti sõimati cheateriks... lausa tüütav oli kohati ja segas mängimist. Kõrvaklapid siis korralikult FPS'i mängimiseks musthave imo.
Jack, vaata PC peal oli vahepeal laialdaselt levinud autoaim ja autoattack scriptid. :) Seega kui tegutsesid kiirelt, siis võimalik et sellepärast sõimatigi cheateriks. Mul üks kolleeg ka töö juures pelas nende scriptidega, välkkiiretest kannapooretest ja 90% headshot oli see millest nagu aru said, kui scripti kasutaja just Sinuga ühs ruumis ei viibinud (nagu kolleeg istus). :) TUnnistan ausalt üles lasin ka omale korra vastava appi peale , peale seda kui kolleeg oli asja ära testinud.

Vahepeal oli ka xboxil paar scriptikest / appi liikvel. Peale viimast bannimise lainet pole nüüd juba pikemalt kuulda olnud et keegi kisaks ju said asja kontrolli alla..


Aga cheateriteks sõimajaid on küll ja küll.. Mind sõimati just kmõnda aega tagasi NFS'is ja RISK's cheateriks. NFS'isseepärast et 1 vs 1 battles tõmbasin radari pimedaks (jammer) esimese nurga taga ja tegin kannapoorde ateeloiku millest jalitaja mooda pani. Tüüp vihastas kui juba kolmas mäng paari minutiga läbi sai. Ei mingit cheati. Nuh RIski's tunnistan üles see mida ma tegin polnud ilus tookord. Muidu on nii et kui sojakuulutad liitlasele siis trusted rating langes jne. Nu lauas oli kolm mängijat jäänuud mõlemad olid liitlased ja minu käik. tõusin lauast (mispeale auto cancel liitlastele) ja joinisin lauda tagasi nüüd sain rahulikult attackida.. :)

Kasutaja avatar
Frost
Algaja
Algaja
Postitusi: 71
Liitunud: 17 Juul 2011, 18:24

Re: XBOX CONTROLLERI MODIMINE

Postitus Postitas Frost » 26 Juul 2011, 22:09

Jackinthexbox kirjutas:Mis te nüüd maha teete?
Kui mäng võimaldab siis andku tuld. Süüdistage mängu mis halvasti ehitatud et sellist asja lubab.
Nii see pole kui on mingi single fire relv mängus, siis rapid firega on see automaatne, aga seda annab ka ainult näpuga teha kui sul hea trigger finger on ( vajutad hästi kiiresti )

Kasutaja avatar
uCr0 Cu [EST]
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 48
Liitunud: 02 Jaan 2011, 04:09
Asukoht: Tallinn

Re: XBOX CONTROLLERI MODIMINE

Postitus Postitas uCr0 Cu [EST] » 30 Juul 2011, 06:29

Rapid fire on puhta m6ttetu!
Mul endal ka rapid fire pult aga kui ma sellega mängin siis alati rapid fire maas.
Fps mängudes raiskab see aint kuule kuigi sa saaksid yke kuuliga ka tappa kui täpselt lasta või siis 3-e kuuliga :D
Ma lihtsalt ei näe mõttet selles ja need kes seda kasutavad neid on kerge tappa ju nad lasevad mõõda koguaeg :D
Peace!

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist